Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Casio - funkcjonalność

Rekomendowane odpowiedzi

G możesz spokojnie zamrozić w lodówce i trzymać go tam zapewne ile zechcesz i nic mu się nie stanie  ;)

Akweny wodne czy morsowania zatem również nie będą im straszne..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, no chyba,że masz jakieś G z termometrem to pokaże tylko do -10 A tak to możesz śmiało mrozic :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, no chyba,że masz jakieś G z termometrem to pokaże tylko do -10 A tak to możesz śmiało mrozic :)

moj dw6100 ma do- 20 ;)

----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zapomniałem A sam mam 6100 :) ale to dla tego,że dziadek już odpoczywa, rzadko jest zakładany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Range pokazuje -- jeśli zmarznie. Powyżej -10 nie stęka. Ale raczej ciepłolubny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio G-Shock GWG-1000-1AER ma wszystko o czym piszecie :-)

 

Nie zrozumiałeś tego o czym pisałem...Tu nie chodzi o to, aby taki zegarek miał "również" te funkcje o których wspomniałem, ale aby (z tych głównych) miał "tylko te"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ;)

Mały, zgrabny i dla niektórych trochę vintage ale dla mnie właśnie to zaleta, że wygląda klasycznie. Może się jednak przekonasz, szczerze polecam. Ja uwielbiam te modele, mam ich kilka.

 

No własnie, dla mnie to nawiązanie do vintage jest mało estetyczne, ale pisze to mając świadomość, że nigdy nie widziałem tego zegarka na żywo...Gdybym zobaczył, to może zmieniłbym zdanie.

 

P.S.

Sorry, za post pod postem, ale chyba nie da się go już usunąć, mogę tylko modyfikować...

Edytowane przez cointreau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś taki model ? Jakieś opinie o nim ?

post-70887-0-99143900-1455920566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Casio WVQ-M410-1AJF. Dostępne choćby tutaj :

 

http://www.amazon.com/Ceptor-MULTIBAND-WVQ-M410-1AJF-Analog-Import/dp/B0076FBBMS

 

i tutaj :

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-WVQ-M410-1AJF-WAVE-CEPTOR-Tough-Solar-Atomic-Radio-Watch-WVQM410-1A-/181589742361

 

Cena przyziemna :)

 

 

I jeszcze filmik  ;)

 

 

A tu w wersji na bransolecie, choć kolor tarczy odmienny :

 

Edytowane przez Elixir

GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

To przecież moduł z GS-1400  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak mi znajomo wyglądał

Na bransie wygląda miodnie.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ale nie ma zakręcanego dekielka  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące ładowania zegarka z Tough solar. Posiadam prw-6000 i od kilku miesiec poziom naładowania akumulatora to "M". wydawalo mi sie ze brak ladowania spowodowany jest zimą i brakiem słońca ale ostatnio byłem w Meksyku gdzie przez 3 dni zegarek był na ręku a żar lał się z nieba. Nimo to poziom naładowania caĺy czas "M". Czy ktoś orientuje się co się dzieje z tym ładowaniem ?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem i tydzien potrzeba zeby sie doładował jak jest mocno rozładowany.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ale Kolega pisze, że było na M, więc tak całkiem rozładowany chyba nie był. Moim zdaniem co, jak co, ale trzy dni meksykańskiego słońca każdego zdrowego misiaka postawiłoby na nogi. ;):D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan naładowania baterii na M to ok. od 30%-70%, więc jak miał 30% to do tych 70% mógł nie nabić nawet w słońcach meksyku, jeśli był na ręku a nie leżał   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź go wystaw na parapet na cały dzień w ostre słońce i tak ze 2, 3 dni. Jak jest w porządku to będzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem nowicjuszem w kwestii G-shocków (nigdy mi się nie podobały...aż do teraz, kiedy trafiłem na różne promocje szukając zegarka na wakacje). Kwestia funkcjonalności i jakosci, stąd pytanie w tym dziale akurat.

 

Czy jest duża różnica pomiędzy serią GA-100, GA-110 oraz GA-400? Nie ukrywam, że mam na widelcu model GA-400 1AER. Ma podobno bardzo wygodny przełącznik stref czasowych (bardzo ważna funkcja dla mnie), no i to G-shock, więc do sportów ekstremalnych (a do takich będę kupował zegarek na wakacje) wydaje się być dobrym wyborem. Miał ktoś z Was ten model? Jak z jego wielkością na nadgarstku? (mam mały, niespełna 17cm). Słyszałem, że seria GA-100 nie jest zbyt udana - a w niej mam faworyta, jeśli chodzi o wygląd (GA100A-7A biały z fioletowymi elementami). Waham się głównie pomiędzy tymi dwoma modelami. Pomożecie?

 

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym bym ga-400, jak dla mnie ma fajniejsze funkcje i wygodnie używa się koronki. Jeśli chodzi o rozmiar to ga-400 i 100 mają bardzo zbliżone wymiary i są dość spore ale musisz sam sprawdzić jak będzie na twoim nadgarstku. Oba mają kiepskie podświetlenie ale godzinę odczytasz ;) . Co do konkretnie ga-100a-7 to koszmarnie się brudzi i szybko odpryskuje lakier z paska nie wiem o co w tym chodzi ale nie popisali się szczególnie w tym modelu.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje, bo nie spodziewałem się, że te g-shocki będą aż tak duże - zdjęcia tego nie pokazują. Zdecydowałem się jednak na zupełnie inny model, z negatywnym wyświetlaczem i WT - G-7710-1ER. Czytałem na zagranicznych forach, że to dość dobry model i stosunkowo niewielki, jak na G-shocka, a na tym też mi zależy. Wahałem się jeszcze co do GD-350-1BER, ale wydaje się być wyraźnie większy.

 

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za informacje, bo nie spodziewałem się, że te g-shocki będą aż tak duże - zdjęcia tego nie pokazują. Zdecydowałem się jednak na zupełnie inny model, z negatywnym wyświetlaczem i WT - G-7710-1ER. Czytałem na zagranicznych forach, że to dość dobry model i stosunkowo niewielki, jak na G-shocka, a na tym też mi zależy. Wahałem się jeszcze co do GD-350-1BER, ale wydaje się być wyraźnie większy.

 

 

 polecam G7710, najlepszy negatyw jaki znam.W Gd350 wyswietlacz wyraznie slabszy i  oczywiscie wg. mnie zbyt klockowaty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wisi na bazarku taki. Z tym negatywem, to najlepiej jakbyś sobie sam sprawdził w jakimś sklepie, bo ja akurat się rozczarowałem (choć w innym modelu). Albo Casio średnio sobie z negatywami radzi, albo związane jest to z tym, że w G-Shockach ekran jest stosunkowo głęboko i światło nie dociera łatwo do wyświetlacza. Co ciekawe najgorzej jest w średnich warunkach oświetleniowych. Nie na pełnym słońcu i nie w ciemności (bo jest podświetlenie), ale wtedy gdy jest za ciemno aby ekran był wyraźny i jednocześnie za jasno, aby podświetlenie było w ogóle widoczne.

Mam porównanie z zupełnie innym swoim zegarkiem, gdzie negatyw jest mega-wyraźny.

Tak więc nie zniechęcam Cię, ale radzę, abyś sobie sprawdził "na żywo", bo wiem, że nie każdemu może taki G-Shock z negatywem odpowiadać.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, żeby pokazać funkcję, która występuję w gb-x6900b. Nie wiem czy jakieś inne modele są w nią wyposażone. Funkcja ciekawa ale można bez niej żyć.

Mianowicie podczas alarmu, telefonu lub innych powiadomień, możemy wyłączyć dźwięk lub wibracje pukając w ekran.

DSCN0076.jpg

Na ekranie pojawia się napis TAP i po puknięciu w ekran efekt jest taki jakbyśmy naciśneli dowolny przycisk. Taka ciekawostka :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.