Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzony złoty speedy rozwala system… pozdrowienia👍

IMG_5784.jpeg

IMG_5785.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pgajlewicz napisał(-a):

 

Śmiem twierdzić, że najlepiej to on wygląda na własność🤪

20240114_204607 (1).jpg

zaczynam widzieć w takim zegarku pewną wartość dodaną niz w przypadku R : brak myślenia/zainteresowania inwestycyjnego właściciela,  co czyni go w moich oczach jeszcze bardziej ritsz 😉👌🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Krakus1 napisał(-a):

zaczynam widzieć w takim zegarku pewną wartość dodaną niz w przypadku R : brak myślenia/zainteresowania inwestycyjnego właściciela,  co czyni go w moich oczach jeszcze bardziej ritsz 😉👌🏼

 

Pełna zgoda - czytasz go dokładnie tak jak ja:) Poza moją subiektywną i niezrozumiała miłością do marki to bardzo mi się w nim podoba to, że jest to średnia (delikatnie mówiąc) inwestycja, więc jest to wybór serca:) Poza tym jest k...a!!! przepiękny i totalnie idealny wizualnie. Pomijam już fakt, że polityka R zniechęciła mnie już na etapie dowiadywania się w Kruku o możliwości zamówienia DD w złocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Śmiem twierdzić, że najlepiej to on wygląda na własność
1925701061_20240114_204607(1).thumb.jpg.db068eeaaeb0577730df2e16650d18c6.jpg

Jest super, to fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tbn napisał(-a):

W sumie myślę, że już nic więcej mi nie trzeba. Może bym dołożył Exa36 albo AT Skyfall, jako "eleganta", ale nie wiem czy nie grzałyby pudła.

Ex by się chyba nie przebił, bo konkurencja czarnych toolwatchy na bransoletach jest mocna ;). Jak już musisz to bierz AT w kolorze, moim zdaniem najładniejsza niebieska co pisałem gdzieś powyżej, ale biała którą miałem też była super, ta szara też ok, byle z pionową boazerią i ramką daty :). Chociaż ja bym chyba odpuścił, bo to już 3 EDC i któryś by leżakował a to chyba bez sensu.

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba Ex, tutaj średnio by się wpasował. Widziałbym Aquanauta, ale na razie niemozliwe. ;) AT taka dokładnie jak wklejałeś: model ze Skyfall z niebieską tarczą w 38.5mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, tbn said:

W sumie myślę, że już nic więcej mi nie trzeba. Może bym dołożył Exa36 albo AT Skyfall, jako "eleganta", ale nie wiem czy nie grzałyby pudła.

 

 

Fajna parka. Jeżeli nie masz ciśnienia, to proponuję celebrować chwilę i "nie martwić" się na zapas. Jak się trafi coś co będzie pasować, np. AT Skyfall i nadal taki pomysł będzie w głowie, kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie, ale skąd fenomen akurat tej wersji AT? Obecna moim zdaniem wcale nie ustępuje, chociaż przyznaję że skyfall nie mierzyłem. Chodzi o lepszy rozmiar i komfort noszenia względem obecnej?

 

5 hours ago, tbn said:

No właśnie chyba Ex, tutaj średnio by się wpasował. Widziałbym Aquanauta, ale na razie niemozliwe. ;) AT taka dokładnie jak wklejałeś: model ze Skyfall z niebieską tarczą w 38.5mm. 

 

Coś mi świta że Ty chyba miałeś Exa i sprzedałeś?

 

edit

Nowy speedmaster 

 

 

IMG_7541.jpeg

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie się podobało w tamtej generacji to przede wszystkim ramka daty i data na 3, szczotkowana bransoleta, ale najważniejsze że jakoś nie mogę przeżyć  poziomej orientacji boazerii. Ten wzorek mi gra z góry na dół, nie wiem dlaczego ale w drugiej płaszczyźnie to nie działa. Rozmiar chyba nadal jest 41 i 38.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, logann napisał(-a):

Nie bijcie, ale skąd fenomen akurat tej wersji AT? Obecna moim zdaniem wcale nie ustępuje, chociaż przyznaję że skyfall nie mierzyłem. Chodzi o lepszy rozmiar i komfort noszenia względem obecnej?

Coś mi świta że Ty chyba miałeś Exa i sprzedałeś?

 

Miałem Exa39, ale przez rok głownie pudło okupował, więc sprzedałem. Świetny zegar, ale po jakimś czasie proporcje mnie trochę gryzły, myślę o klasycznym 36mm. A co do AT w sumie nicon dobrze podsumował, z naciskiem u mnie na szczotkowaną bransoletę i powiązanie z Bondem. :) Te nowe z datą mna 6 też mi się podobają, za wyjątkiem bransolet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, SPS said:

Wypada dzisiaj  założyć na moment 😁

 

Dobrze moje kaprawe oko widzi, że to 1861?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tts napisał(-a):

Dobrze moje kaprawe oko widzi, że to 1861?


1863 ładnie ozdobiony 😁

 

IMG_6673.thumb.jpeg.5a7b2459302e70e68a8956cdeb69f0a4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, SPS said:


1863 ładnie ozdobiony 😁

 

Dank! Czyli jednak kaprawe oko... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, logann napisał(-a):

Nie bijcie, ale skąd fenomen akurat tej wersji AT? Obecna moim zdaniem wcale nie ustępuje, chociaż przyznaję że skyfall nie mierzyłem. Chodzi o lepszy rozmiar i komfort noszenia względem obecnej?

 

 

Coś mi świta że Ty chyba miałeś Exa i sprzedałeś?

 

edit

Nowy speedmaster 

 

 

IMG_7541.jpeg

 

3861 z dekoracjami (co zmienia jedynkę na dziewiątkę ;)) + fajny detal :)

 

image.thumb.png.2bfadf9c3dfdc4b4354696a95ace677f.png

 

Za tę małą rakietę i koaksiala ładnie sobie dobili do ceny :D. 73kPLN, już lecę z kartą do butiku 😈

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-co-axial-master-chronometer-chronograph-44-25-mm-31092445001001

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, logann napisał(-a):

(…)

 

edit

Nowy speedmaster 

 

 

IMG_7541.jpeg


ale jak „nowy” ?!

przecież to Apollo8

Mam takiego już ze dwa lata

 

EDIT: o Qrde! teraz dopiero widzę „rakietę” oraz 3869

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.