Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

. Na każdej świecy paschalnej w kościele, jest logo omega i oczywiście alfa.

Świeca nie jest produktem manufaktury produkującej zegarki i mało kto zwróci na to uwagę w ten sposób.

W absolutnie żaden sposób nie szkodzi firmie Omega.

 

 

 

krol_czarli 

Piękny zakup - gratuluję 

Edytowane przez arek1a2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeca nie jest produktem manufaktury produkującej zegarki i mało kto zwróci na to uwagę w ten sposób.

Tu nikt nie polemizuje :)

 

Zastanawiam się tylko skąd takie zdziwienie? Oraz czy udajesz czy na prawdę nie wiesz jak wyglądają kwestie prawa patentowego w Chinach?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda prawo patentowe w Chinach nie wiem i tego nie ukrywam.

I nikt tego w Chinach nie ściga ok.

Ale jakim cudem nikt nie ściga importu i sprzedaży tego produktu choćby w Europie.

 

 

A co dziwne nie jest na pewno i w Szwajcarii też te cuda techniki sprzedają --- i to mnie zastanawia najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dziwne nie jest na pewno i w Szwajcarii też te cuda techniki sprzedają --- i to mnie zastanawia najbardziej. 

Sprzedaja. Mam nawet znajomego, ktory ma zawsze walizeczke tego q..na przy sobie, bo taki sobie wymyslil sposob na dorabianie. I nie jest to Turek, tylko Szwajcar z dziada pradziada :) 

Jezeli tylko bedzie na to popyt to beda tez tacy, ktorzy beda chcieli na tym zarobic i Szwajcaria nie jest tu wyjatkiem.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Na każdej świecy paschalnej w kościele, jest logo omega i oczywiście alfa.

 

Czyli pasków też już nie można robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Wy tu o prawach patentowych prawicie a w zasadzie podrabiaczy to nie obchodzi. Najnowsze wypusty podjepek coraz bardziej przypominają oryginały. Trzeba coraz bardziej uważać :( Tępić,tępić i jeszcze raz tępić próby wprowadzania tego syfu na rynek. Na zdjęciu nowa podjepka juz z 2 beczkami

 

post-56849-0-34039900-1478861940_thumb.jpg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś ma lub mierzył Omegę Londyn 2012 o nr.ref. 522.10.44.50.03.001 ? Bardzo mi się podoba ten model, wydaje się być kawałkiem porządnego zegara.Zdaje się że Pan trener Nawałka taki posiada.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o prawach patentowych prawicie a w zasadzie podrabiaczy to nie obchodzi. Najnowsze wypusty podjepek coraz bardziej przypominają oryginały. Trzeba coraz bardziej uważać :( Tępić,tępić i jeszcze raz tępić próby wprowadzania tego syfu na rynek. Na zdjęciu nowa podjepka juz z 2 beczkami

 

 

 

No bez solidnej wiedzy i doświadczenia to można się naciąć. Oglądałem werki tego typu i naprawdę są bardzo przez duże B podobne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał, to w Jubitomie w galerii Posnania jest dostępna limitka Speedmastera - CK2998.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał, to w Jubitomie w galerii Posnania jest dostępna limitka Speedmastera - CK2998.

A jaka cena?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22k

Ok dzięki!

Jedna z fajniejszych wersji jak dla mnie!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo prezentuje się znakomicie, też uważam, że to jedna z ładniejszych wersji spidiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez w jubitomie w galerii Mokotów w Warszawie. Niestety nie powtórzy spektakularnego sukcesu wersji limitowanej snoopy:) aczkolwiek sam zegarek przedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mierzyłem porównywałem i zostaję przy FOISie...ale tu wrzucę niebieską pandę ;-)

post-55792-0-87099000-1478975376_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez w jubitomie w galerii Mokotów w Warszawie. Niestety nie powtórzy spektakularnego sukcesu wersji limitowanej snoopy:) aczkolwiek sam zegarek przedni.

no w Polsce to nie. W Angli od dawna niedostepna, listy oczekujacych i platnosc full od razu.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mierzyłem porównywałem i zostaję przy FOISie...ale tu wrzucę niebieską pandę ;-)

Super!

Jak bym miał wybierać między nimi to ten napewno by był na nadgarstku! I jak wiadomo za lat pare tylko zyska! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starych modelach m.in. Omegi, np. z lat '60, elementy mechanizmu wydają się mieć kolor "rudy". Czy są one po jakiejś obróbce galwanicznej czy to zależy od ich gatunku metalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega taka bardzo fajną Omegą jest.

Jeszcze elektric Blue do kompletu brakuje.

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyszła luma, w rzeczywistości jest zielona. Najfajniejsza Omega to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.