Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, logann napisał(-a):

Ale Kolega zdaje sobie sprawę, że ta „ciężka chemia” jest wymagana przepisami unijnymi, które kontrolują co, czym i w jakich ilościach jest nawożone :) ?

Prawda, tych  urzędników w Brukseli z ich lobbystami też na szafot…i producentów chemii fałszujących badania …ale osoba handlująca tym gównem opowiadała mi że nasz rolnik zapłaci za amrykanską/niemiecką chemię premium byle uzyskać wg katalogu najwyższe zbiory z hektara. 

Kiedyś „ kolorował” pomidory spalinami z żuka dziś sprzedaje miastowym chemiczną żywność. Sam zaś żywi się  jajami kurki która zajada na podwórku palone nocą  śmieci z jego komina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Smycel napisał(-a):

 
I prawo 

 

Niestety masz rację, kilka razy miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w pracach komisji sprawiedliwości i praw człowieka (m.in.w tej, podczas której posłanka od sałatki ogłosiła wycofanie się z polityki). Jako szwagier myśliwego oceniam, że robienie kiełbasy z dzika i jelenia jest dużo przyjemniejszą czynnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, desmo said:

Prawda, tych  urzędników w Brukseli z ich lobbystami też na szafot…i producentów chemii fałszujących badania …ale osoba handlująca tym gównem opowiadała mi że nasz rolnik zapłaci za amrykanską/niemiecką chemię premium byle uzyskać wg katalogu najwyższe zbiory z hektara. 

Kiedyś „ kolorował” pomidory spalinami z żuka dziś sprzedaje miastowym chemiczną żywność. Sam zaś żywi się  jajami kurki która zajada na podwórku palone nocą  śmieci z jego komina.

xD

 

odjechalismy trochę od głównego wątku którym jest karma dla psów, ale niech będzie i tak ;) nie będę Koledze psuł obrazu świata bo chyba jest już dość mocno ugruntowany tymi opowieściami  ;) 

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, meinard napisał(-a):

o, czyli jednak, dzięki wielkie! 

ale koperty mają takie same, tylko tarcze się zmieniały, zgadza się?

 

OP 39 w latach 2015-2020 miały tę samą kopertę niezależnie od koloru. OP 41 na pierwszy rzut oka wygląda tylko na większy, ale jeśli dobrze pamiętam to w 2020 mówiono, że kształt koperty minimalnie się zmienił, ale tak na prawdę minimalnie, coś jak Explorer II 216570 i 226570 a nie jak Submariner 116610 i 126610.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

 

OP 39 w latach 2015-2020 miały tę samą kopertę niezależnie od koloru. OP 41 na pierwszy rzut oka wygląda tylko na większy, ale jeśli dobrze pamiętam to w 2020 mówiono, że kształt koperty minimalnie się zmienił, ale tak na prawdę minimalnie, coś jak Explorer II 216570 i 226570 a nie jak Submariner 116610 i 126610.

OP 41 na ręku to lotniskowiec w porównaniu do wersji 39…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
I prawo 

Fakt, ludzie nie powinni wiedzieć że np w „tarczy antykryzysowej” przemyca się nowelizacje kodeksu karnego bo by się wk…..i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tym typem po lewej. A Wy? 😁

FB_IMG_1681922830154.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dawna wątek nabrał należytego rozpędu a emocje aż czuło się przez monitor kompa czy komórki.

Już nie pamiętam kiedy czytałem go z takim zaangażowaniem :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
6 godzin temu, meinard napisał(-a):

Tak sobie przeglądam OP, referencję 114300 i widzę że w tym samym rozmiarze 39mm były dwa rożne typy tarcz - jedna ze wszystkimi indeksami takimi samymi, a druga z grubszymi na 3, 6 i 9 godzinie. 

Z czego to wynika, był jakiś lifting w ramach tej referencji, czy po prostu takie mieli widzimisię w Rolku? Koperty są takie same, czy też się różnią, orientuje się ktoś?

 

edit: źle się z pytaniem wstrzeliłem xd

27705398-esdg2i12dlnub880xryki4py-ExtraLarge-kopia.jpg.27a5a53ea4fe9b8921019acae5f90d12.jpg22773836-nf08k4bffzs23foveyg7ugeg-ExtraLarge-kopia.jpg.73fbdbafd55a6ad1227070557c308495.jpg

 

Poczekaj może z pytaniem do weekendu to temat karmy minie 😆

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ja jestem tym typem po lewej. A Wy? 😁

FB_IMG_1681922830154.jpg

Zdecydowanie nr 1 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrła, nie po to się wykłucam z ludźmi w internecie żeby teraz nie dostać odpowiedzi czy karma dla piesków jest fałszowana. Kogo obchodzi 5 zdjęć nudnych rolexów.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pablo122 napisał(-a):

w maszynie, gdzie Vanguard i BlackRock są właścicielami wszystkiego

oglądałeś jeden sensacyjny film dla spoconych spiskowców, pokazujący straszne brednie :)

Nie idź tą drogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, dyskusje o karmach.

Czym karmimy koty, psy, żółwie, jaszczurki, chomiki i świnki morskie;)

A na łapie dzisiaj tak - szczęśliwy posiadacz pepsi po cenie retail😅✌️

BDCBBA74-96E9-40C5-9F6E-157664887815.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba robicie mi coraz większy apetyt na ten niebiesko-czerwony(fuksjowy :D ) cukier..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej po lewej :D 😅😂

 

649272_to-nie-jego-wina-chyba.jpg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba robicie mi coraz większy apetyt na ten niebiesko-czerwony(fuksjowy ) cukier..

Specjalnie to robią. Wiedzą, że nie mamy i nam teraz żal d*pę ściska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, logann napisał(-a):

Ale Kolega zdaje sobie sprawę, że ta „ciężka chemia” jest wymagana przepisami unijnymi, które kontrolują co, czym i w jakich ilościach jest nawożone :) ?


Jak coś jest regulowane przez UE, to tym bardziej należy mieć się na baczności....


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, memento mori napisał(-a):

🙂

 

 

Przesluchalem, troche rambling, chaotycznie, bez konkretow, po prostu jego opinia ze 40 mm jest idealny bo pogrubili lugs a 39mm nie jest i tyle. 3/4 filmiku reklamuje swoje paski z chin z gigantyczna przebitka

caly youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już tu wrist shoty z Mercedesami, BMW, Ferrari. Podbijam stawkę!

78f7b43e3393c87c4b1f8d8adf571c9d.jpg

17fd39abd96b64cb458124ec3ac96123.jpg


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to skoro kolega @tomekr89 to ja też 😎

-wiadomo nie każda morda pasuje do R… forda 😂🤣😂


8841C107-A875-488A-A409-B699E02EF461.thumb.jpeg.33dcf43623b26affce4c42ead070f466.jpeg

 

FE43AC1D-319A-46E3-AA82-7CAF0D8139B4.thumb.jpeg.1cfb4dfd72c127be6a1c4604f805b62a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, a_team napisał(-a):

Za późno, Mario opanował rynek 30 lat temu emoji23.png

Nigdy nie jest za późno , zawsze można coś robić taniej , lepiej . 

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, a_team napisał(-a):

Specjalnie to robią. Wiedzą, że nie mamy i nam teraz żal d*pę ściska :P

:P

20230421-080814.jpg

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.