Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie pamiętam. Możliwe że 20 eur kurier. Ja chciałem je mieć koniecznie bo w Polsce nic podobnego nie było. Teraz są Yanko. Ogólnie jak mam wysokie buty to tylko na haczyki bo faktycznie jest problem z dziurkami. 

W tańszych butach dają zamek ale to strasznie psuje wygląd butów...

…a czy jest możliwość odebrania dzięki Paczce w RUCHu?

Już nie pamiętam. Możliwe że 20 eur kurier. Ja chciałem je mieć koniecznie bo w Polsce nic podobnego nie było. Teraz są Yanko. Ogólnie jak mam wysokie buty to tylko na haczyki bo faktycznie jest problem z dziurkami. 

W tańszych butach dają zamek ale to strasznie psuje wygląd butów...

…a czy jest możliwość odebrania dzięki Paczce w RUCHu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecco74e137a6d17d52c37cece5013f4a84e9.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie też Ecco ;)9c60e359d5751fd57c6eb0245d095831.jpg

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem w TK Maxie buty Chippewa za relatywnie niskie pieniądze i jestem w szoku jak na tak twardą skórę jest tak wygodnie od początku. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie ale po wpisach tutaj przy okazji zmierzyłem i zakupiłem.

d03bfec21f3f4d954682f297b4b622e4.jpg5b62f0ad42ff33256bec2f37b370f521.jpgb6a587ce375b0e04f3cfe51c8cc69ca1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To prawda, wszystkie Chippewy które mierzyłem są sztywne jak cholera, ale jak się założy na stopę to są wygodne jak kapcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe koturny w tych " chukka" ;-)

Faktyko. Dopiero na zdjęciu zobaczyłem

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem w TK Maxie buty Chippewa za relatywnie niskie pieniądze i jestem w szoku jak na tak twardą skórę jest tak wygodnie od początku. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie ale po wpisach tutaj przy okazji zmierzyłem i zakupiłem.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Tk w jaki mieście ? W Łodzi ciężko mi znaleźć coś ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie doświadczenia macie z butami firmy Bugatti?

Podobne jak z samochodami bugatti, żadnego :) a na poważnie w dobrej promocji można się pokusić o zakup ale nie w regularnych cenach.

 

Choć zaraz zaraz przypomniało mi się, że miałem skórzane etui firmy bugatti i byłem zadowolony, zawsze jakiś trop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty Bugatti - mam dwie pary -(takie  laczki do biura na co dzień- jedne zamszowe, drugie  do pastowania na czarno) - jak już się znajdzie w  klasycznym kształcie ( a to nie takie poste w tej firmie :) to są ok, bardzo wygodne, skóra dobrej jakości, podeszwa też- jedyna lipa to materiał na pięcie od wewnątrz- ale to za grosze można naprawić u szewca- jak kupiłem  TK-Maxie  za małe pieniądze - więc wszystko gra :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tk w jaki mieście ? W Łodzi ciężko mi znaleźć coś ciekawego...

Wrocław Magnolia. Było jeszcze kilka par z takich jasnych bezowych i jedna granatowa ale niestety za duże były na mnie.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty Bugatti produkuje chyba Gabor. Przyzwoita niemiecka firma. Produkują też pod marką własną i dla Camel Active. Niestety pod kątem stylu Bugatti dla mnie prezentuje się słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  No stylistykę  mają  fatalną, ale  1 na 50 można trafić coś  akceptowalnego, bez napisów, futerek, przeszyć i udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w 3 TKMAXX, przy okazji wyjazdu - Wrocław, Katowice i Czeladź. Buty, które pokazał wyżej krazy były we wszystkich 3. Poza tym bieda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość - podeszwa ok, buty szyte, ale skóra bardzo cienka, chyba mocno sprasowana, dlatego buty zostały odesłane. Być może to przez to, że kupiłem jeden z tańszych modeli (jak okazało się później porównując ceny na stronie oficjalnej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj podjąłem (pierwszy raz w życiu) ryzyko zakupienia butów Lasocki. Nie, żebym się w temat jakoś wgłębiał - jestem tylko użytkownikiem obuwia, a nie jakimś tam pasjonatem, czy znawcą, ale parę razy spotkałem się z negatywnymi ocenami. Ale zdecydowałem, że za 2 stówy zaryzykuję, bo wizualnie mi przypasowały - a po przymierzeniu, na nodze czułem, że jest całkiem komfortowo. Zobaczymy, jak szybko się "zjadą". ;)

 

2220746110001_2__ek_1.jpg

 

2220746110001_1__ek_2.jpg

 

2220746110001_4__ek_1.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To daj znać, jak troszku poużytkujesz, bo mnie co jakiś czas korci kupno butów z tego źródła. Etap fiksacji obuwiem mam już za sobą, ale dotyczył on raczej obuwia sportowego - miałem kiedyś ok. 100 par butów do kosza, w tym w zasadzie wszystkie Jordany /w wersjach retro/ od 1 do 14, niektóre nawet w różnych kolorach. W końcu stwierdziłem, że bez sensu jest kupować tego typu buty i ich nie nosić. Ostatecznie 90 % kolekcji sprzedałem i ...nieźle na tym zarobiłem - kupiłem sobie za kasę z butów stereo ;-) A muzyki za to słucham :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz odważyłem się na kupno butów Lasocki i po miesiącu skóra pękła. Zgłosiłem reklamacje i została uznana pozytywnie jednak przygoda z tą firmą skończyła się na zawsze choć nie które modele stylistycznie bardzo ciekawe lepiej już rozejrzeć się za Wojasami, trochę droższe ale jakość zdecydowanie lepsza.

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja właśnie, póki co, też do Wojasa po buty chodzę, ew. Gino Rossi... O Martensach nie wspomnę, bo to jak dla mnie osobna kategoria. W wyższe półki nie celuję i raczej nie będę tego zmieniał, a z Wojasa jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Koniecznie daj znać, bom ciekaw ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.