Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znajomy pytał mnie o radę - ma Komandira z mechanizmem automatycznym i ciągłe problemy z wachnikiem odkręcanie zacieranie itp... podoba mu się koperta tarcza i chciałby zapakować do niego mechanizm nakręcany ręcznie - koperta by została taka z grubszym deklem - pytanie czy wszystko będzie pasowało (średnica , mocowanie itp...) 

Będę wdzięczny za podpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - chce wymienić i mnie pytał - ja nie wnikam - pytanie tylko czy będzie pasowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - chce wymienić i mnie pytał - ja nie wnikam - pytanie tylko czy będzie pasowało?

Ale może nie wie że może go nakręcać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja. :P

Gościu nie zrobił żadnych głębokich rys. To co zaprezentował to powierzchowne zmatowienie. Ten sam efekt polerki uzyskuję przy pomocy pasty do zębów. :rolleyes:

Spróbuj, a się przekonasz.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to kiedyś z ciekawości. Wg mnie to zwykła pasta polerska (taka jak tempo) tylko w pudełeczkach zamiast tubki.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś wyczyścić indeksy w tej rakiecie?

 

http://allegro.pl/rakieta-pozlacana-do-zadbania-lub-na-czesci-i5169231606.html

Ja bym próbował delikatnie pastą polerską.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to trudne. Mozna ruszyć tarczę.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w PDF-ie (albo link) instrukcję jak czytać tarczę w Poljocie 3133 Blue Angels? Troszkę mnie to przerosło by samemu wszystko skumać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - chce wymienić i mnie pytał - ja nie wnikam - pytanie tylko czy będzie pasowało?

 

Będzie pasować, tylko mechanizm adekwatny do obecnego znaczy jak z datą to 2414, jak bez to 2409. pierścień trzeba będzie użyć obecny, nie automaty mają węższy i będzie latać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować, tylko mechanizm adekwatny do obecnego znaczy jak z datą to 2414, jak bez to 2409. pierścień trzeba będzie użyć obecny, nie automaty mają węższy i będzie latać.

O to chodziło

Dziękuję Ci bardzo przekażę wiadomość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w PDF-ie (albo link) instrukcję jak czytać tarczę w Poljocie 3133 Blue Angels? Troszkę mnie to przerosło by samemu wszystko skumać... ;)

Ekhem... Wciąłem się kolegom w dyskusję to może mój post umknął, przypomnę się więc z pytankiem o Blue Angels ;)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Pikom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy dział do jakiego mogłem to wrzucić.... 

domowa robota , cały drewniany :) tylko kłopoty z wachadłem ...

fIY0T88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Przyszedł wczoraj krabik kirowski z alle. Zakup okazjonalny lecz okazuje się że dekielek tylny ma zerwany, uszkodzony gwint. Jest możliwość naprawy tego czy zwrócić zegarek. Gwint raczej uszkodzony w kopercie, dekielek obraca sie i nie przykręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nienaprawialne. Jedynie półśrodki typu wklejanie dekielka, wkręcanie z nawinietą cieniutką nitką (na takiej zasadzie jak pakuły w hydraulice) itp.

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tarczę ma ładną to raczej poszukałbym koperty za grosze i przekładkę zrobił 

 

Albo na poksipol i na OLX  :D  z dopiskiem że dokręcony że nie idzie odśrubować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być dekielek nie od tej koperty. Pomimo pozornych podobieństw spotkałem się z deklem który siadał w krabie, a nie chciał zadziałać w kopercie a'la poljot 17 z sputnikowym logo i datownikiem. Albo to było odwrotnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pany, koperta, tarcza i mechanizm w stanie super tylko dekielek wypada. Gostek wiedział co wysyła tylko zapomniał o tym w opisie wspomnieć a okazyjna (chyba) cena nie upoważnia go do wysyłania uszkodzonego. Negatyw i po problemie a kopertę znajdę do niego. Dziś nie mam czasu, zaraz wyjazd a w weekend sprawdzę dokładnie, może tylko dekielek do wymiany, przełożę z drugiego kraba i sprawdzę.

 

Edit. Nie mogę mu walnąć negatywa, ma w aukcji wspomniane o bardzo trudnym przykręcaniu dekielka,

post-72726-0-11287400-1426758466_thumb.jpg

post-72726-0-93383500-1426758466_thumb.jpg

post-72726-0-80227900-1426758467_thumb.jpg

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie czy mozna wyczyscic zazielenialo tarcze ma ktos jakies pomysly

post-64529-0-54859900-1426789784_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie czy mozna wyczyscic zazielenialo tarcze ma ktos jakies pomysly

Z tą tarczą żadnych szans wg. mnie. Zmyjesz ją do zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób lepszą fotę, bo na tej ledwo widać, która godzina, a co dopiero przyozdobienia na tarczy.

Zależy co to jest to zielone. Niedawno czyściłem tarczę Delbany z zielonej pleśni i zeszła bardzo ładnie od wody z mydłem... niestety z malowanymi indeksami :(

 

post-75614-0-94875300-1426790450_thumb.jpg

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.