Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Co prawda nie na nadgarstku, ale pomyślałem, że wrzucę jako ciekawostkę - prawie 50-letni NOS.

Tak jak niesławny Zodiac nigdy nie został schwytany, tak ten egzemplarz nigdy nie był noszony ;)

Zajebibi. Gdzie się znajduje takie cudeńka? 

Co prawda nie na nadgarstku, ale pomyślałem, że wrzucę jako ciekawostkę - prawie 50-letni NOS.

Tak jak niesławny Zodiac nigdy nie został schwytany, tak ten egzemplarz nigdy nie był noszony ;)

coś pięknego :)

teraz patrzę... ale żeś to zestawił z kodem...  B)

Edited by hezio

Sweterek galanty!

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Piękna sztuka.

Zodiac świetny :)

@dodge66

... ale klimat.

Piękne!

Dzięki koledzy :)

coś pięknego :)

teraz patrzę... ale żeś to zestawił z kodem... B)

Gdy widzę to logo to momentalnie przypominają mi się listy Zodiaca z zakodowanymi wiadomościami "This is the Zodiac speaking..." :D  Ta marka chyba nigdy nie ucieknie od tej mrocznej historii San Francisco Bay

Zajebibi. Gdzie się znajduje takie cudeńka?

Zodiac trafił do mnie w sumie przez przypadek - przyjąłem go w rozliczeniu, właściwie to wyłącznie z ciekawości, bo vintage to zupełnie nie mój konik (jeszcze)  ;) Nigdy przedtem nie widziałem Dynotrona więc gdy nadarzyła się okazja, to trudno było mi odmówić.

Niemniej jednak najpewniej się z nim rozstanę, wymaga porządnego przeglądu i chyba naprawy, a mój zegarmistrz zobaczył taki mechanizm, tak jak ja, pierwszy raz w życiu... :wacko:

Dynotron:

SXZv8eV.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Gdy widzę to logo to momentalnie przypominają mi się listy Zodiaca z zakodowanymi wiadomościami "This is the Zodiac speaking..." :D  

mam dokładnie tak samo :)

Zodiac trafił do mnie w sumie przez przypadek - przyjąłem go w rozliczeniu, właściwie to wyłącznie z ciekawości, bo vintage to zupełnie nie mój konik (jeszcze)  ;) Nigdy przedtem nie widziałem Dynotrona więc gdy nadarzyła się okazja, to trudno było mi odmówić.

Niemniej jednak najpewniej się z nim rozstanę, wymaga porządnego przeglądu i chyba naprawy, a mój zegarmistrz zobaczył taki mechanizm, tak jak ja, pierwszy raz w życiu... :wacko:

A miałem już w głowie co by może Cię jakoś przekupić...

mam dokładnie tak samo :)

Nawet lata się zgadzają - zegarek z '67 a pierwsza ofiara to '68... przypadek? :o  :D 

A miałem już w głowie co by może Cię jakoś przekupić...

Daj mi chociaż pocieszyć oko przez kilka dni :P

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Nawet lata się zgadzają - zegarek z '67 a pierwsza ofiara to '68... przypadek? :o  :D

To się składa w całość... i mówisz, że w rozliczeniu ???

z19915432Q,Antoni-Macierewicz.jpg

post-68111-0-03816000-1480697720_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."