Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Jest piękny byłbym szczęśliwy, będąc jego posiadaczem, niezależnie od tego kiedy by został wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, bez względu czy to projekt nawiązujący do przeszłości, czy reaktywacja najpopularniejszego modelu, pozostaje fakt, że będzie to współczesna produkcja. Nie wiem czy wiesz jak skończył się pomysł z reaktywacją Junaka w "chińskiej" wersji.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie chiński, to ni będzie Polski i nie będzie się z czego cieszyć, ja zakładam, że będzie wykonany w Świdniku, a nie tylko złożony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam pomysł miasta, ale jeśli nawet to w najlepszym wypadku będzie to replika albo daleko idąca modyfikacja. nie żebym się czepiał, ale ani sentymentalny powrót do kultowego motocykla z czasów PRL ani coś nowego "dobrego" na czy można z przyjemnością pojeździć, oczywiście IMHO.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy naprawdę czytałeś, bo mówisz coś zupełnie innego, niż tam jest napisane, chyba że zależy ci na przedstawieniu pozytywnych działań Polaków w jak najgorszym świetle.

Nie będę ciągnął tego wątku, bo każdy umie czytać i wyciągać wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy naprawdę czytałeś, bo mówisz coś zupełnie innego, niż tam jest napisane, chyba że zależy ci na przedstawieniu pozytywnych działań Polaków w jak najgorszym świetle.

Nie będę ciągnął tego wątku, bo każdy umie czytać i wyciągać wnioski.

Nie będę Ci udowadniał, że czytałem, pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie, a"... przedstawianie w jak najgorszym świetle działań Polaków..." z jakiej propagandy to wziąłeś?

 

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed "dobrą zmianą " ludzie nie pisali o innych że "życzą źle Polscei Polakom" bo skrytykowali jakieś banalne przedsięwzięcie...co ten PIS robi ludziom z mózgiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako Polaka cieszy mnie Każde nasze przedsięwzięcie i w każdym pokładam nadzieję na nasz rozwój, dobrze im życzę i dobrze o ich przedsięwzięciu mówię, i całkowicie gówno mnie obchodzi z jakiej są opcji politycznej. W przeciwieństwie do ciebie; natomiast twój post jest niezgodny z regulaminem, i jest jednym z wielu takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie...narodowe...nacjonalizm...to jest teraz Polska. A zwróćcie uwagę, ile w tych "polskich" projektach jest polskości...

Mówią, że gdzie nie pojedziesz na wczasy to i tak przywieziesz pamiątkę z Chin.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako Polaka cieszy mnie Każde nasze przedsięwzięcie i w każdym pokładam nadzieję na nasz rozwój, dobrze im życzę i dobrze o ich przedsięwzięciu mówię, i całkowicie gówno mnie obchodzi z jakiej są opcji politycznej. W przeciwieństwie do ciebie; natomiast twój post jest niezgodny z regulaminem, i jest jednym z wielu takich.

Mylisz się kolego - ja zauważam zmianę na gorsze w relacjach międzyludzkich bo tak podzielonego społeczeństwa dawno nie mieliśmy i umieszczam tę zmianę w kontekście historycznym ...dziś byle pretekst jest wykorzytywany przez coraz większą grupę osób do zarzucania innym że są : "nie patriotami", "gorszego sortu" czy wręcz " zdrajcami" ...a skąd idzie ten przykład ?

A co do meritum - dotychczasowe próby wskrzeszania polskiej myśli motoryzacyjnej kończyły się w najlepszym razie na etapie prototypów lub chińskich klonów z polskim logo a historia zna wiele bardziej motocyklowych marek, z tradycjami z lepiej rozwiniętych i bogatszych krajów które poległy więc nie myliłbym sceptycyzmu czy realizmu ze zdradą narodową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem coś o zdradzie?; Mi po prostu chodzi by patrzeć optymistycznie na własne próby rozwoju, a nie każde działanie zanim jeszcze się rozpocznie kwitować stwierdzeniem - "i po co barany wogule zaczynają, jak i tak im kij z tego wyjdzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dla odmiany w zasadzie dawno już wyrosłem z wegeterianizmu, pacyfizmu :) , zamiłowania do czarnego koloru i przede wszystkim od przejmowania się polityką.   Mam to kompletnie w .....   wiadomo gdzie, chociaż kiedyś taki jeden zapluwając się wrzeszczał że ja (i mi podobni)  to zdrajcy.

Mój dziadek daaaaawno temu mi powiedział :   Nie zadawaj się z małymi ludźmi, bo oni mają głowy blisko d.....   i przez to ich rozum macza się w gów.............

To było w czasach kiedy był jeszcze PRL a ja mając naście lat (tak raczej mało naście) śmigałem WSK-ą jak z obrazka.

Oczywiście nawet karty rowerowej nie miałem.

 Niewiele później dziadek powiedział:   Ty to jesteś taki angielski cwaniaczek co to by chciał interes ukręcić ale nikogo w konia nie zrobić.

Taaa, wtedy nawet myśl że można gdzieś dalej niż do NRD na zachód pojechać była tak samo prawdziwa jak wybrać się wycieczkowo na marsa.

 A teraz co?   Już naście dobrych lat minęło jak żyję w mokrym Albionie  i powiem wam że zeszłego roku, gdy wracałem z wakacji spędzonych w Polsce. Gdy wyjechałem z eurotunelu, ujechałem kawałek po M20 to pomyślałem całkiem serio>

Jestem w domu :)

 Na wakacje pojechałem takim gratem kupionym za 50 funa który kiedyś wypatrzyłem w krzakach. Żeby wydobyć to padło to trzeba było maczetą pare badyli wyrąbać.

Gdy odstał swoje w calu nabrania mocy urzędowej :) w moim ogródku i obsrały go jeszcze moje ptaszki- zwane Robinami których cała banda mieszka w moich krzakach- bo mnie lubią :)

Zabrałem się za gada.

Na początku wyglądał tak:

 

1909108800_1497765893_thumb.jpg

 

oczywiście już po zgrubnym oczyszczeniu -hahahahahah

 

A potem

 

6860958800_1497765961_thumb.jpg

 

7577099800_1497765992_thumb.jpg

 

5031747000_1497766046_thumb.jpg

 

5988021100_1497766084_thumb.jpg

 

1131718600_1497766117_thumb.jpg

 

1824372500_1497766173_thumb.jpg

 

Oczywiście rozmontowany był w mak.  Nie ma w nim części- śrubki której nie trzymałem w palcach a bardzo wieloma trzeba było coś robić.   Mnóstwo pracy- naprawdę.

No ale pisanie w tym wątku jest dla mnie niebezpieczne bo jestem całkiem zafiksowanym motocyklistą. A to w końcu forum zegarkowe.

Aktualnie mam tylko trzy :) motocykle.   Właśnie tą Reverkę  ze zdjęć.  Suzuki SV 650s -oczywiście jeszcze na gaźnikach i Hondę CBR 1000f którą chyba jeszcze nic nigdy nie wyprzedziło na niemieckiej autostradzie  :)   Ale chleje jak meserschmit.

Wogóle zaczyna rozmowę od 7.5 litra i choćby skały srały to mniej nie da rady.  Normalnie tak- znaczy 200 plus to jakie średnio 12 litrów.

Reverka i Suza to okolice 5 litrów. W sensie Revere nie jest w stanie -hahahahaha pożreć więcej niż jakie 6,5 no ale dla niej 180 to max.  Może trochę więcej jak z górki i z wiatrem- ale za to niezwykle układny i wygodny motocykl na długie trasy. Suza dla odmiany potrafi jechać na poniżej 4 litrów/100 km.  Ale to w Polsce gdzie nasrane kamerami bardziej niż w centrum Londynu.

 

Znalazłem jeszcze fotę lokomotywy

 

2247491300_1497767152_thumb.jpg

 

gdzieś w PL-

Bo ja tylko motocyklami jeżdżę gdy mam dalej niż 50 mil

Edytowane przez kokop

Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba taki gadget? Kolega zamierza produkować i ciekaw jest opinii - czy byliby chętni na zakup? Oczywiście wszystkie elementy z prawdziwego moto - koło sunstara to ten egzemplarz pewnie z jakiejś suzy lub hondy... Kilka takich wisi już u kolegów i rodziny, więc jakieś zachwyty były, ale co innego wyjście z tym "szerzej"...

post-89559-0-50980600-1497775949_thumb.jpg

 

post-89559-0-50980600-1497775949_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba taki gadget? Kolega zamierza produkować i ciekaw jest opinii - czy byliby chętni na zakup? Oczywiście wszystkie elementy z prawdziwego moto - koło sunstara to ten egzemplarz pewnie z jakiejś suzy lub hondy... Kilka takich wisi już u kolegów i rodziny, więc jakieś zachwyty były, ale co innego wyjście z tym "szerzej"...

Podoba się! Dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***iste, misze poszukac mojego starego napedu ;D

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Z a j e b i s t e !!

   Wiem co będę robić jutro. Stare koła zostały jeszcze po wymianie.  Tylko że łańcuch nie jest :unsure:  DID i Suza rozszarpała go jak głodne dingo królika.

  Może być taki ?

:D

Za to ładny jest, jak amerykański z wyglądu

Edytowane przez kokop

Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co spotkałem w mieścinie w Pirenejach :)

Piękna maszyna. 9650b6467e8dc9b436072b45c42a64e5.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca widać "czerwony byk"... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8597564_IMG_6874.jpg

 

Moja 21 letnia Honda:-D

 

8597565_IMG_6862.jpg

 

Po pierdyliardzie komarkow, jawek, wsk, rometow i innych to moje pierwsze poważniejsze Moto na jakie się szarpnąłem i chyba ma u mnie dożywocie (oczywiście myślę o innym ale tego się nie pozbędę).

 

W cztery lata użytkowania:

 

Założone gmole

Obszyte siedzenie

Mody zegarów

Zmienione lusterka

Zmienione kierunkowskazy

Założone akcesoryjne klamki

Dołożona owiewka

Przelot takkoni

Stalowy oplot

Polerka rączki

 

I jeszcze pewnie coś się znajdzie

 

8597654_IMG_6880.jpg

 

8597655_IMG_6875.jpg

 

8597656_IMG_6900.jpg

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzicie coś Panowie?

Ja wczoraj skoczylem z kolegą do zamku w pieskowej skale - to była dobra niedziela, 480km nawinięte :)

post-70887-0-93963300-1500272893_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.