Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś strony UK, które warto przeglądnąć za tydzień z nadzieją w oczach? :)

Zobacz na forum But w Butonierce a tutaj pochwal się butami.

Mi za***iste trzewiki Barkera na ebay.co.uk udało się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

W New Balance noszę rozmiar 10 D ( tylko w tych udało mi się znaleźć szerokość, w Ecco nie wiem gdzie się odczytuje).

Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki będzie pasował rozmiar w Loake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem polecam:

 

http://www.afarleycountryattire.co.uk/shop/loake-shoes-burford-rubber-sole-boots-tan/?attribute_pa_shoe-size=8&attribute_pa_colour-options=tan&attribute_pa_free-gift=free-gift-2

 

Kilka stron temu rozwazał je kol. matikk. Za niecałe 1k (po skorzystaiu z kuponu rabatowego) super wygodne buty i prawidła, choć prawidła za duże do tych butów (na szczeście pasują do innych) :-)

 

Cena na chmielnej 1350 (w tym pasta ale bez prawideł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupiłem z tej strony, miałem trochę przygód z wysyłką...Okazało się, że z Loake dostali dwa różne rozmiary w pudełku, więc czekałem prawie 2 tyg na wysyłkę. Po tym wszystkim jak doszły otwieram pudło a tam zaskoczenie-miały być z gumową podeszwą a wysłali ze skórzaną. Po kolejnym kontakcie z nimi, kazali żebym odesłał na ich koszt- ale jak je zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać od pochodzenia w nich, więc doszedłem ze sklepem do porozumienia i zwrócili mi 50 funtów...więc buty z prawidłami wyszły 730 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteś z 40 funtów do przodu- zelowanie w PL to minimum 30zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkowałem ostatnio kolejne Berwicki, zamszowe monki tym razem i znów jetem bardzo zadowolony. Nie ma pleśni. ;) Kolega wyżej, poszukuje półbutów w tej cenie. Przestrzeliłem natomiast z rozmiarem sztybletów Loaka i chyba musze kupić jakieś nowe trzewiki. Loake Anglesey podobają mi się ale trochę drogie.

 

 

 

Jako alternatywa cenowa znów Berwick Tan albo ciemny brąz. Ciężkie wybory.

 

 

Ja polecam Norwegery. Nie są tak oklepane jak brougsy.

Tu Meermin za 220 eur (mam osobiscie)

 

10160016170000HE-1_22.jpg

a tu Yanko ale droższe

 

big_yanko-14701yh-cambridge-marron-york-

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b_easy

Cena Merminów 220 Euro z przesyłką?

Haczyki to bardzo dobre rozwiązanie- może niezbyt estetyczne ale chol...a mnie bierze jak mam swoje trzewiki czy balmolare zakładać...

Oczywiście można sobie kupić piękne potrójne monki od Sepemiere Larguer (czy jak to się pisze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co sądzicie o sztybletach Blundstone?

Ktoś ma? Jakieś opinie? Z tego co czytałem pierwotnie to również były buty typowo robocze. 

 

585used45_large.jpg?v=1490635547

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie internetowo mogę kupić Grindersy? Nie muszę dodawać, że zależy mi na pewności, że nie kupię podróby. Dlaczego ta marka? Starcza na 5-6 lat i są to najwygodniejsze glany jakie nosiłem. Nie liczę taktycznych tworów typu Lowa, Magnum, Protektor, bo to inna bajka.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po zdjęciach średnio wyglądają, nawet bardzo jeśli chodzi o jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak na żywo, cena była dość kusząca bo tylko 380zł, pewnie nie ma co sie spodziewać cudów, najwyzej odeśle do zalando.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b_easy

Cena Merminów 220 Euro z przesyłką?

Haczyki to bardzo dobre rozwiązanie- może niezbyt estetyczne ale chol...a mnie bierze jak mam swoje trzewiki czy balmolare zakładać...

Oczywiście można sobie kupić piękne potrójne monki od Sepemiere Larguer (czy jak to się pisze).

Już nie pamiętam. Możliwe że 20 eur kurier. Ja chciałem je mieć koniecznie bo w Polsce nic podobnego nie było. Teraz są Yanko. Ogólnie jak mam wysokie buty to tylko na haczyki bo faktycznie jest problem z dziurkami. 

W tańszych butach dają zamek ale to strasznie psuje wygląd butów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

@b_easy Te meerminy wyglądają świetnie, ale nie miałem do czynienia z tą marką. W necie znalazłem jakieś forum i trochę ludzie narzekają na jakość. Między innymi na skórę groszkowaną, ktoś wrzucał zdjęcie pary gdzie faktura na lewym i prawym znacznie się różniła. Jutro black friday, może coś w sklepach UK fajnego się trafi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b_easy Te meerminy wyglądają świetnie, ale nie miałem do czynienia z tą marką. W necie znalazłem jakieś forum i trochę ludzie narzekają na jakość. Między innymi na skórę groszkowaną, ktoś wrzucał zdjęcie pary gdzie faktura na lewym i prawym znacznie się różniła. Jutro black friday, może coś w sklepach UK fajnego się trafi.

Meermin przeżywa boom zamówień.

Pamiętam jak ktoś na styleforum.net otwierał ich wątek a w krótkim czasie wygenerowano około 600stron (nie postów) klientów prezentujących buty i komentarzy.

Cena czyni cuda...

Co do jakości jest to słuszna uwaga bo moje miały jakiś defekt przy obcasie a oni na ebayu trochę zdefektowanych sprzedawali/sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Jakieś super okazje na buty? klasycznebuty mają trochę taniej, ale bez szału - Berwicki które lukam są tańsze o 90 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Jakieś super okazje na buty? klasycznebuty mają trochę taniej, ale bez szału - Berwicki które lukam są tańsze o 90 PLN.

W PL bym nie liczył, co innego w USA.

Poza tym to chińskie rzeczy w sieciówkach gdzie narzut to z 80% to główne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c02e52afd5c4a719a6432731f40bad6e.jpg

 

Czy mial ktoś z was Gordon&Bros?

To miała by być alternatywa dla Loake. Nie jestem przekonany co do jakości tej marki, produkcja gdzieś w Azji. Z drugiej strony angielska marka

 

 

 

Wysłane z iPhone


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mial ktoś z was Gordon&Bros?

To miała by być alternatywa dla Loake. Nie jestem przekonany co do jakości tej marki, produkcja gdzieś w Azji. Z drugiej strony angielska marka

 

Poszukaj na forum BWB

 

 

Wysłane z iPhone

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mial ktoś z was Gordon&Bros?

To miała by być alternatywa dla Loake. Nie jestem przekonany co do jakości tej marki, produkcja gdzieś w Azji. Z drugiej strony angielska marka

 

 

 

Wysłane z iPhone

Mam dwie pary półbutów G&B, nawet jedną dziś na nogach ;) , noszę już 2 sezon (1- góra 2 wyjścia w tygodniu), jestem zadowolony z jakości wykonania jak i wygody - kopyto Levet jest szerokie. Na Forum BwB są polecane jako budżetowa opcja zakupu butów o klasycznym wzornictwie produkowanych metodą ramową (GYW) - chociaż ten GYW w butach z tej półki cenowej okazuje się tak nie do końca "czystym, klasycznym GYW". Ja ze swojej strony mogę je polecić - na BwB poczytasz, że może nie są najładniejsze, że kopyto "mało dynamiczne" itp ale ogólnie są pozytywnie oceniane w stosunku jakość/cena. Firma jest chyba niemiecka nie angielska.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.