Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Dziś dzień telepracy, więc zegarek na nato :-)

post-34987-0-68064200-1515487401_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj zachwycam moim 1szym automatem. Przyszedł wczoraj

Szalenie mi się podoba ten zegarek - świetny wybór na pierwszy automat gratulacje! A jak pierwsze wrażenia?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj zachwycam moim 1szym automatem. Przyszedł wczoraj

 

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu co komu Mikolaj przyniosl pod choinke. ( moj sie spoznil)

Hysek Abyss Explorer Dual Time

Zegarek do mnie nie trafia w przeciwieństwie do samochodu  :wub:  chociaż posiedzieć bym se chciał  :)  konkretna fura, piszę to nie znając modelu bo i jakie zresztą może być Lambo 

Plus  1   dla samochodu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalenie mi się podoba ten zegarek - świetny wybór na pierwszy automat gratulacje! A jak pierwsze wrażenia?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem oczarowany. Nie jest to nie wiadomo co i dla właścicieli Omeg, Rolex'ow czy Grand Seiko zwykły budżetowy zegarek, ale do pory nosiłem Quartz'a za 250 pln Casio i mam 2 G-shocki (Romany) i ten automat jest boski. Jakość wykonania fajnie płynąca sekunda, spokój na tarczy...... cudny :wub:

Do tej pory nie rozumiałem czym tu się zachwycać, sikor jak sikor wskazuje czas i tyle. Dopóki nie otrzymałem tego SARB'a :)

To był bardzo dobry wybór!!!

 

Gratulacje.

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nie wiadomo co i dla właścicieli Omeg, Rolex'ow czy Grand Seiko zwykły budżetowy zegarek

Bzdury! To piękny i dobry zegarek jest ! A że przy tym nie kosztuje tyle, co średniej klasy używany samochód, to tylko powód do dodatkowej radości chyba

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym ale wiesz są różne prawdy. Jest prawda czasu i prawda ekranu ;)

Mi się szalenie podoba i teraz czekam na nurka Seiko też w automacie. Przebieram nóżkami......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zgadzam się z tym ale wiesz są różne prawdy. Jest prawda czasu i prawda ekranu ;)

Mi się szalenie podoba i teraz czekam na nurka Seiko też w automacie. Przebieram nóżkami......

Też gratuluję! Ja mam już kilka automatów i czekam właśnie na tego SARBa, bo to jest po prostu świetny zegarek, niexależnie id tego, na jakim jest się etapie zegarkowego hobby :-) Bardzo dobry wybór!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy

post-74783-0-28504900-1515492820_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na pasku firmowym Damasko :)

 

JlxZPDb.jpg

 

mKsJHPo.jpg

 

fxLnv9j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Ex

 

 

Super. Ostatnio doszedłem do wniosku, że chyba wolałbym Explorera zamiast Submarinera jako zegarek EDC. Jak to mówią Anglicy, jest bardziej understated


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Ostatnio doszedłem do wniosku, że chyba wolałbym Explorera zamiast Submarinera jako zegarek EDC. Jak to mówią Anglicy, jest bardziej understated.

 

Ten Ex jest świetny - to prawda. Sam o nim myślałem. Ale z Suba też się cieszę ;) Tutaj na pasku od Filipa, który dotarł wczoraj.

post-48855-0-89309500-1515499672_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale świetna wersja! Pierwszy raz taką widzę. Rzymianka z kanji - czad :)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.