Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz jak Ty zrobisz fotkę to po prostu nie wierze własnym oczom, a myślałem że GMTII nie może mieć lepszych niż w Twojej galerii! 

Dzięki Pawełku :)

 

Dzisiaj sprzatanie konfetti w samochodzie po wczorajszej imprezie na Times Square

Robert, fajny zegarek a i sprzęty macie zacne w NYPD :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzatanie konfetti w samochodzie po wczorajszej imprezie na Times Square

 

 

IMG_20160101_232954_zps6fa9uhd6.jpg

 

 

 

 

Twój temat "Czy warto wracac do Polski" niestety już zamknięty.

 

-Nim odejdziesz na emeryturę, mam prośbę, żebyś zdjęcia swoich zegarków robił na tle NYC - z ciekawą panoramą! (jak kogoś będzie to wkurzało to już jego problem, polskie forum więc zagraniczne zdjęcia tylko je urozmaicą)

- Dzieci zawsze marzą o tym, żeby zostać strażakiem, policjantem... Co obiektywnie powiesz dziecku ze swojej rodziny. Warto realizować swoje marzenia - sen o policjancie i to w wydaniu USA, czy jednak praca Cię przemieliła i wypluła z szarpanymi nerwami i zdrowiem ?

- jaka była twoja droga do zostania policjantem w NYC ? (może gdzieś już pisałeś, ale ja nie pamiętam)

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebak, fajna fota  :)

 

Fajne zdjęcie :)

 

Dziękuję! :)

 

Rolex i zdjęcie doskonałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku niech cieszy Zenith jak najdłużej. Do Ciebie dużo bardziej pasuje. Było bardzo sympatycznie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzatanie konfetti w samochodzie po wczorajszej imprezie na Times Square

 

 

 

Duże macie te konfetti, jak wszystko w USiA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :)

 

Rolex i zdjęcie doskonałe.

Ja również dziękuję :)

 

...bez zmian :D

DSC_3556.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Rolex tylko na zdjęciach tak wygląda:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rządzisz. Wiesz co dobre ;)

Jeśli to do mnie to bardzo dziękuję ;)

 

Szkoda że Rolex tylko na zdjęciach tak wygląda:)

Nie tylko.... ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, też masz ładny zegarek Mariuszu ;) (w końcu co mam napisać, sam mam kopię Rolka w wersji Steinharta).

Jednak ja bardziej oczarowany jestem uskrzydlonym B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy na forum i ja pokażę dzisiejszy   Citizen Promaster Land BM6401-07E

 

post-67722-0-27693700-1451736241_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, też masz ładny zegarek Mariuszu ;) (w końcu co mam napisać, sam mam kopię Rolka w wersji Steinharta).

Jednak ja bardziej oczarowany jestem uskrzydlonym B.

Colt to bez dwóch zdań świetny zegar


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klasyk od Casio :) 1995 rok9c2c6b743707f35831348d7cc591930f.jpg

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę...

 

 

Bardzo urodziwe Seiko  :rolleyes:

 

 

Czy masz kalendarz na 2016 rok? Jeśli jeszcze nie to możesz nabyć kalendarz klubowy  :) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/120756-kalendarz-na-2016-rok/page-8?do=findComment&comment=1623189

zostały tylko 2 biurkowe i 10 ściennych!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat "Czy warto wracac do Polski" niestety już zamknięty.

 

-Nim odejdziesz na emeryturę, mam prośbę, żebyś zdjęcia swoich zegarków robił na tle NYC - z ciekawą panoramą! (jak kogoś będzie to wkurzało to już jego problem, polskie forum więc zagraniczne zdjęcia tylko je urozmaicą)

- Dzieci zawsze marzą o tym, żeby zostać strażakiem, policjantem... Co obiektywnie powiesz dziecku ze swojej rodziny. Warto realizować swoje marzenia - sen o policjancie i to w wydaniu USA, czy jednak praca Cię przemieliła i wypluła z szarpanymi nerwami i zdrowiem ?

- jaka była twoja droga do zostania policjantem w NYC ? (może gdzieś już pisałeś, ale ja nie pamiętam)

 

DziękujęZachecam juz teraz mojego syna do pracy w Policji (ma dopiero 8 lat), tylko poza Nowym Jorkiem, w jakiejs malej miescinie, (pracy mniej i duzo spokojniej). Po prawie 19 latach mam dosyc Nowego Jorku, pewnie dlatego ze wiekszosc czasu spedzam w niezbyt przyjemnych dzielnicach i obcuje z niezbyt przyjemnymi ludzmi.

Przyjechalem do stanow po liceum w Gdansku, tutaj poszedlem na studia.Po 2 latach studiow zdalem egzamin do policji i kiedy otrzymalem obywatelstwo poszedlem do Akademi Policyjnej ktora trwa okolo 8 miesiecy - sa w niej tylko 4 przedmioty : prawo, nauki policyjne, nauki spoleczne i WF. Bylem Policjantem przez 5 lat, zdalem egzamin na Sierzanta, ktorym bylem przez prawie 9 lat, zdalem egzamin na Porucznika, ktorym jestem of Grudnia 2011 roku, a przyszly rok bedzie ostatni, poniewaz bede mial przepracowane 20 lat. Zone poznalem w PL i sprowadzilem tutaj, mamy 2 dzieci i zobaczymy gdzie nas losy poniosa..., na koniec pare zdjec z mojego garazu:

 

IMAG0690_zps46v91rzm.jpg

 

IMAG0685_zps8imd1mxo.jpg

 

IMAG0679_zps6drqx127.jpg

 

IMAG0639_zpsetk3js8u.jpg

 

a to ulubieniec mojego syna, ktory uwielbia tym czolgiem jezdzic...

 

IMAG0631_zpsapxtgusg.jpg

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.