Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, pojechaliśmy z żoną na zakupy, a że nie byłbym sobą, gdybym niczego nie przymierzył, to wszedłem do paru sklepów. Time Trend również odwiedziłem. Ucieszyłem się widząc Anantę, ponieważ od dawna rozglądam się za sportowym japończykiem. Jest nawet mój temat na forum choć trochę już zakurzony. W każdym razie, piąty zegarek do kolekcji będzie albo coś z Azji, ablo SK na Unitasie. Sam jeszcze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gazecie dziś przeczytalem że James nosi Festinę ;) i pasek 'House' :)attachicon.gifIMG_20150928_141842.jpg

 

Gazetę dostałem w sklepie Lublin Plaza w drodze do Apartu...

 

 

jaka droga, takie darmowe gazety,

celu / mety nawet nie skomentuję

...ironia jest kluczem ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)

jFaXtN.jpg

 

2)

0oZRbt.jpg

 

3)

v533Gr.jpg

 

Moonwatch robi robotę :rolleyes: Nieźle zmieszał mi w głowie  B)

 

Mark II zadziwia czytelnością, ale straszny klocek :unsure:

 

AT fajna jest, ale ta częściowo polerowana bransoleta psuje ostateczny efekt :(

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, nie wygląda to wcale źle. Masz trzy ciekawe zegarki, każdy inny i każdy wypełnia inny obszar uzupełniając całość. Może jedynie Moonwatcha  bardzie lubię z hesalitem. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w piątek miałem okazje przymierzyc parę Sinnów. Bardzo ciekawe zegarki.

 

Najbardziej spodobały mi się poniższe dwa. Chyba ze wzgledu na wskazówki. Niestety oba były tylko na gumie (cena taka sama jak na bransolecie). Zapięcia natomiast pierwsza klasa. W obu świetny podwójny antyrefleks.

 

U1-Kawal żelastwa. Robi wrażenie. Bezel Ti i obłędne wskazówki. Swietnie układal sie na 18cm nadgarstku.

20151002_144517_zpshuz9vowl.jpg

T1- bardzo fajny kształ koperty i umiejscowienie koronki. Tylko dziwnie lekki przez tytan. To moja pierwsza przymiarka tytanowego zegarka i miałem wrazenie jakbym w ręku trzymał jakiś z plastiku. W dotyku natomiast bardzo przyjemny. Ciezko tylko uzasadnić aż 50% wyższa cenę niz U1 (tytan i napełniony AR). Poza tym jakbym wydał tyle pieniędzy to chyba chciałbmy czuć ten zegarek na ręku ;) . Mierzyłem też mniejszego niebieskiego T2. Piórko.

20151002_144413_zps8movrob7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT widziałem,dla mnie zegarek bardzo fajny. Mark podoba mi się jednak nie wiem jak na żywo


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)

 

 

2)

 

 

3)

 

 

Moonwatch robi robotę :rolleyes: Nieźle zmieszał mi w głowie  B)

 

Mark II zadziwia czytelnością, ale straszny klocek :unsure:

 

AT fajna jest, ale ta częściowo polerowana bransoleta psuje ostateczny efekt :(

 

 

Jak dla mnie Speedy robi robotę. Nosiłbym...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT jest fantastyczna. Nosi się pięknie. Ale moonwatch wymiata wszystko. Ten zegarek jest idealny i niczego mu nie brakuje. No w każdym razie ja jestem zakochany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie z wyżej wymienionych najbardziej przemawia AT, dlatego też sobie przymierzyłem:

2015-10-06%2012.22.00_zpsxw6z8gwp.jpg2015-10-06%2012.21.35_zpst7pxzofy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu mierzyłem w zasadzie te same zegarki i na mnie też Moonwatch zrobił pozytywne wrażenie. Mi osobiście brak daty nie przeszkadza (w przeciwieństwie do tej żółtoczarnej wskazówki w AT :P ), więc może kiedyś...

 

Natomiast AT (poprzednia wersja, z ramką przy dacie i bez polerowanej bransolety) wydaj się być najbardziej uniwersalnym zegarkiem i myślę, że jeżeli kiedyś przejdzie mi zauroczenie diverami, to właśnie ten zegarek będzie moim EDC.

 

W ogóle idealnym dla mnie kombo byłaby ta Omega, Rolex SD do tego jakiś garniturowiec, Moonwatch (bardziej vintage niż nowy) Seiko SKX009 i ew. jakiś Panerai... No, marzenia trzeba mieć (i do nich dążyć) ;)

 

@Rmak - widzę, że 300M też mierzyłeś. I jak? AT fajniejsza? :P


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza ;) Chyba bliżej mi do szarej, ale ta też ładna :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, też zawsze szara mi w głowie siedziała, ale miałem obok siebie obie i ta szara jakaś taka nijaka. Jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem przede wszystkim o szarej, a zauroczyła mnie biała. Ramka daty faktycznie zdecydowanie ładniejsza, ale mechanizm jednak ciekawszy w nowej.Jeśli chodzi o bransoletę, to ta nowa mi nie przeszkadza. Oczywiście wersji z żółtą wskazówką nawet bym nie rozważał, ale tylko taka była z szarą tarczą do porównania. 

 

@zeRo_six - ciągle jestem bardziej nastawiony na 300M, ale wątpliwości się pojawiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMP 300m i Aqua Terra (a szczególnie biała) to dwa zupełnie inne stylistycznie zegarki. One się nie wykluczają nawzajem, a wręcz przeciwnie, tworzą świetną parę.

Obojętnie który teraz wybierzesz, za jakiś czas będziesz potrzebował ten drugi

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że absolutnie się nie wykluczają, tylko jest taki drobny detal, jak finanse  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że absolutnie się nie wykluczają, tylko jest taki drobny detal, jak finanse ;)

Pamiętaj, potrzebujesz tylko jednej nerki :P

Ja też myślałem przede wszystkim o szarej, a zauroczyła mnie biała. Ramka daty faktycznie zdecydowanie ładniejsza, ale mechanizm jednak ciekawszy w nowej.Jeśli chodzi o bransoletę, to ta nowa mi nie przeszkadza. Oczywiście wersji z żółtą wskazówką nawet bym nie rozważał, ale tylko taka była z szarą tarczą do porównania.

 

@zeRo_six - ciągle jestem bardziej nastawiony na 300M, ale wątpliwości się pojawiły

Hehe, na szczęście oba zegarki są w miarę uniwersalne, a po trochu zazdroszczę dylematu ;)

Wiesz, też zawsze szara mi w głowie siedziała, ale miałem obok siebie obie i ta szara jakaś taka nijaka. Jak kto woli.

Ja mam tak, że lubię zegarki nijaki, mnie kolor niebieski bardzo się podoba, ale z doświadczenia wiem, że znudzi mi się szybciej niż biały, czarny czy szary.. Ale absolutnie masz rację, jak kto woli :)

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co zeRo_Six.

Strasznie mi się podoba AT i chciałbym ją mieć, ale musiałbym się pozbyć PO i wtedy też by mi czegoś brakowało.

Chyba jak na razie "diver rulez" :)

 

Ile taka AT z ramką teraz w sklepie?

Jest różnica w cenie pomiędzy 38 a 41 mm?

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnicy w cenie między 38,5 a 41,5 nie ma. z tego co ostatnio widziałem to na bransolecie cena z metki wersji z ramką: 18 100, bez ramki: 20 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnicy w cenie między 38,5 a 41,5 nie ma. z tego co ostatnio widziałem to na bransolecie cena z metki wersji z ramką: 18 100, bez ramki: 20 600.

 

A czy wersja z ramką to występuje w ciągłej sprzedaży? W Polandzie jest do dostania?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.