Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A odnośnie serwisowania naszych Omeg, bo jak pisałem, również mnie to czeka, to macie jakieś zastrzeżenie do serwisu na Marynarskiej w Warszawie? Jutro będę tam jechał, więc wolę wiedzieć wcześniej, jeśli jest coś z nimi na rzeczy..

 

A odnośnie żony SMP na werku 2500, to sprawdziłem rezerwę chodu i dała radę przez ponad 56 godzin, więc wynik świetny, widocznie coś jest nie tak z automatycznym naciągiem i pomimo noszenia na ręku rezerwa się powoli wyczerpuje aż w końcu po tygodniu/dwóch (w zależności od intensywności noszenia) zegarek staje.

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, dewey said:

macie jakieś zastrzeżenie do serwisu na Marynarskiej w Warszawie?

 

Ile ludzi, tyle opinii. Słyszałem historie o porysowanych zegarkach. Ja tam oddawałem raz i zegarek wrócił OK, naprawiony (nie przeskakiwała data czasem) i bez żadnych rys czy uszkodzeń. Ale nie mogę powiedzieć, że to jest reguła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 hour ago, dewey said:

A odnośnie serwisowania naszych Omeg, bo jak pisałem, również mnie to czeka, to macie jakieś zastrzeżenie do serwisu na Marynarskiej w Warszawie? Jutro będę tam jechał, więc wolę wiedzieć wcześniej, jeśli jest coś z nimi na rzeczy..

 

A odnośnie żony SMP na werku 2500, to sprawdziłem rezerwę chodu i dała radę przez ponad 56 godzin, więc wynik świetny, widocznie coś jest nie tak z automatycznym naciągiem i pomimo noszenia na ręku rezerwa się powoli wyczerpuje aż w końcu po tygodniu/dwóch (w zależności od intensywności noszenia) zegarek staje.

 

Ja nie narzekam ale ile ludzi, tyle historii i opinii. Zawsze można zawieźć do Butiku i pozwolić Im ogarnąć temat z Marynarską. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, artme napisał(-a):

Ale nie na bransie, tylko na jakiejs gumie - np. bialej 😎

Lubię bardzo bransolety, ale może rzeczywiście tutaj guma. Biała za jasna, granatowa może być ok. W tygodniu jadę do Kruka, może coś przywiozę 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, marekvegas napisał(-a):

Lubię bardzo bransolety, ale może rzeczywiście tutaj guma. Biała za jasna, granatowa może być ok. W tygodniu jadę do Kruka, może coś przywiozę 😁.

Eeee tam - biala na wakacje meeeega 😉

A na granacie, tez lepiej niz na bransie - a jak lubisz, to moze na meshu - jak bondowa?

 

Screenshot 2024-04-08 at 10.37.29.png

Screenshot 2024-04-08 at 10.42.47.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, sanik said:

#SpeedyTuesday

IMG_20240409_065855.jpg

 

łooo panie, a co to za mezalians 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor trochę nieortodoksyjny, ale guma za mną chodzi do moona znów. Zwłaszcza na lato. Mam zealande kupione do Seamastera, muszę sprawdzić czy pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie zaglądałem, więc gubię rytm, ale do rzeczy. Posiadam PO 8500 i mam problem z tym, że nie ma w niej mikroregulacji w zapięciu. Czy coś się zmieniało od tamtego czasu u Omegi i czy można zaopatrzyć się w coś kompatybilnego do mojej bransolety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, logann napisał(-a):

 

łooo panie, a co to za mezalians 🤣

Kupiona do seamastera, ale pod ręką był moon i tak zostało, bo nie mam problemu z kolorami 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, roback1 napisał(-a):

Witam, dawno nie zaglądałem, więc gubię rytm, ale do rzeczy. Posiadam PO 8500 i mam problem z tym, że nie ma w niej mikroregulacji w zapięciu. Czy coś się zmieniało od tamtego czasu u Omegi i czy można zaopatrzyć się w coś kompatybilnego do mojej bransolety?

Od kilku lat mam dokupione zapięcie z mikroregulacją. Komfort noszenia 100% w górę. Co prawda ja mam planetę na mech 2500, ale do Twojej też nie powinno być problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, roback1 napisał(-a):

Witam, dawno nie zaglądałem, więc gubię rytm, ale do rzeczy. Posiadam PO 8500 i mam problem z tym, że nie ma w niej mikroregulacji w zapięciu. Czy coś się zmieniało od tamtego czasu u Omegi i czy można zaopatrzyć się w coś kompatybilnego do mojej bransolety?

 

7 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

Od kilku lat mam dokupione zapięcie z mikroregulacją. Komfort noszenia 100% w górę. Co prawda ja mam planetę na mech 2500, ale do Twojej też nie powinno być problemu. 

 

Potwierdzam. Mam w PO 8500 założoną zapinkę z mikro. Już dobre 5 lat. Najlepiej podskoczyć do butiku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

 

chodzi o zegarek z tej aukcji:

https://www.chrono24.com/omega/omega-seamaster-300m-22305000--id28419255.htm

Mam wrażenie, że dwa pierwsze zdjęcia to inny zegarek. Czyli zdjęcia są dwóch różnych zegarków.

Moje wątpliwości dot. koloru wskazówek i logo na tarczy.

Sprzedawca napisał, że to ten sam zegarek tylko czarne wskazówki są wynikiem aparatu/zdjęcia.

W internecie widziałem tę referencję na czarnych i srebrnych wskazówkach. 

jak to powinno wyglądać w oryginalnym zegarku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok, sprzedawca pisze prawdę. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawm napisał(-a):

Mam pytanie,

 

chodzi o zegarek z tej aukcji:

https://www.chrono24.com/omega/omega-seamaster-300m-22305000--id28419255.htm

Mam wrażenie, że dwa pierwsze zdjęcia to inny zegarek. Czyli zdjęcia są dwóch różnych zegarków.

Moje wątpliwości dot. koloru wskazówek i logo na tarczy.

Sprzedawca napisał, że to ten sam zegarek tylko czarne wskazówki są wynikiem aparatu/zdjęcia.

W internecie widziałem tę referencję na czarnych i srebrnych wskazówkach. 

jak to powinno wyglądać w oryginalnym zegarku?

 


To co widzisz na pierwszych dwoch zdjeciach, to odbicie aparatu w wskazowkach zegarka, ktory zostal ustawiony pod zlym katem. 
Wez pod uwage, ze zamawiajac z Japonii zaplacisz clo i VAT.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Wszystko jest ok, sprzedawca pisze prawdę. 

Dziękuję!

 

22 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):


To co widzisz na pierwszych dwoch zdjeciach, to odbicie aparatu w wskazowkach zegarka, ktory zostal ustawiony pod zlym katem. 
Wez pod uwage, ze zamawiajac z Japonii zaplacisz clo i VAT.

 

Dziękuję. Biorę do pod uwagę ale sprzedawca nie jest skory do negocjacji wiec muszę temat przemyśleć bo raz że cena idzie w górę dość istotnie a dwa zegarek był odnawiany i polerowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dawm napisał(-a):

 

Dziękuję. Biorę do pod uwagę ale sprzedawca nie jest skory do negocjacji wiec muszę temat przemyśleć bo raz że cena idzie w górę dość istotnie a dwa zegarek był odnawiany i polerowany.


Tak, zegarek byl polerowany i srednio to wyszlo.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):


Tak, zegarek byl polerowany i srednio to wyszlo.

Bardzo dziękuję za ocenę!

To mnie tylko utwierdza, żeby odpuścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2024 o 07:45, dawm napisał(-a):

Mam pytanie,

 

chodzi o zegarek z tej aukcji:

https://www.chrono24.com/omega/omega-seamaster-300m-22305000--id28419255.htm

Mam wrażenie, że dwa pierwsze zdjęcia to inny zegarek. Czyli zdjęcia są dwóch różnych zegarków.

Moje wątpliwości dot. koloru wskazówek i logo na tarczy.

Sprzedawca napisał, że to ten sam zegarek tylko czarne wskazówki są wynikiem aparatu/zdjęcia.

W internecie widziałem tę referencję na czarnych i srebrnych wskazówkach. 

jak to powinno wyglądać w oryginalnym zegarku?

 

Ta referencja i inne sword hands nie miała nigdy czarnych wskazówek, jeśli tak wyglądają to jest to efekt kąta padania światła ( zobacz 2254 na drugim zdjęciu ). Wskazówki mają metaliczne obramowanie w lekko żółtawym kolorze, polerowane na błysk, podobnie obramowania indeksów w tym modelu i Americas Cup a w 2230 również logo ( w pozostałych z tej linii indeksy i logo są tylko malowane, w AC indeksy mają metalowe obramowanie ale logo jest nadrukiem ).

Tak samo zachowują się czasem wskazówki typu szkielet, z tym że tu w nowszych ceramicznych faktycznie są modele z czarnymi.

Zegarek wygląda na kompletny, zrobiony przyzwoicie chociaż na tych zdjęciach satynowanie wygląda zbyt grubo, po opłatach wyjdzie Ci ok. 15tys  co jest już przeciętną ceną tego modelu. Rzadko pojawia się w ogłoszeniach a jeszcze rzadziej z pełnymi dodatkami, aktualnie jest jeszcze tylko jedna sztuka w DE.

B4F44ABA-E425-4B1D-83DA-1628850EE66F_1_201_a.jpeg

6F55D4F7-A651-458E-9C74-B1E1639E86BD_1_201_a.jpeg

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Ta referencja i inne sword hands nie miała nigdy czarnych wskazówek, jeśli tak wyglądają to jest to efekt kąta padania światła ( zobacz 2254 na drugim zdjęciu ). Wskazówki mają metaliczne obramowanie w lekko żółtawym kolorze, polerowane na błysk, podobnie obramowania indeksów w tym modelu i Americas Cup a w 2230 również logo ( w pozostałych z tej linii indeksy i logo są tylko malowane, w AC indeksy mają metalowe obramowanie ale logo jest nadrukiem ).

Tak samo zachowują się czasem wskazówki typu szkielet, z tym że tu w nowszych ceramicznych faktycznie są modele z czarnymi.

Zegarek wygląda na kompletny, zrobiony przyzwoicie chociaż na tych zdjęciach satynowanie wygląda zbyt grubo, po opłatach wyjdzie Ci ok. 15tys  co jest już przeciętną ceną tego modelu. Rzadko pojawia się w ogłoszeniach a jeszcze rzadziej z pełnymi dodatkami, aktualnie jest jeszcze tylko jedna sztuka w DE.

B4F44ABA-E425-4B1D-83DA-1628850EE66F_1_201_a.jpeg

6F55D4F7-A651-458E-9C74-B1E1639E86BD_1_201_a.jpeg

Wielkie dzięki za wyjaśnienie i przykłady.

Przypadkowo ""trafiłem" na tę referencję i mnie urzekła. Dostępności ofert to jednak masakra. 

Poczekam może coś w najbliższym czasie wypłynie na chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.