Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Dlatego polecam Sprajta, każdy twierdzi że ch*jowy i nikt go nie chce xD
 

On nie jest ch*jowy, on jest po prostu inny, taki roleksowy Quasimodo - piękny dziwak. 😉

Quasimodo.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Dlatego polecam Sprajta, każdy twierdzi że ch*jowy i nikt go nie chce xD

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

 Zbyt jednak ch*j*owy. ;) Mam alternatywę, Explorer. Ale jako cały projekt, Sub podoba mi się odrobinę bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zielony.m napisał(-a):

Dlatego polecam Sprajta, każdy twierdzi że ch*jowy i nikt go nie chce xD

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

Coś w tym jest. Sprite jest tym dla lini GMT czym AirKing dla Explorera 1.😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Coś w tym jest. Sprite jest tym dla lini GMT czym AirKing dla Explorera 1.😎

Coś w tym jest - taki zezowaty, młodszy braciszek😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, desmo napisał(-a):

Dyskretnie tam z tym krłasantem jagodowo mailinowym. To  drugie po Londynie miejsce w Europie  jeśli chodzi o przemoc zegarkową.

Dzięki za ostrzeżenie. 

Ja wyglądam prawię jak kloszard. Nikt nawet przez ułamek sekundy nie pomyśli, że mogę mieć oryginał. 

Widziałem na ręce kilka DJ, starych Subów. Właściciele ich nosili je na wierzchu. Mój jak zawsze pod rękawem kurtki. 

 

8 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Na tym pasku to zawodowcy pomyślą że cały zegarek z AlliExpress😆.

:D

Nawet o tym nie pomyślałem zakładając szmatę. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka dni w Barcelonie - bez problemu przymierzyłem wszystkie modele Rolexa w butiku oprócz GTMa, bo jego akurat nie mieli na stanie. Pozwalali robić zdjęcia, podchodzić do lustra. Normalność, nie to co w naszym polskim cyrku. :) Oprócz tego w sklepie Rabat (swoją drogą sklep marzenie, szkoda, że w Polsce takiego nie ma) udało mi się wrzucić na rękę marki takie jak Vacheron, Blancpain, F.P.Journe, Breguet, IWC, Cartier czy Zenith, które normalnie w Polsce ciężko dostać, przynajmniej niektóre modele. Najlepiej zapamiętam wizytę w butiku Audemars Piguet - wzór tego, jak powinna wyglądać wizyta w luksusowym butiku oraz jak może wyglądać relacja i stosunek do potencjalnego klienta. 

Zakończyłem swój Datejustowy dylemat 36 vs 41 - zdecydowanie 41mm, które pokazuję poniżej!

317006818_1521114208337180_4651489222699518610_n.thumb.jpg.4f6b26bb9f7a35be8d5c1ba1293d08c9.jpg

 

Swoją drogą Submariner w tej konfiguracji jest wg mnie okropny.

 

316868247_5538939122880413_7181700181235904872_n.thumb.jpg.924d07815c09d6a86baaf92b33325ee2.jpg

 

 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Wasze zegarki wygladaja jakbyscie je wyciagali z pudelka w bialych rekawiczkach do zdjecia i po zdjeciu wsadzali ponownie do oryginalnego pudelka.

Dziwne to 😦. Ktos tu nosi zegarek na szychte?

 

@Nomateus dzieki za info, ze gdzies indziej jest normalnie, fajne foty. U nas taka spina w salonie jakby do kosciola sie wchodzilo.

Z tego co widze szybciej przy okazji kupie Rolka za granica i to za euro bezposrednio, taniej

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Najlepiej zapamiętam wizytę w butiku Audemars Piguet

 

Byłeś umówiony? Moje wspomnienia z  AP są zgoła odmienna. W skrócie: ani kroku bez ochrony, wizyta i rozmowa tylko w umówionym terminie ale sorry wszystkie najblizsze terminy zajete


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten kolor koszuli miałeś na sobie? 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Byłeś umówiony? Moje wspomnienia z  AP są zgoła odmienna. W skrócie: ani kroku bez ochrony, wizyta i rozmowa tylko w umówionym terminie ale sorry wszystkie najblizsze terminy zajete

Nie byłem umówiony, poszedłem spontanicznie prosto z pasażu, w towarzystwie żony. Do tego nie byłem jakoś specjalnie wyjściowo ubrany, sneakersy, dżinsy, longsleeve, także może zależy od ich humoru i akurat miałem farta! Do tego wyglądam raczej na 25 niż na 30, które mam, co zawsze jest problemem w polskich Rolexach, a tutaj jakoś nie. Albo uroda mojej żony robi robotę, to bardziej prawdopodobne! ;) Ale zgadzam się, ani kroku bez ochrony po butiku niestety, natomiast nie przeszkadzało mi to w sumie specjalnie.

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Może nie ten kolor koszuli miałeś na sobie? 😉

 

na Twoje koszule nie jestem wystarczająco odważny a jak ustaliliśmy już wielokrotnie strój to podstawa 😉 Pożyczysz coś na wizyty u AD?

już widzę tę ofertę: "W tej koszuli odebrałem 2 rolexy, tylko 200zł/dzień spróbuj szczęścia"  😂

 

5 minut temu, Nomateus napisał(-a):

lbo uroda mojej żony robi robotę, to bardziej prawdopodobne! ;) 

 

Ewidentnie, albo szwajcarzy są mniej wyluzowani niż hiszpanie 😉 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Nie byłem umówiony, poszedłem spontanicznie prosto z pasażu, w towarzystwie żony. Do tego nie byłem jakoś specjalnie wyjściowo ubrany, sneakersy, dżinsy, longsleeve, także może zależy od ich humoru i akurat miałem farta! Do tego wyglądam raczej na 25 niż na 30, które mam, co zawsze jest problemem w polskich Rolexach, a tutaj jakoś nie. Albo uroda mojej żony robi robotę, to bardziej prawdopodobne! ;) Ale zgadzam się, ani kroku bez ochrony po butiku niestety, natomiast nie przeszkadzało mi to w sumie specjalnie.

Dzięki za sugestię - następnym razem do butiku AP zabieram żonę, wtedy powinni mnie wpuścić (to jedyne miejsce z salonów zegarkowych do którego próbuję się bezskutecznie dostać od jakiegoś czasu) 😆🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

... Albo uroda mojej żony robi robotę, ...

Zasady są jasne. Bez foty się nie liczy.  :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jan, trochę finezji w koszulowych kreacjach nigdy nie zaszkodzi.  

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Nie byłem umówiony, poszedłem spontanicznie prosto z pasażu, w towarzystwie żony. Do tego nie byłem jakoś specjalnie wyjściowo ubrany, sneakersy, dżinsy, longsleeve, także może zależy od ich humoru i akurat miałem farta! Do tego wyglądam raczej na 25 niż na 30, które mam, co zawsze jest problemem w polskich Rolexach, a tutaj jakoś nie. Albo uroda mojej żony robi robotę, to bardziej prawdopodobne! ;) Ale zgadzam się, ani kroku bez ochrony po butiku niestety, natomiast nie przeszkadzało mi to w sumie specjalnie.

Dajesz foto Żony! 😉

 

4 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

 

Żeby nie było offtopicu - pochwalę się zdjęciami z naszego czerwcowego wesela oraz sesji poślubnej, mam na nich dwa różne zegarki, ale żaden nie jest Rolexem, także proszę nie zgłaszać moderatorowi! 😅

 

333850999_IgaiMateusz-sesja-75.thumb.jpg.81e1f8c75f0a3be6be55cec457aac45c.jpg831491886_IgaiMateusz-sesja-122.thumb.jpg.e3418363a1b77a1cae76e31e83554dbd.jpg1437897933_IgaiMateusz-sesja-355.thumb.jpg.b2179bcc3e06ee4836626f78101f153b.jpg836820715_IgaiMateusz-sesja-169.thumb.jpg.548c7e5ca47433c7acfef48456c2fe07.jpg

 

O - i jest! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak obowiązują zasady wolnorynkowe ( konkurencja a nie monopole)  to można transparentnie  z szacunkiem i rozsądkiem do klientów.  A u nas Bareja …nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. 
Pytanie jak długo rodzimy klient pozwoli się tak traktować…

Co do AP to trudna zagadka…pytanie czy chodzi o żonę, tę żonę a może jednak o pana młodego…albo zestaw.

Tak czy siak, zdrowie młodej pary!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

831491886_IgaiMateusz-sesja-122.thumb.jpg.e3418363a1b77a1cae76e31e83554dbd.jpg

 

Na tym zdjęciu super wyglądacie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, desmo napisał(-a):

Czyli jak obowiązują zasady wolnorynkowe ( konkurencja a nie monopole)  to można transparentnie  z szacunkiem i rozsądkiem do klientów.  A u nas Bareja …nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. 
Pytanie jak długo rodzimy klient pozwoli się tak traktować…

Co do AP to trudna zagadka…pytanie czy chodzi o żonę, tę żonę a może jednak o pana młodego…albo zestaw.

Tak czy siak, zdrowie młodej pary!

 

Myślę, że to kwestia szczęścia... Przykładowo "przemiła" pani z Galerii Mokotów nigdy nie odpowiedziała mi nawet "dzień dobry" w Rolexie! 😅 Strasznie mnie ta postawa odpycha i więcej tam nie wejdę, nawet gdybym miał możliwość zakupu czegoś od ręki, dla zasady, tak po prostu.  Zgoła odmienne doświadczenia mam z Placem Konstytucji - pierwsza w życiu wizyta i udało się zapisać na złotego Submarinera, aczkolwiek nie to jest najważniejsze - obsługa była miła, przyjemna i bez nadęcia. A może to, że zaproponowali mi Yacht-Mastera, Sea-Dwellera, dwukrotnie odmówiłem, bo po prostu nie podobają mi się te modele i dlatego stwierdzili, że nie kupuję, aby sprzedać? Nie mam pojęcia.

 

10 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Na tym zdjęciu super wyglądacie. 

Dziękuję!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Myślę, że to kwestia szczęścia... Przykładowo "przemiła" pani z Galerii Mokotów nigdy nie odpowiedziała mi nawet "dzień dobry" w Rolexie! 😅 Strasznie mnie ta postawa odpycha i więcej tam nie wejdę, nawet gdybym miał możliwość zakupu czegoś od ręki, dla zasady, tak po prostu.  Zgoła odmienne doświadczenia mam z Placem Konstytucji - pierwsza w życiu wizyta i udało się zapisać na złotego Submarinera, aczkolwiek nie to jest najważniejsze - obsługa była miła, przyjemna i bez nadęcia. A może to, że zaproponowali mi Yacht-Mastera, Sea-Dwellera, dwukrotnie odmówiłem, bo po prostu nie podobają mi się te modele i dlatego stwierdzili, że nie kupuję, aby sprzedać? Nie mam pojęcia.

 

Dziękuję!

 

Mam takie same doświadczenia - obsługa w Galmoku to dramat, a wręcz chamstwo. Natomiast Pl. Konstytucji złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może po remoncie coś się zmieni w podejściu do klienta.

Nie wiecie czy już otworzyli z powrotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zacznie i każdy będzie chciał iść do salonu Rolexa z kolegi żoną żeby móc przymierzać zegarki 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wisniap napisał(-a):

Teraz się zacznie i każdy będzie chciał iść do salonu Rolexa z kolegi żoną żeby móc przymierzać zegarki 😉.

Chciałbym zobaczyć miny obsługi po Jej czwartej czy piątej wizycie, za każdym razem z innym roleksiarzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja 

20221128-150748.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.