Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Zawinięte czubki to już raczej kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mniej więcej to mi chodzi o czym pisze na blogu mr Vintage.

Niby podobne, niby wzorowane na klasykach ale, pomarszczona skóra tak gdzie oczekujemy gładkiej, dziwne, często niechlujne przeszycia, zgubione proporcje. Podobnie to widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, gdybym chciał słuchać opinii ludzi w internecie to bym żadnych butów nie kupił, bo na temat każdej pary butów jakieś negatywne opinie się znajdzie. Poza tym jeden buty katuje, drugi szanuje.

 

Ja swoje riekery już zamówiłem i czekam na paczkę :)

Zgadzam się,że w każdej marce może się trafić jakiś felerny egzemplarz ale zdarza się to zbyt często.

Teraz prawie wszyscy producenci butów,elektroniki czy samochodów nie idą na jakość (trwałość). Ma się psuć a klient kupić nowe.

Jakieś 8 lat temu kupiłem w Intersporcie no name-owe buty trekingowe (materiałowe bez skóry)

Przez pierwsze dwa może trzy sezony były normalnie używane na zmianę z innymi skórzanymi.

Po tym czasie znudziły mi się i kupiłem inne a te traktowałem do najcięższych zadań typu odśnieżanie jak napada po kolana,włóczęgi po lesie,kuligi no i kilka razy byłem pilotem załogi w rajdzie offroadowym.

Czyszczenie butów odbywało się pod bieżącą wodą i przy pomocy szczotki jak były mocno zabrudzone,później lądowały w pralce.Buty impregnuję "pi razy oko" co dwa tygodnie. Do tej pory nigdzie nie pękły i się nie rozkleiły.

To jest trwałość i to za 150 zł

 

ps.Mierzyłeś wcześniej ten model czy kupiłeś w ciemno ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej bajki ale potrzebuje pomocy i pewnie mi podpowiecie. Nie moge znalezc adresu zakladu na Marszalkowskiej/Warszawa robiacego rekawiczki na zamowienie. Czy jeszcze istnieje? Sorry za off topic...


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, buty oczywiście mierzyłem w sklepie :) Dobrałem sobie rozmiar, a zamówiłem w internecie. W sklepie i tak nie mieli koloru brązowego (a taki chciałem).

 

Dzisiaj wróciłem do domu i buty na mnie już czekały :)

 

Powiem tak: Są świetne. Zresztą to już widziałem w sklepie, ale powtórzę jeszcze raz: bardzo dobre wykonanie, nie ma miejsca na żadną fuszerkę. Skóra "jak na byku", w sensie bardzo konkretna, solidna. Wewnętrzna wyściółka (jak się dopiero dzisiaj dowiedziałem) 100% naturalna z owcy.

 

Kolor brązowy również taki jak chciałem. Nie jest matowy, ale też nie świeci się jak (wiadomo co).

 

Nie chcę je przechwalać, bo jeszcze w nich 100 metrów nie przeszedłem :D , ale są naprawdę wygodne. Ciekawe jak będzie z wytrzymałością, ale wierzę, że będą mi dzielnie służyć przez kilka przyszłych zim :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Mr.Vintage: "Okazało się, że wybór wśród oferty polskich marek jest duży (średnio każda marka ma kilkadziesiąt modeli), ale znalezienie dobrych klasyków jest w zasadzie niemożliwe. Oto modele, które można podciągnąć pod tę kategorię, ale sami przyznacie, że efekt jest mizerny biorąc pod uwagę, że wyboru dokonałem spośród ponad 300 modeli. Smutne jest też to, że właściwie żadna z polskich marek nie ma swojego charakterystycznego stylu. Jeśli na zdjęciach nie wstawiłbym nazw marek, to jestem przekonany, że każdy z was miałby problem z rozszyfrowaniem jaka to marka. Kolekcje te są po prostu nijakie. Polskie marki radzą sobie z projektowaniem odzieży na solidnym europejskim poziomie (patrz: Reserved, House, Top Secret, Tatuum), natomiast z obuwiem męskim jest tragicznie."

 

I niestety tak właśnie jest :/ ...

Edytowane przez SphinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Panowie oraz panie proszę o jakieś wskazówki dotyczące obuwia na zimę. Nie znam się na tej części garderoby zbytnio. Budżet też skromny do 400zł. Wpadły mi w oko takie:

 

http://badura.pl/buty-meskie,kozaki,2060,mbomba-603-03

 

http://www.zalando.pl/pier-one-botki-sznurowane-brazowy-pi912c06l-702.html

 

http://www.zalando.pl/bruno-banani-botki-sznurowane-brazowy-1br12c00c-702.html

 

Co myślicie?, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio z Timberlandów, ktore miałem już chyba wszystkie, przerzuciłem się na buty North Face, ostatnio sprawiłem sobie takie :

 

post-27475-0-50693200-1382300404.jpg

 

post-27475-0-14422800-1382300437.jpg

 

Chce sobie jeszcze dokupić w tym kolorze :

 

post-27475-0-54823800-1382300536.jpg

 

Tylko sznurówki wymienię na szare ;)

 

Bardzo wygodne buty, naprawde polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy znana jest Wam włoska marka obuwnicza Otisopse? Znalazłem takie:

http://partenope.pl/buty-meskie/75-sztyblety-brazowe-skora-licowa.html

ale nie wiem, czy są warte tej ceny?

 

Mr Vintage pisał o nich na swoim blogu.

 

Za taką cenę masz alternatywę:

http://www.loding.fr...5-1-&caracdisp=*-*-&caracdisp_5=*-&caracdisp_1=*-&id_rubrique=27&declinaison=1&declidisp=*-&id_contenu=16

 

Buty Loding sprzedają w Warszawie. Można przymierzyć i zobaczyć:

http://www.loding.pl/

 

Uwaga cena przesyłki ze sklepu internetowego -38Euro.

Bodaj za 20Euro wysyłają z salonu w Paryżu, jak ktoś zainteresowany to mogę podać adres emailowy. Najważniejsze że korespondują po angielsku.

 

Jak komuś się nie pali i chce poczekać na wyprzedaże 30-50%:

http://www.markowski-chausseur.fr/men/boots-sr-en.html

Najlepiej zapisać się na newsletter.

Tak wygląda dział wyprzedaży:

http://www.markowski-chausseur.fr/le-coin-des-affaires-en.html

oczywiście przewaga obuwia letniego.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztyblety markowskiego bardzo ładne! Niestety cena spora...

Ktoś może zaproponować tańszą alternatywę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oraz panie proszę o jakieś wskazówki dotyczące obuwia na zimę. Nie znam się na tej części garderoby zbytnio. Budżet też skromny do 400zł. Wpadły mi w oko takie:

 

http://badura.pl/buty-meskie,kozaki,2060,mbomba-603-03

 

http://www.zalando.pl/pier-one-botki-sznurowane-brazowy-pi912c06l-702.html

 

http://www.zalando.pl/bruno-banani-botki-sznurowane-brazowy-1br12c00c-702.html

 

Co myślicie?, pozdrawiam.

Te badury mają dziwne ciętą skórę jak na kozaki w wysoki śnieg. Pozostałych marek nie znam, ale kilka razy kupowałem na gorsze warunki Wojasy i póki nie zdarłem podeszwy działały OK.

Sklepy internetowe mają buty różnych marek, sprzedawanych po całej Europie. No i fajnie tylko wg mnie oznacza to że ich projektanci nie bardzo projektują, nawet jeśli piszą na tym kozaki to niekoniecznie na naszą polską zimę - wysoki śnieg, błoto pośniegowe, mróz, ślisko itd. Ponadto w tych sklepach w kategorii do 400 PLN buty są bardziej modne niż trwałe, 

Jeszcze Ecco powinno być solidne (kiedyś było równie trwałe jak buty szyte u szewca) a w outlecie czy innej promocji powinno się zmieścić w tej kwocie.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie se kliknąłem :

 

post-27475-0-33373000-1382435214_thumb.jpg

 

Zdjęcie live :

 

post-27475-0-66941500-1382435241_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie dzisiaj zamówiłem :

 

post-27475-0-43102200-1383166106_thumb.jpg

 

Mierzyłem je wczoraj w innym kolorze i zrobiły na mnie dość dobre wrażenie, przedewszystkim bardzo wygodne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx :carlito1.

Luzik. Wczoraj jeszcze przyszły takie :

 

post-27475-1383203668,2483_thumb.jpg

 

Jest to moja kolejna para takich samych butów, bardzo je lubie i oczywiście wszystkim polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty fajne i fajne modele, ale dziwię się Carlito, że masz tyle sosu i kupujesz taką sztampę.

Bez urazy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego typu skoki, cóż poradzić :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ja miałem, bardzo fajne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.