Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

ja używam, mam podpięte pod telefon na którym mam odpaloną nawigację. Do tego puszczam sobie czasem muzykę. Można też się zatrzymać i pogadać przez telefon bez zdejmowania kasku jak już ktoś się koniecznie do mnie chce dobić. Poza tym takie słuchawki też dość dobrze wyciszają szum od wiatru.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podasz jaki model ?

Obawiam się ucisku i dopasowania...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania bo też mi to po głowie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam beatsX, używałem z kaskiem narciarskim, właśnie przymierzyłem z motocyklowym i są bardzo OK.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się prowadzić rozmowy telefoniczne czy przez skype? Chodzi głównie o mikrofon czy daje rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

obecnie mam Sony SBH 54, wcześniej miałem Plantronics'y, ale jaki model to musiałbym poszukać. Dopasowanie jest OK i nic mnie nie uciska, trzeba tylko uważać, żeby przy zakładaniu kasku nie wypadły z ucha. Ja je sobie porządnie wciskam do uszu, poza tym zawsze jeżdżę w kominiarce, więc kominiarka też je wstępnie przytrzymuje na miejscu.Jak sobie więcej kabla wyciągnę pod kominiarkę to mikrofon daje radę pod warunkiem, że mam założone DBkillery. Ale z reguły nie rozmawiam przez telefon w trakcie jazdy. Natomiast kiedy stoję nie ma z tym problemu i nie muszę ściągać kasku. Co do rozmowy, to nie ma znaczenia, czy przez telefon, Skype czy inny komunikator. Bardziej tu liczy się zasięg i prędkość internetu.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie akurat nie o douszne chodziło a o montowane w kasku. Ale dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę lat temu miałem zamontowany Scala Rider Solo, już nieprodukowany, są nowsze modele.

Spisywał się bez zarzutu, dało się rozmawiać w czasie jazdy bez problemu, a muzyczka leciała sobie w głośnikach uprzyjemniając podróż.

Montaż bezproblemowy, moduł przyczepiony z boku kasku dało się bez problemu wypinać do ładowania, przyciski do regulacji głośności oraz odbierania i kończenia rozmów bez problemu obsługiwałem w zimowych rękawicach.

Miałem go połączonego w szeregu wraz z nawigacją BMW Motorrad i też wszystko działało - telefon podłączony do nawigacji, nawigacja do Scali. Działało, t.zn. leciała sobie muzyczka z telefonu, przerywana komunikatami z navi, a gdy ktoś zadzwonił, to na navi miałem info kto dzwoni i mogłem odebrać przyciskiem na kasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interkom jest super fajny, ale tylko do wykorzystania w kasku. Słuchawki bezprzewodowe można zabrać na rower, na spacer itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kiedyś się chwalilem KTMem. No więc to już przeszłość , przeszedł w obce ręce, żeby im je urypali w okolicach łokci

 

Udostepnijcie proszę na FB, może ktoś trafił na giełdzie , albo zobaczy jakieś podejrzane ogłoszenie ...

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1539084729458090&id=100000697331319

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem...niech się znajdzie.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprzęt jakościowo nie gorszy od scali a tańszy-> Sena..dowolne modele mam 2 i pracują bdb

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez andrzejb

---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka piękna pogoda, a tu cisza...garażujecie dalej ?

U mnie nieustający banan na twarzy :)

zcamera-20170608_212116_ZDate_Mark.jpg[/url]

zcamera-20170608_212026_ZDate_Mark.jpg[/url]


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje quickshifter?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie :)

Im wyższe obroty tym lepiej...

MT-09 to był świetny wybór :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że przy niższych obrotach zmiana nie przebiega harmonijnie tak jak przy wysokich?

 

Widzę, że deflektor z tylnego koła zdjąłeś?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej płynnie zmienia przy niskich obrotach...

Zdjąłem ten chlapacz, jakoś mi nie konweniował :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały motocykl. I bardzo wszechstronny. Rzeczywiście jest taki oszczędny jak o nim piszą? Domyślam się, że w trasie jak to na golasie powyżej 150 kph huragan i brak komfortu?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 150 huragan i brak komfortu ? Może...ale za ta jaka frajda :) Poza tym mam szybę puiga i po złożeniu nie ma tragedii i przy 180 :)

Po miieście i trochę trasy, cały czas energicznie i żwawo ( emtek naprawdę zachęca do odkręcania ) mam średnią 5/100 , więc nie ma tragedii.

W trasie ok 120-150 wtchodzi 4.5 więc jest bardzo dobrze :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowicie niskie spalanie!

Ja tkwię w realiach około 9 na setkę przy Banditcie 1200.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, kto będzie chciał na tym jeździć. Jeśli ktoś odrestauruje starą to ma to jakąś wartość dodaną, sentymentalna, ale kupować coś takiego, no nie wiem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, kto będzie chciał na tym jeździć. Jeśli ktoś odrestauruje starą to ma to jakąś wartość dodaną, sentymentalna, ale kupować coś takiego, no nie wiem.

Sądząc po twojej wypowiedzi, stwierdziłem że nie czytałeś artykułu z linku,

Na budowę prototypu będziemy musieli poczekać ok. trzech lat.

Na zdjęciu jest zabytek :) Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma równiutko 60 lat. Nic by mnie w nim nie pociągało gdyby produkowano go teraz.

post-57210-0-35049800-1497644132_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.