Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Na Placu Trzech Krzyży masz butik Rolexa i butik Omegi. Do tego niedaleko jest Plac Konstytucji (gdzie dojdziesz z buta) i tam też masz salon Kruka, gdzie Rolexy sprzedają.

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Na plac trzech krzyży - salon omegi i kruk z rolexem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak trafisz do Galerii Mokotow to wzzystko bedzies mial w dwoch salonach. W wkruk i aparcie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pl. Konstytucji w Kruku powinieneś wszystko załatwić. A jak nie, to tam gdzie chłopaki radzą + omega w Arkadii. Wybór miejsc jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak trafisz do Galerii Mokotow to wzzystko bedzies mial w dwoch salonach. W wkruk i aparcie

Ostatnio w Galerii nie mieli suba tylko gmt

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzieki za info, czeka mnie sympatyczna wycieczka

Na placu Konstytucji nadal w jednym Kruku masz Omegę i Rolexa - zadzwoń do nich , powiedz w czym rzecz - może na konkretny termin uda się umówić w jednym miejscu intersujące Cię modele.

A ja mierzyłem nowego Heuera Carrera - w dotyku niestety sprawiał wrażenie małego i taniego. Rozmiar to pewnie efekt przymiarki po zdjęciu PAMa ( ten zegarek ma niszczący wpływ na odczucia wielkościi ).

post-55792-0-18642000-1442140946_thumb.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie, dzwonilem do Kruka, Rolexa Sub nie posiadaja i jak stwierdziła miła Pani sprowadzają na konkretne zamówienie. 2 szt. mają przyjechać pod koniec miesiąca i być może będą do obejrzenia. W sumie lipa, ten zegarek nie kosztuje w końcu aż tak wiele aby duża sieć nie była w stanie mieć pokazowego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo problem w tym, że oni nigdy nie dostają tyle ile chcą. Kiedyś rozmawiałem z kierownikiem butiku w Katowicach i mówił, że od długiego czasu zamawiają 7-8szt a dostają 1-2. To samo jest z batmanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Polska nie jest zbyt ważnym rynkiem dla Rolexa i dlatego przysyłają wg. własnego uznania.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie tylko Polski to dotyczy. Na tym kontynencie jest tak samo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, prawdopodobnie kierują się dynamiką wzrostu sprzedaży i tu chyba prym wiedzie Azja.

Ameryka Północna jest rynkiem już dość mocno nasyconym.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, prawdopodobnie kierują się dynamiką wzrostu sprzedaży i tu chyba prym wiedzie Azja.

Ameryka Północna jest rynkiem już dość mocno nasyconym.

Pewnie tak, ale myślę że ten problem występuje wszędzie jeśli chodzi o Roleksa ;)

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem ostatnio Nomosy i jak zawsze chciałem kupić tangente albo orion 38mm to strasznie blado wyszły w realu, ale zauroczył mnie Ludwig 35mm, który na żywca mnie powalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrixik to przed zakupem Glycine obejzyj go dokladnie. Jakosc tych zegarkow pozostawia duzo do zyczenia, sprawdz np czy luma niw jest uszkodzona. Zobacz np. na bazarku jest wystawiona glycine i ewidentnie widac wade masy swiecacej na wskazowce. Sprzedawca nawet sie o tym nie zajaknal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sporo Glycine, może nie ten model,ale na żadnym nie zauważyłem "większych" usterek.

 

Matrixik,proponuję rozmowę z kolegą forumowym, zajmuje się tą marką.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

a63893bec103bc1ee04fc46d0280557c.jpg

 

Szkoda że nie mój

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrixik to przed zakupem Glycine obejzyj go dokladnie. Jakosc tych zegarkow pozostawia duzo do zyczenia

 

Również mam zegarek Glycine i złego słowa nie powiem. Bardzo solidne wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam airmana base 22 i do jakości nie mam zastrzeżeń. Wiele modeli oglądałem na żywo i były ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale myślę że ten problem występuje wszędzie jeśli chodzi o Roleksa ;)

Nie wystepuje wszedzie. Nie kierujmy sie historia. Dostepnosc Rolexa jest duza. 8 godzin w Londynie chodzenia po sklepach i jestem pewien, ze zobaczysz wszystkie modele na ktore masz ochote w stali. Sub/GMT Daytona itp. Jak sie trafi to sa nawet salony gdzie Omega i Rolex wioda prym i zobaczyc mozna wszystko.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie doświadczenie jest takie że dziś łatwiej w Londynie przymierzyć Patka niż np Daytonę w stali czy 3 kolory 39 mm Oysterów...też w stali :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile na chwilę obecną kosztuje stalowa Daytona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie doświadczenie jest takie że dziś łatwiej w Londynie przymierzyć Patka niż np Daytonę w stali czy 3 kolory 39 mm Oysterów...też w stali :-)

Duzo zalezy od tego gdzie sie przemieszcza. Oxford Street to tylko zlote, okolice St Paul to juz stalowe Rolexy latwo sie trafi, Batman/Hulk itp :)

Kingston maja tez wszystko. Ilekroc tam jestem to nie ma problemu z dostepnoscia. Jak bedzie cos ciekawego to pocykam foty jutro :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spacerze wpadłem z nudów do dwóch sklepów.

 

Coś mnie cały czas ciągnie w kierunku Seamaster Master Co-Axial. Nawet nieźle leży na łapie, ale nie jestem pewien czy to to, czego szukam. Jak miałbym wybierać między nim, a niebieską AT, to raczej wybór byłby prosty. Ale zegarek wdzięczny. Koperta ma piękny profil i na tarczy wszystko mi tu współgra. Brak daty by nie przeszkadzał.

 

nLk4TP6.jpg

 

MCGt529.jpg

 

 

A później były GS. 

nzsyIo4.jpg

 

3H1tDOC.jpg

 

 

Mam słabość do wykonania koperty w tych modelach. Chociaż niekwestionowanym - dla mnie - liderem rankingu jest tu SBGH001

Jeśli myślałbym o zakupie, to głównie ten bym rozważał. Ech, następny zakup zegarkowy to będzie spore wyzwanie, bo kroi się parę pomysłów i wszystkie brzmią świetnie - Omega AT, Panerai, Grand Seiko. I bądź tu mądry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.