Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie zrobione w południe, przy oknie i biurku skierowanymi na południe. Okazuje się, że PRX może działać jako zegar słoneczny ;).

190BE54B-91CD-43CA-BA56-4B3E946F4FEE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas letni ustawiony...

IMG_20230326_103818.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2023 o 07:59, artme napisał(-a):

A jaki model?


Pandę :) 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lxOVyAa.jpg

T2xz2Ap.jpg

 

Jutro będę miał porównanie z wersją 35 mm. Jestem mega ciekawy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest za duży więc może być tylko lepiej😉

 

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedoceniony Tissot. Automatics III na nieśmiertelnym 2836 - 2.

Ten ma już 10 lat i przeżył dwa serwisy gruntowne.

IMG20230402151618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1680448889859.thumb.jpg.921223c453f746298e30417f3c3a1135.jpg1680450153294.thumb.jpg.b28d05c9f217274bc9a79ea9214022d9.jpg

Edytowane przez mtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem. Jeśli przymiarka będzie pozytywna, zostawiam. 

Zegarek jest przepiękny, ale grubość mnie przeraziła. Zegarek jest zarezerwowany do czasu podjęcia decyzji. Co sądzicie?

9ca4593f36005aa5f5119b171f5b6222.jpg&key=9e553d42a0b229f77664120f2d889eb72a05ad68c8eb877c96127f26917a6a3b

26613ebe1729764e6bd73a5321f2f703.jpg&key=1cc9081cdce63d8391bce0867fe8eed789ef7ecf6f2308a181b3545da5f4776d
719cd0cd680615924bf94ac55154dae0.jpg&key=5d66308ae7706d379b1e88a1c9f3c4576e949cfa78375a7c70c90269fe656ca8

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duży nawet od góry, ale grubość by go totalnie dla mnie skreśliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą.

 

A tak z innej beczki, widzieliście film na YT porównujący automatyczne prx 40 i 35mm? Przed weekendem oglądałem, teraz już jest jako prywatny. Na WUS user erk78 go dodał.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomekr89 napisał(-a):

Zegarek jest przepiękny, ale grubość mnie przeraziła. Zegarek jest zarezerwowany do czasu podjęcia decyzji. Co sądzicie?

 

Na 1. foto wydaje się ok, potem już słabo, ale ta grubość z trzeciego już kicha straszliwa. Dla mnie out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on troche traci na grubosci  (na ostatnim zdjeciu lezy bardzo luzno na wysztywnionym nadgarstku) kiedy się go zapnie bo podobnie jak PRX80 zapada się lekko w rekę. ALe generlanie zgoda tez mnie jego gabaryty odrzuciły.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, tomekr89 napisał(-a):

@artme co sądzisz?

Nie jestem artme ale na zdjęciach z recenzji nie wygląda źle. 

 

https://ch24.pl/recenzja-tissot-prx-chronograph-zdjecia-live-dostepnosc-cena/

 

Ja bym pewnie zaryzykował. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fotki Tomka trochę przekłamują. Jest gruby, ale na nadgarstku spokojnie się mieści. Jeśli wygoda jest akceptowalna, a przyszłemu właścicielowi nie będzie zbytnio ciążył, to czemu nie kupić. Ale jak już, to wersję z recenzji wrzuconej przez Kornela - jest ciekawsza. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie ładniejsza Panda, jest przepiękna. Ale mam kilka zegarków z niebieskim, stad może niebieski PRX mnie nie kręci. Nie mniej jednak fotki nie przekłamują. Mam filmik. Mój nadgarstek do masywnych nie należy i tak to wygląda. O dziwo nawet obsługa sklepu miała pewien niesmak z grubością i (szacunek dla nich za uczciwość) nie próbowali mnie na sile przekonać do zakupu. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):

@artme co sądzisz?

Mialem kiedys TH Grand Carrere i cienszy to on wiele nie byl. Nosilo mi sie go calkiem fajnie.

Odnoszac sie do Twoich zdjec, to wielkosciowo na Twoim nadgarstku lezy idealnie 😎 Gruby jest, jednak po dopasowaniu bransolety bedzie ok. Jesli Ci nie przeszkadza waga (ja lubie ciezsze i masywniejsze zegarki jesli calosc wyglada spojnie a nie karykaturalnie a tutaj calosc jest MEGA zaprojektowana i wykonana), to ja bym bral 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2023 o 10:10, Mirosuaw napisał(-a):



149c9ca8f55c5679fa1b9ac01aa120c4.jpg

 

W dniu 21.03.2023 o 10:44, just_nobody07 napisał(-a):

;)

20230321_083034-01.jpeg

Świetnie się przezentuje ta koperta! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cuora napisał(-a):

Świetnie się przezentuje ta koperta! 

Bo to świetny zegarek  i na dodatek już przestali go produkować  , ciekawe czy ceny na wtórnym wzrosną ? 😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość zegarka jednak mnie przerosła, szkoda, że nie zrezygnowali z wahnika na poczet cieńszej koperty. 
Rezerwację zegarka zwolniłem, gdyby ktoś chciał kupić od ręki to znajduje się w salonie Dolińskich przy placu Kościuszki. To jedyne miejsce we Wrocławiu gdzie jest dostępny stacjonarnie. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechaniczne chrono najczesciej niestety bedzie dosc grube, wszystko zalezy od profilu koperty, ukladania sie zegarka na nadgarstku i tego jak koperta jest rownowazona przez bransolete / pasek.

Brajtka na Valjoux nosi mi sie swietnie mimo sporej grubosci, ktora pierwotnie mnie odstraszala. Mierzylem tez Sinna 206 Arktis II (17 mm grubosci) i przerazajace na papierze wymiary da sie wygodnie nosic.

 

image.thumb.png.ba71db5430e15fef8039a4e0dd3fab11.png

 

Jesli przymierzyles i nie jestes przekonany to dobrze, ze odpusciles - z czasem frustracja by tylko rosla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateryjkowy PRX w rozmiarze 40mm dostał nową tarczę... Jasno to widzę 😉

IMG_20230405_154409.jpg

IMG_20230405_154331.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.