Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Z retro runnner sam używam Adidas LA Trainer. Przyzwoite, ładnie wyglądają na stopie, średnio wygodne, no ale mi po prostu się podobają.  :ph34r:

wczoraj przy zakupach dla syna takie się trafiły za......90 pln- chyba nie przepłaciłem 

post-31778-0-14590000-1537944912_thumb.jpg

Świetne te Colorado, ale widzę, że może być problem z dostępnością w PL.

Niestety . Ja trafiłem z 2 lata temu w outlecie Asicsa i to za grosze , coś ok. 70 zł :)

Aha ostatnio w TK Maxx widziałem Puma Jogger, rewelka

Taki ciżem na jesienne spacery z wókiem wzdłóż nadmorskiej promenady klikłem.33851b6f33b55a8d31cc594fbe8d8e31.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

Co kto lubi ;) są fanatycy Air Maxów i przeciwnicy, tak jak z NB ;) Warto przymierzyć jak nie miałeś nigdy na nodze.

Ale cena fajna :)

Guest fidelio

IMO mega fajne ciżmy  :) Cena 350 PLN za ori to okazja w przypadku tych butów  ;)

Wygląda na to, że poszła jakaś ściema z dodatkowym rabatem 20% na wyprzedaż na stronie Nike, albo mają jakieś kłopoty techniczne. Nabija rabat w koszyku, ale przy płatności cena wraca do zwykłej wyprzedażowej i dodaje koszty wysyłki. Może to i lepiej :D

@Kosma fajne sa te NB ja kupilem takie tylko granatowe juz jakies dwa lata temu, w sumie musze je odkopac w szafie bo pogada w sam raz.

@Krygo Co do Air Maxow ja jestem fanem, zdecydowanie warto. Na niektore modele po sezonie w sklepach sa tez dobre promo, tylko potem ciezko z rozmiarem.

Tyle, ze polecam przmierzyc bo przynajmniej mnie, na mojej stopie lepiej leza jedynki niz 90tki.

Pozdrawiam,

Janek

Wygląda na to, że poszła jakaś ściema z dodatkowym rabatem 20% na wyprzedaż na stronie Nike, albo mają jakieś kłopoty techniczne. Nabija rabat w koszyku, ale przy płatności cena wraca do zwykłej wyprzedażowej i dodaje koszty wysyłki. Może to i lepiej

Może i tak. Jak też kupiłem, bo była trafiejka za 350pln, zresztą tu na forum. Jeden Kolega sprzedawał nówki za 350 pln z Footlocker'a, a zawsze chciałem sprawdzić te legendarną wygodę ale za 650 pln, to aż tak ciekaw nie byłem. No nie urzekła mnie ta legendarna wygoda ale za to mogę powiedzieć, że są wytrzymałe i dobrze zrobione. Ja ogólnie szybko niszczę obuwie, 125kg + kilka kilometrów dziennie i po 3 miesiącach nie było żadnych oznak rozklejania, pękania, odchodzenia tych nosków - tu mie zaymponowaly.

Dzięki za opinie. Wygląda na to, że kod był od dzisiaj i teraz kminie kupić czy nie kupić... Bo podobają się mocno. Gdyby ktoś reflektował to: NJOY20 zbija o 20%

Edited by Krygo

Taki ciżem na jesienne spacery z wókiem wzdłóż nadmorskiej promenady klikłem.

Też miałem, chodziłem i je zmęczyłem. Nie zachwyciły mnie ani wygodą, ani jakąś super wytrzymałością. Fakt, że bardzo intensywnie je użytkowałem, ale tak czy siak znosiły się za szybko. 

Nie mialem nigdy NB, cze sprobowac

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za opinie. Wygląda na to, że kod był od dzisiaj i teraz kminie kupić czy nie kupić... Bo podobają się mocno. Gdyby ktoś reflektował to: NJOY20 zbija o 20%

Dzięki za cynk , kupiłem 3 pary :)

Zaglądam tu od czasu do czasu i tak się zastanawiam - nikt tu Vansów nie nosi? ;)

ja sie przymierzalem pare razy ale jakos mi nie leza :/ jednak caly czas mysle zeby kupic tak do kolekcji ;)

Pozdrawiam,

Janek

Zaglądam tu od czasu do czasu i tak się zastanawiam - nikt tu Vansów nie nosi? ;)

ja noszę :D takie

vans-old-skool-reptile-black-tornado.jpg

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Dzięki za cynk , kupiłem 3 pary :)

Spoko loko :) Ja też kupiłem koniec końców ;) 

Jash, no! Jeden przynajmniej. :D

vvv, chyba specyficzny temat bo trzeba trafić te odpowiednie. Jakieś 3 lata temu kupiłem nieco przypadkowo najprostsze czarne Sk8-Hi i praktycznie z miejsca się zakochałem. Obok Nike Free Flyknitów (do biegania) najwygodniejsze buty, jakie w życiu miałem na sobie. Od tamtego czasu zaopatrzyłem się też w zimowo-futrzane Sk8-Hi MTE i 2 pary Old Skool. Z tych ostatnich pierwsza para (z musztardowego płótna albo czegoś w tym stylu) była fajna, ale sztywna i nie do końca wygodna, ale i tak znosiłem je do zera. Druga para (z bordowego zamszu – mam je dalej) w mroźny jesienny wieczór zajechała mi achillesa. Ale i tak je lubię. :) Co ciekawe, ta pierwsza para czarnych Sk8-Hi dalej mi służy.

A przewrotnie napiszę jeszcze, że aktualnie najczęściej pomykam w białych sneakersach Sprandi (z podstawówki wspomnień czar!) i jestem z nich wybitnie zadowolony. Po kilku tygodniach obleciałem wszystkie CCC w mieście, żeby sobie kupić jeszcze jedną parę na zapas. 

Edited by brz

Przed zakupem Air Maxów radzę przymierzyć w sklepie. Ja właśnie odsprzedałem swoje po 2 dniach noszenia. Buty są bardzo ciasne i wbrew opiniom niezbyt wygodne (może gdybym kupił rozmiar większe było by OK). Kupiłem model  Model Air Max 90 Essential. Jednym słowem wracam do sprawdzonych NB

m33ff5ac668655c86830c6e08615bc237_411452

Edited by Rikimaru75

Zarejestrowałem się w Nike+, więc zwrot mam za darmoszkę jak mi cokolwiek nie przypasuje ;)