Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisał kiedyś porcelanowy:

1.ma się podobać 

2.ma się podobać 

3.ma się podobać 

😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Pamiko napisał(-a):

Ok mam prośbę podaj mi trzy czynniki które bierzesz pod uwagę przy wyborze noża. Chyba ze jest ich więcej to z chęcią przeczytam

 

Priorytety ustawiam od najważniejszych po najmniej istotne.

1.wygląd -nóż musi do mnie gadać 😍

2.nóż musi być oryginalny 

3.Jakość użytych materiałów i funkcjonalność.

4.Relacja cena/wartość do jakości.

5 godzin temu, Burns napisał(-a):

Gdzie i za ile kupiłeś tego WE ?

Marcin a Ty masz jeszcze tą Chimerę We knife ?

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak byś ocenił od siebie jakościowo ten produkt We do CRK,ZT ,Spyderco, BM  itp które posiadasz made in USA.Wiem ,że to zupełnie różne noże ale można przecież pokusić się o jakąś ogólna ocenę.Pofantazjujmy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2022 o 21:53, Burns napisał(-a):

Powiedzmy, że ta sama kasa to i poziom ten sam, ale w Chińczyku nie mam się absolutnie o co przyczepić, wszystko perfec, w ZT coś by się znalazło. Oba na jednym zdjęciu bo full tytan bez udziwnień jakimiś pierdalnikami z CF czyli to co lubię najbardziej. Jak widać po jakiejś inspiracji statkiem Obcych frezarka Chińczyków popisała się bardziej a wręcz niesamowicie. Nie czuję zbytnio różnicy i jakiejś miażdżącej przewagi, że chinczyk ma ceramiczne łożyska. Chińczyk odrobinę lepiej leży w moje ręce a tych zwisających wypustek z tylnej dolnej części rękojeści moją dłoń nie odczuwa jako kujące, doskwierające.

Najbardziej zastanawia mnie jak Chińczyk zrobił szary stonwash klingi, współgrający z rękojeścią, mam nadzieję, że to nie okaże się malowane chińską farbą (trawienie w kwasie ? ).

Nie mam zdania czy Chimera zostanie wytypowana jako nóż użytkowy czy do kolekcji, w każdym razie zostaje.

642733134_Beztytuu4.thumb.jpg.64dad107ea331bfb87389b4793576ef1.jpg

W dniu 2.07.2022 o 09:08, Burns napisał(-a):

WE Knives 922A Hecate bardzo fajny.

 

i tego od @piotrek39 też bym chętnie przygarnął, znaczy On mógłby mi kupić, ale ponieważ mamy miętę przez rumianek to ... ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka filmików na yt, Warto popatrzeć, Przetrenować na jakimś mniej ważnym nożu i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
i tego od [mention=92230]piotrek39[/mention] też bym chętnie przygarnął, znaczy On mógłby mi kupić, ale ponieważ mamy miętę przez rumianek to ... 

Pamiętliwy nie jestem. A i też problemów nie znoszę wal śmiało , nie ma problemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

wal śmiało , nie ma problemu.
 


 

234C9F9E-0926-466D-B7AB-01E7A7ED8133.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dyskusję z przed lat na knives jak chinczycy nie mieli jeszcze tych wszystkich topowych marek co dziś. Już wtedy noże spyderco produkowane w Taichung były lepiej dopracowane niż te z Golden. Po prostu lepsza obróbka i kontrola jakości.
Szybko się uczą i rozwijają.
Kiedyś tylko kopiowali dziś walą projekty własne i z poważnymi nazwiskami.

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś było -MT Stitch + ProTech Tr3 :

7a126a9adcf4f0f8.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go kilka dni ale gdyby miał licznik kliknięć...

Noży miałem setki. Nic temu nie podskoczy pod względem klikania a i do wykonania nie można się przyczepić.

8a0b06b6d20ccef2fb7058d4cfad4501.jpg

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maluch lekuchny, do każdej kieszeni się zmieści. 

2D61D1FD-6D8D-4B85-B11B-824D8DDC76B2.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariaczi napisał(-a):

Mam go kilka dni ale gdyby miał licznik kliknięć...

Noży miałem setki. Nic temu nie podskoczy pod względem klikania a i do wykonania nie można się przyczepić.

8a0b06b6d20ccef2fb7058d4cfad4501.jpg

S20FE 5G
 

To jest Kizer Fidget knife ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nadwyżkę amunicji wystrzelać 25adb93d380ba00b32e332d5b28fc2d0.jpg
Co ciekawe przyszło mi powiadomienie , że następny nożyk został wysłany. Zdaje mi się , że pod wpływem jestem bardziej zdecydowany


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, oszczędzaj ammo bo niedługo wam Kamala pozabiera 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr, oszczędzaj ammo bo niedługo wam Kamala pozabiera

Myśle , że do tego nie dojdzie. Coś tam mówią o zaostrzeniach w tym roku kończyło mi się pozwolenie na noszenie broni (ukrytej) bo na wierzchu można nosić bez (musi być widoczna z trzech stron). I wyrobiłem dożywotnie , nie muszę się już martwić.
Ze znajomymi zrobiliśmy fajne zamówienie na 20k sztuk w bardzo dobrej cenie 9mm. Sam wziąłem 4K na chwile wystarczy.
Co mogą zrobić , to zmniejszyć magazynki np. do AR na 10sztuk , nie jak do tej pory jest 30. Szukam okazji na jakiegoś ciekawego , póki magazynki dostępne i w dodatku za psie pieniądze


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio wpadł w oko taki nóż.Nie drogi  , nie za mały i taki na wakacje bym se kupił.Pooglądałem filmiki i nic złego nie ma na temat tego noża. I chyba bym nim ciachał a nie podziwiał.Viking Nordway Wostok

152368.750x0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Genovese_ napisał(-a):

To jest Kizer Fidget knife ? 

Tak. Dokładnie Cormorant V2 Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Fajny, nie. Nie jest to może technologia kosmiczna ale działa 😁

A wiedzę mam małą, w zasadzie żadną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się tym nożom od jakiegoś czasu.Microtech Socom Bravo by Rike knives utwierdził jedynie w przekonaniu ,że to jest lepsze jakościowo w swoim przedziale cenowym niż produkcyjne Made in USA więc w niedzielę zapadła decyzja i zakup... A dziś rano dostałem  z CQB przesyłkę z nowym nożem oraz dwoma penami wszystko marki WE knife.Model We Knife Subjugator Black Titanium.Głownia 88 mm.bardzo zgrabna i piękna, świetnie naostrzona.Rękojeść smukła ,prosta 112 mm w sam raz pasuje do mojej ręki.Nóż jest bardzo dobrze wykonany.Otwiera się zarówno z kołka jak i flippera w bajeczny sposób.To jest właśnie coś czego mi brakowało w nowych nożach CRK.W BM 761 też mialem z tym problem ale mniejszy niż w folderach Chris-a Reeve.Poza tym taki prosty nie przerośnięty folder będzie moim zdaniem fajnym uzupełnieniem mojego małego zbioru.W przyszłości będzie to moje EDC.Nóż kosztował( w promocji) 1150 zł. co powoduje moim zdaniem to, iż posiada on fenomenalną relację ceny do jakości.Tym bardziej ,ze WE knife to uznana już marka wśród "nożomaniaków".Także coś czuję ,że kupię niedługo kolejnego chińczyka...

 

Kilka fotek na szybko:

 

9a4a95d6c92c344d.jpg

 

6e299c16ed95286a.jpg

 

db200be02df5df87.jpg

 

afba588d936b01ee.jpg

 

ef93dd35aee2ba7b.jpg

 

02220a8da6acd51a.jpg

 

13cab11a94ef0f48.jpg

 

PS.długopis kupiłem ( powyżej fota)WE Knife Titanium Pen Black TP-02D oraz świetny moim zdaniem wypadowy mini WE Knife Syrinx Blue TP-04A.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie sub przyjdzie jutro. Tylko błękitek. 

A dziś zetka wpadła. 

A jeszcze jeden WE z usa płynie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za jeden? Bardzo mi się taki kształt ostrza podoba!

 

18 godzin temu, agremi napisał(-a):

Taki maluch lekuchny, do każdej kieszeni się zmieści. 

2D61D1FD-6D8D-4B85-B11B-824D8DDC76B2.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.