Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, tommly napisał(-a):

Dzień dobry wieczór

 

DSC00079s.jpg

To się nazywa wejście w nowy rok, gratulacje! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2024 o 20:28, tommly napisał(-a):

Dzień dobry wieczór

 

DSC00079s.jpg

Tomku, gratuluję.  

Niech chwilę zagości.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór
 
DSC00079s.thumb.jpg.72c9763020d5f54996d1e9fbb6c66738.jpg

Gratulacje, Tomek! Dobry model, mnie też czasami kusi.
Niech się nosi!
No to Operacja Pełne Wynurzenie zakończona, czyli tak w wielkim skrócie przechodzę z dużych głębokości na nieco płytsze wody
Deepsea, który od roku zalegał w szafie usłyszał papa, a jego miejsce zajęło 300m głębokości w postaci Hulka.  Nie będę ukrywał, że
inspiracją do tej zmiany były fotki Hulka wstawiane przez [mention=105984]mario1971[/mention] , które jak ta kropla drążyły skałę, za co dziękuję.
 
Mając GMT oraz Deepsea chciałem przede wszystkim mniejszy zegarek niż DS zbliżony bardziej gabarytowo do GMT. Po drugie
chciałem też coś co będzie inne niż DS (czarny bezel + czarna tarcza) oraz GMT (czarny bezel + kolorowa tarcza). I tak padło 
na Hulka. 
 
Urzekło mnie jego wiele twarzy... w zależności od tego gdzie jestem i jak pada światło. Momentami wydaje się, jakby to był
klasyczny czarny sub, a momentami jak właśnie Hulk... cały na bi.. zielono  Po kilkunastu godzinach obcowania stwierdzam
że nikcname idealnie pasuje.
 
Fotka poglądowa, bo wiadomo, że od profi fotek tego zegarka mistrz tu jest tylko jeden
 
IMG_5865.thumb.jpg.0e5c3a1fa496297fe2dd419808413620.jpg

Gratulacje!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2024 o 20:28, tommly napisał(-a):

Dzień dobry wieczór

 

DSC00079s.jpg

 

Klasyk w najlepszym tego słowa znaczeniu. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, uhck997 napisał(-a):

 

Klasyk w najlepszym tego słowa znaczeniu. Gratulacje.

Hulk też pierwsza klasa, gratulacje i dziękuję.

@Dorian06 @lukebor dzięki również 👊


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hulk jest super. Mam go na liscie, kiedys moze.. a w międzyczasie:

gmt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to Operacja Pełne Wynurzenie zakończona, czyli tak w wielkim skrócie przechodzę z dużych głębokości na nieco płytsze wody
Deepsea, który od roku zalegał w szafie usłyszał papa, a jego miejsce zajęły nieco płytsze wody w postaci Hulka.  Nie będę ukrywał, że
inspiracją do tej zmiany były fotki wstawiane przez [mention=105984]mario1971[/mention] , które jak ta kropla drążyły skałę, za co dziękuję.
 
Mając GMT oraz Deepsea chciałem przede wszystkim mniejszy zegarek niż DS zbliżony bardziej gabarytowo do GMT. Po drugie
chciałem też coś co będzie inne niż DS (czarny bezel + czarna tarcza) oraz GMT (czarny bezel + kolorowa tarcza). I tak padło 
na Hulka. 
 
Urzekło mnie jego wiele twarzy... w zależności od tego gdzie jestem i jak pada światło. Momentami wydaje się, jakby to był
klasyczny czarny sub, a momentami jak właśnie Hulk... cały na zielono  Po kilkunastu godzinach obcowania stwierdzam
że nikcname idealnie pasuje.
 
Fotka poglądowa, bo wiadomo, że od profi fotek tego zegarka mistrz tu jest tylko jeden
 
IMG_5865.thumb.jpg.0e5c3a1fa496297fe2dd419808413620.jpg

Gratuluje zamiany Rzeczywiście Mario robi świetne foty i każdy zegarek wygląda super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zamiany Rzeczywiście Mario robi świetne foty i każdy zegarek wygląda super
Dziękuję. 

152b6f675c27b4688dd200b090a3e7a2.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweterek robi robotę na tym zdjęciu 👍

Zegarek też może być ;), nosiłbym.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluza sportowa - dostałem od dzieci w prezencie na urodziny. 

Dziękuję! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. 

152b6f675c27b4688dd200b090a3e7a2.jpg&key=54908253870c64bb8f37d266193d96f0ffa23ca750b13275b22a7c90852f1fe2

Kurde foty takie trzaskasz, że mi się też zaczyna podobać, ale nawet na żywca nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jest tylko lepiej. Najfajniejszej rzeczy zdjęcia przy Hulku nie oddają, zmiana charakteru zegarka w zależności od tego jak i gdzie pada światło.

Zegarek o wielu twarzach, który czasem wygląda jak klasyczny czarny Sub, czasem jak Starbucks, a czasem jak właśnie Hulk :) Wszystko zależy od tego

gdzie jestem i jakie i jak mocno na niego pada światło. Takie moje subiektywne...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, uhck997 napisał(-a):

Na żywo jest tylko lepiej. Najfajniejszej rzeczy zdjęcia przy Hulku nie oddają, zmiana charakteru zegarka w zależności od tego jak i gdzie pada światło.

Zegarek o wielu twarzach, który czasem wygląda jak klasyczny czarny Sub, czasem jak Starbucks, a czasem jak właśnie Hulk :) Wszystko zależy od tego

gdzie jestem i jakie i jak mocno na niego pada światło. Takie moje subiektywne...

 

W punkt. 👍

Nic dodać, nic ująć.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda polerowana ceramika jaką miałem, a nawet zielony aluminiowy Seiko miały ficzer zegarka o wielu twarzach w zależności od światła. ;) 
 

Ale Hulk oczywiście świetny , najfajniejszy ceramiczny Rolex chyba. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hulku całą robotę wykonuje tarcza, bezel tylko dopełnia syndrom 50-ciu twarzy Greya. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

W Hulku całą robotę wykonuje tarcza, bezel tylko dopełnia syndrom 50-ciu twarzy Greya. 

To prawda. Starbucks może wyglądać jak zwykły czarny sub lub jak Starbucks. Opcji "hulkowej" niestety nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportowa sobota.

b45c229bc0fb8f9029b1d0ac390f5c72.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idzie nowe...

20c475d1d0fec7aa6e8a31bb4cbd88fc.jpg&key=0c382cdb70e0c604ddbaba4e7220cf949eea46d390857c414edd08a579c3dea1

A skąd takie coś idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.