Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tu cichutko. Tak mało Tissotowców na forum? ;) Tak swoją drogą, jestem w szoku jakie zdjęcia potrafi zrobić telefon za kilkaset złotych...

 

 

IMG20230413145701.thumb.jpg.9637a21bc96e87b747143b70b836c411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelasko tańsze ..i na szczęście nie robi zdjęć.

 

edit

żeby nie było, że nie na temat (też kiepska komórka)

22.jpg

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Że tak słabej jakości?

 

Teraz siadłem do komputera i faktycznie jakość bez szału... Na telefonie wyglądało znacznie lepiej :D 

 

Bardzo rzadko korzystam z aparatu w służbowym telefonie i może stąd ten początkowy zachwyt.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, jezyk10 said:

Coś tu cichutko. Tak mało Tissotowców na forum? ;) Tak swoją drogą, jestem w szoku jakie zdjęcia potrafi zrobić telefon za kilkaset złotych...

Bo zegarki Tissot są fotogeniczne. -😉

 

1 hour ago, sviety said:

Żelasko tańsze ..i na szczęście nie robi zdjęć.

No piękny zegareczek i piękne zdjęcie! Mówiłem,  że są fotogeniczne 😉

Edytowane przez mtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mtu napisał(-a):

Bo zegarki Tissot są fotogeniczne. -😉

 

No piękny zegareczek i piękne zdjęcie! Mówiłem,  że są fotogeniczne 😉


Niestety coś w tym jest… Chociaż mam nadzieję, że Tissot wejdzie na dobrą drogę i z niej nie zboczy. PRX, wcześniej wspomniany Chemin, a być może niedługo pojawi się jakiś nowy diver i wtedy takie trio może stanowić fajny, a zarazem fotogeniczny zestaw 😁
 

Edytowane przez jezyk10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRX to rewelacyjny projekt jest :) a żeby zrobić mu dobre zdjęcie, to bez światła dziennego nie podchodź :) 

IMG_6067.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

PRX to rewelacyjny projekt jest :) a żeby zrobić mu dobre zdjęcie, to bez światła dziennego nie podchodź :) 

IMG_6067.jpeg

 
PRX zdecydowanie zalicza się do tych fotogenicznych ;) 

 

 

1F82C1B9-FCFB-44E0-B35C-29CB3B2BD566.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesował, to zapraszam 🙂

 

20230415_072102.jpg


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wpisów w tym temacie wnioskuję, że PRX w kolorze zielonym jest najpopularniejszą opcją :).

767492B1-001D-4B0E-ABF2-B0103E981106.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wjtk123 napisał(-a):

Z wpisów w tym temacie wnioskuję, że PRX w kolorze zielonym jest najpopularniejszą opcją :).

Bo to taki rolex w designie AP 😜 Fajny jest - gratki 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być zdjęciem przedstawiającym zegarek na rękę

 

Kiedy to wreszcie wyjdzie, bo chcę niebieskiego :P Ciekawe też ile to będzie kosztować.

 

(Oby tylko nie zrobili chwilę później Ice-blue w 35mm, bo się wnerwię, że kupiłem ciemnoniebieskiego)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się przekonałem, jak bardzo eye catching jest PRX. Świętujemy dziś, więc wyszliśmy z moimi dziewczynami do takiej nieco droższej restauracji. Miałem na ręce PRXa właśnie. Kiedy kelnerka podawała mi już rachunek wypaliła: „Przepraszam, pan się nie gniewa, ale koledzy nie dają mi spokoju - jaki pan ma zegarek?”

Pewnie koledzy spodziewali się RO albo Nautiliusa, ale chodzi o sam fakt, że wyczaili (kuchnia jest tam otwarta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię znam to byłeś dobrze ubrany więc był dodatkowy sygnał, że na ręku może być jakiś grubasek;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No jak lump nie wyglądałem, ale też bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):

Pewnie koledzy spodziewali się RO albo Nautiliusa

 

Miałem taką akcję na Lanzarote: wszedłem do sklepu z biżuterią w którym mieli ceramicznego BB (wtedy byl w miarę nowy) i widze jak gość z obsługi patrzy na mnie, potem na nadgarstek, blednie i rusza sprintem w moją stronę żeby wyprzedzić kolegów 😂 na nadgarstku mialem niebieskiego prx'a 80

 

Nie mniej Twoja historia bardzo przyjemna bo miło jak ktoś zauważy i doceni


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):

Dziś się przekonałem, jak bardzo eye catching jest PRX. Świętujemy dziś, więc wyszliśmy z moimi dziewczynami do takiej nieco droższej restauracji. Miałem na ręce PRXa właśnie. Kiedy kelnerka podawała mi już rachunek wypaliła: „Przepraszam, pan się nie gniewa, ale koledzy nie dają mi spokoju - jaki pan ma zegarek?”

Pewnie koledzy spodziewali się RO albo Nautiliusa, ale chodzi o sam fakt, że wyczaili (kuchnia jest tam otwarta).

 

Dla draki odpowiedziałbym "taki zielony" - jak to płeć piękna ma w zwyczaju dookreślać, gdy się ją zapyta w domniemaniu o dokładną markę i model samochodu :P

 

Swoją drogą fajnie, że w społeczeństwie rośnie świadomość, jak coś takiego jak RO, czy Nautilus w ogóle wygląda. Powoli przekraczamy próg rozpoznawalności wyłącznie Rolexa z oddali :)

 

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MasterMind napisał(-a):

 

Dla draki odpowiedziałbym "taki zielony" - jak to płeć piękna ma w zwyczaju dookreślać, gdy się ją zapyta w domniemaniu o dokładną markę i model samochodu :P

 

Swoją drogą fajnie, że w społeczeństwie rośnie świadomość, jak coś takiego jak RO, czy Nautilus w ogóle wygląda. Powoli przekraczamy próg rozpoznawalności wyłącznie Rolexa z oddali :)

 

 

 

Dokładnie, krok po kroku świadomość się zwiększa :D 

 

20 godzin temu, rafi napisał(-a):

Dziś się przekonałem, jak bardzo eye catching jest PRX. Świętujemy dziś, więc wyszliśmy z moimi dziewczynami do takiej nieco droższej restauracji. Miałem na ręce PRXa właśnie. Kiedy kelnerka podawała mi już rachunek wypaliła: „Przepraszam, pan się nie gniewa, ale koledzy nie dają mi spokoju - jaki pan ma zegarek?”

Pewnie koledzy spodziewali się RO albo Nautiliusa, ale chodzi o sam fakt, że wyczaili (kuchnia jest tam otwarta).

 

Może i tak, ale teraz dzięki Tobie być może wertują oferty na PRXy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swiezy filmik wczoraj dodany od naszego ukochanego Teddiego. PRX nowosci to pelny loom na tarczy i gumowe paski (-_-) chociarz to polaczenie bialej gumy z biala tarcza i bialym elementem na wskazowkach robi robote.

Do rzeczy jednak bo nie o tym chcialem, rozchodzi sie o sam wyglad PRX a dokladnie jego koperty. Przez chwile rozwazalem zakup PRX bo prosty bo elegancki itd. Cos jak z Moonswatchem lub kermitem, i po pierwszym zapaleniu sie do tego pomyslu i podniety trzeba to nazwac po prawdzie, przeszlo mi.

Polecam kazdemu, nigdy nie podejmuje decyzji na szybko ani biznesowej ani kazdej innej. Ma to tez swoje wady ale dla mnie ilosc zalety wykracza daleko ponad wady.

 

PRX ma OHYDNA koperte. Stwierdzam to dopiero po dluzszym czasie i z chlodna glowa. Te zwaly metalu w kazdym rogu bez sensu, bez estetyki to jest szok. Zawsze to troche zwracalo uwage juz pokazuje:

Untitled555.png.78b5eaa4e815917419c1f9ed551c03c4.png

 

Zaznaczylem je czerwonym kolkiem. No o co chodzi? To jest takie klockowate i bez sensu ze glowa mala. Mysle ze przyszle modele beda duzo ladniejsze pod tym wzgledem. Odchudza te zwaly nniepotrzebnego metalu i zegarek bedzie estetyczniejszy.

 

PS

Mialem kontakt z lekarzem neurologiem (nie z powodu pisania dziwnych postow) i widzialem na jej biurku Tissota metalowego dosc prosty model ale elegancki. Takze jestescie klasa wyzsza :) potwierdza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙄

 

Maurice Lacroix Aikon Watch Review - 12&60

 

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Black Dial für 49.462 € kaufen von  einem Seller auf Chrono24

 

Nie kupuj ohydnych zegarkow ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ze to nietrafione przyklady?

 

Cytat

maurice-lacroix-aikon-1.jpg&key=37ea8548

 

pierwszy przyklad Maurice Lacroix te elementy na rogu metalowe sa tak male w stosunku do reszty ze w ogole niezauwazalne. Szeroki bezel jest na pierwszym miejscu tutaj. Jest to spojna estetyczna propozycja, piekny zegarek.

 

Cytat

 

26576317-pvfs5utrr52ndgdgcchvrzbw-ExtraL

 

w drugim masz szeroki bezel i ciensze od bezela wystajace metalowe "rogi". Bezel tu gra dominujaca role

 

w PRX masz super cieniutki i zaokraglony bezel i gigantyczne zwaly metalu do tego, ktore dominuja niestety. Chodzi o proporcje :), czasem 1 mm roznicy robi robote czy cos jest estetyczne czy nie jest

podsumowujac, w PRX te zwaly metalu na rogach DOMINUJA wyglad zegarka a w pozostalych przykladach sa malym elementem w duzej estetycznej ukladance

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac: dziekuje za wyrazenie swojej krytycznej opinii. De gustibus... i jak juz mowilem - prosta rada: nie podoba ci sie - nie kupujesz.

Mam wrazenie czytajac twoje posty, ze jestes troche typem marudy: a to koperta PRX ohydna, a to Sinn ma fatalna relacje cena / jakosc...

Pozostaje mi zyczyc abys znalazl marke, ktora oferuje wizualnie atrakcyjne dla ciebie zegarki w adekwatnych do ich jakosci cenach.

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Podsumowujac: dziekuje za wyrazenie swojej krytycznej opinii. De gustibus... i jak juz mowilem - prosta rada: nie podoba ci sie - nie kupujesz.

Mam wrazenie czytajac twoje posty, ze jestes troche typem marudy: a to koperta PRX ohydna, a to Sinn ma fatalna relacje cena / jakosc...

Pozostaje mi zyczyc abys znalazl marke, ktora oferuje wizualnie atrakcyjne dla ciebie zegarki w adekwatnych do ich jakosci cenach.

 

Nie ma za co :). Mysle ze jestem pasjonatem zegarkow od wczesnych mlodzienczych lat, interesuje sie wieloma markami, probuje zrozumiec inne marki, intersuje mnie poznawanie nowych marek/zegarkow poprzez rozne czynniki jak wyglad, stosunek cena/jakosc itd bo jak inaczej mozna wyroznic jedna marke od drugiej? Tym do ktorego salonu sie weszlo przypadkiem i przez to tej marki jestesmy fanami? Wielu tak robi ja potrzebuje czegos wiecej, glebszej wiedzy, konkretnych powodow dlaczego marka X a nie Y.

Rozpoznaje swiat zegarkow w coraz szerszym aspekcie, dobrze mi z tym.

W kwestii Sinn'a dowiedzialem sie dzieki tamtej dyskusji o dwoch niezwyklych cechac zegarkow tej marki o ktorych nie wiedzialem wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła fabryczna guma. 

IMG_7430.thumb.jpeg.bacaa9343460e8fd69f06564f9adba58.jpeg

 

IMG_7431.thumb.jpeg.ceee398db8ea088d833b6f4731aa4c48.jpeg

 

IMG_7432.thumb.jpeg.6c42a20675fb98f86fe220ed2c627cea.jpeg

Edytowane przez Sebak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.