Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

coś dla fanów programu Apollo i właścicieli Moonwatchów :) od dziś w sprzedaży na stronie vans-a.

post-63031-0-78465700-1541145487_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Kolegów takie pytanie... kupiłem sobie pierwsze w życiu NB, wygodne, lekkie, nie powiem... tylko że jak na 2 miesiące niezbyt intensywnego używania i nie całkiem niską cenę, mam spore zastrzeżenia, co do jakości... to normalne zużycie Waszym zdaniem, czy lecieć na reklamację?

post-97650-1541373395,5337_thumb.jpgpost-97650-1541373416,126_thumb.jpg

 

Drugi dla przykładu na razie się trzyma. No i chciałbym zaznaczyć, że raczej nie przyciorałem o nic ostro... nie wiem kompletnie, jak i kiedy ta guma się tak zdarła...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jak na 2 miesiące niezbyt intensywnego używania

 

Mam do Kolegów takie pytanie...  jak na 2 miesiące niezbyt intensywnego używania i nie całkiem niską cenę, mam spore zastrzeżenia

Co to znaczy niezbyt intensywne użytkowanie - codziennie po porę godzin, co drugi dzień, raz w tygodniu?

Buty wyglądają na dość mocno zniszczone , brzegi cholewki wytarte (prawdopodobnie od spodni), wewnętrzna część podeszwy w tylnej części sródstopia (tylko ta jest widoczna) też dość mocno sfatygowana. Proponuję oddać do reklamacji ale w polskich warunkach nie daję Ci zbyt wiele szans na odzyskanie kasy lub wymianę na nowe. Wiele zależy od tego gdzie kupione , czy w fabrycznym sklepie NB czy w autoryzowanym punkcie gdzie właściciel dostaje z góry 1% upustu na reklamacje i ,,załatwia'' je we własnym zakresie oddając najczęściej do ,,zaprzyjaźnionego'' biegłego.

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 tygodnie urlopu praktycznie codziennie, ale po mieście, a później sporadycznie na spacer z psem jak była dobra pogoda... serio niezbyt intensywnie... kupione w sneakers by distance czyli chyba AD... naczytałem się w internetach, że z reklamacjami to ciężko... ale to jak te buty wyglądają po dwóch miesiącach jest dla mnie szokiem...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od spodni to musiały być granitowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mi się zdaje, że to nie jest norma i to z butami coś nie halo, a nie ze mną?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś chodził w nich przez te 2 miesiące codziennie po 10h to dla mnie nie jest to normalne zużycie. Nie za taką kasę. Tzn. w sumie nie wiem za jaką :D , ale zakładam, że za pół darmo nie były.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze 360 papierów, co moim zdaniem jest sporą kasą za takie buty, ale jak wspomniałem, nie mam doświadczenia, bo za bardzo w takich butach nie chodzę ;) Przy czym cały problem polega na tym, że te buty są ogólnie wygodne, lekkie i mi się podobają, natomiast tempo degradacji wskazuje, że pewnie nie będę się mógł nimi długo cieszyć, a ja raczej jestem przyzwyczajony do używania butów przez parę dobrych lat... I na to miałem nadzieję kładąc na stół tyle papierów, a okazuje się, że trzeba było kupić znowu w Deichmanie jakieś zwykłe nike, tak jak zrobiłem ostatnio pewnie z 8 lat temu i te buty dalej mam w niezłym stanie...

 

PS

Podeszwa jest z jakiejś mega lekkiej gównopianki i generalnie się strzępi, co też nie wróży nic dobrego... No sam nie wiem, liczyłem, że noszone przez wszystkich NB trzymają jakiś poziom...

 

PPS

No nic, lecą na reklamację, ale też nie spodziewam się pozytywnego rozwiązania... w najlepszym razie zostanę bez butów, a z hajsem, co też mi średnio pasi...

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz jako buty "po pracy" Puma Roma. Mają rok. Poza tym, że twarda część podeszwy stała się lekko kremowa to brak śladów zużycia. Używane na spacery, za kierownicą, na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś chodził w nich przez te 2 miesiące codziennie po 10h to dla mnie nie jest to normalne zużycie. Nie za taką kasę. Tzn. w sumie nie wiem za jaką :D , ale zakładam, że za pół darmo nie były.

Ogólnie przyjmuje się, że obuwie powinno użytkować się co drugi dzień dając mu odpocząć, wyschnąć itp. Raczej nie przyznawaj się w wypełnianiu formularza reklamacyjnego , że użytkowałeś buty codziennie przez okres 2 tygodni, bo dajesz sprzedawcy możliwość zarzucenia, że zbyt intensywnie je użytkowałeś. To taka dobra rada od ,,specjalisty od spraw jakości obuwia"  :rolleyes:

P.S. Kupuj buty ( i inne dobra) w miarę możliwości u bezpośredniego producenta/importera w sklepach fabrycznych lub  tzw. sieciówkach - w razie reklamacji istnieje większa szansa na pozytywne rozpatrzenie.

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kurde jednak jak to każda branża ma swoje sekrety co do użytkowania, zgoda, tak staram się użytkować skórzane buty codzienne, ale żeby brać na urlop dwie pary sportowych biegajek to mi się w głowie nie mieści... poza tym uszkodzenia moim zdaniem nie wskazują na to ze powstały od zmęczenia buta...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie przesadzajmy, że buty sportowe mają odpoczywać. To nie są pantofle, żeby prawidła do nich ładować i tak dbać. Ja bym się zagotował gdyby but mi się tak zaorał w dwa miesiące. Ja się otwarcie przyznaje, że o buty nie dbam, a nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło.

 

A jak chce buty, lekkie, wygodne, z piankową podeszwą to idę do Skechers-a, często mają fajne promocje i można fajne buty za 100-150zł wyhaczyć. Jak kupiłem swoje pierwsze kilka lat temu, jeszcze w Stanach, to od tego czasu najpierw sprawdzam ich katalog, a dopiero potem patrze na inne firmy, bo z designem u nich różnie bywa, ale wygodą dla mnie są nie do przebicia. Na szczęście niedawno pojawili się w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a dziś nabyłem za to w znanej sieciówce sprzedającej "markowe produkty" po taniości, ale bez opakowań, takie buty zobaczymy co to warte - takie też mam po raz pierwszy post-97650-1541423546,7445_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I są:) w sam raz na przyszłoroczne świętowanie 50lecia apollo11

 

post-63031-0-84425100-1541533864_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam teraz jako buty "po pracy" Puma Roma. Mają rok. Poza tym, że twarda część podeszwy stała się lekko kremowa to brak śladów zużycia. Używane na spacery, za kierownicą, na rowerze.

Też mam, ale już kilkuletnie. Ze środkiem stało się to samo co u kolegi w NB tyle, że po latach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze red wingi- 3140. Jestem zadowolony na maxa.

Mam Pytanie czy używać olejów do konserwacji red wing czy np saphir pomadier i renowator?Nie chce żeby mi  ściemniały za bardzo.

post-33544-0-54282000-1541608359_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a dziś nabyłem za to w znanej sieciówce sprzedającej "markowe produkty" po taniości, ale bez opakowań, takie buty zobaczymy co to warte - takie też mam po raz pierwszy attachicon.gifIMG_4503.JPG

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Idąc za Twoim przykładem, ja również odwiedziłem sklep z sieci ,,markowych produktów" bez opakowań  :rolleyes: i ... znalazłem ten sam model ale w wersji ze skórą licową na cholewce. Może mniej koszerne ale za to łatwiejsze w konserwacji i utrzymaniu czystości . Nawiasem mówiąc jestem ciekaw ile w Polsce kosztowały Cię te buty, w UK po przeliczeniu wyszło około 240 PLN.

post-106551-0-84001000-1541851054_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc za Twoim przykładem, ja również odwiedziłem sklep z sieci ,,markowych produktów" bez opakowań :rolleyes: i ... znalazłem ten sam model ale w wersji ze skórą licową na cholewce. Może mniej koszerne ale za to łatwiejsze w konserwacji i utrzymaniu czystości . Nawiasem mówiąc jestem ciekaw ile w Polsce kosztowały Cię te buty, w UK po przeliczeniu wyszło około 240 PLN.

O fajne Ja swoje oddałem jednak... rozmiar nie spasił, a byłem przekonany w sklepie, że będzie spoko... były za 199 zł - cena bardzo miła...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w piątek takie się pojawiły ; Lowa Z6-s

Użytkuje Z6-s od 3 lat. W maju będą 4 lata.

Moje są w kolorze "tan" - pustynne.

But jak na prawie 4 lata bardzo intensywnej eksploatacji, nie wykazuje żadnych oznak rozklejania, pękania. Nic. Wyściółka buta trzyma się dzielnie i nic się nie powycierało. Schodziłem w nic całe Bieszczady i to nie raz. Użytkuje je praktycznie codziennie. Fakt podeszwa na wysokości pięty mocno się już wytarła. Niestety, po tym okresie membrana zaczyna już przepuszczać wodę:( Na poranną rosę jest ok, niestety strumyki muszę już odpuścić :(

But wygodny, ale nie najlżejszy. Przy marszach 30-40 km czuć je na nogach :)

Niemniej, polecam. Chociażby ze względu na wytrzymałość. Membrana... no cóż. Nic wieczne nie jest;) Choć uważam, że po takim czasie i intensywności użytkowania miała prawo się poddać.

 

Gratuluje zakupy i niech się dobrze noszą ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego ASUS_Z01KD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek.c00fd38ac0adb3db17652d40651ba795.jpg64039d9b5bebcccf475390a3b0cf0ff0.jpg9b5bd0a59f73c58ea5bf1499df44bb99.jpg

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowo.

Owszem :)

Ręcznie malowane. Piękna robota na ulindywidualne zamówienie.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Owszem :)

Ręcznie malowane. Piękna robota na ulindywidualne zamówienie.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Gdzie takie kozackie ciżmy można zamówić, jeśli to nie tajemnica? Marzy mi się coś w klimacie Star Wars ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.