Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Obrodziło w nowe błyskotki! Gratuluję kolegom nabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

Oto mój zegarek/biżuteria marzeń 😍 

 

 

 

Ciekawy. Inny. Dobrze leży. Nosiłbym

To Omega do sejfu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Zegar jest super, ale jak to nosić? Oczy bolą od samego patrzenia na to cacko.

Nosić z dumą 😉 Oczy zabolą jak się rysy pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sviety napisał(-a):

Wygodny w noszeniu? Bo też czekam ;)

 

Bardzo. Jedynie lepiej mi sie nosilo DJ 36 mm na jubilee. Ale to ze wzgledu na bransolete. Jednak jubilee jest nieco wygodniejsza ale oczywiscie do Ex nie pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Wasze zdrowie..🥃🥃 

Kolego, graty! Gdzie konkretnie odbierałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, amatsukaze napisał(-a):

Trzeba zaoszczędzić po zakupach, także na kolację skromne ratatouille. 😉

4287E2A0-0431-43E3-AF8E-3D8D14499CF7.jpeg

to i tak nieźle bo byli tacy co chleb z pasztetem konsumowali ;)

smacznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

to i tak nieźle bo byli tacy co chleb z pasztetem konsumowali ;)

smacznego :)

To musiał być fotomontaż 😁

37 minut temu, amatsukaze napisał(-a):

Trzeba zaoszczędzić po zakupach, także na kolację skromne ratatouille. 😉

4287E2A0-0431-43E3-AF8E-3D8D14499CF7.jpeg

Gratulacje, świetny zegar 👍, a sceneria taka sobie.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

To musiał być fotomontaż 😁

Gratulacje, świetny zegar 👍, a sceneria taka sobie.😉

Hahah Nadal się uczę. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ecipeci napisał(-a):

to i tak nieźle bo byli tacy co chleb z pasztetem konsumowali ;)

smacznego :)

Pasztet to przy ratatouille danie wręcz luksusowe 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, amatsukaze napisał(-a):

Trzeba zaoszczędzić po zakupach, także na kolację skromne ratatouille. 😉

4287E2A0-0431-43E3-AF8E-3D8D14499CF7.jpeg

W końcu fajna fota Ci wyszła. Zegarek - raz jeszcze podkreślę, jest pierwsza klasa. To była moja pierwsza myśl jeżeli chodzi o Daytonę w pełnym złocie. Ostatecznie zamówiłem coś lżejszego na Oysterflex.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

W końcu fajna fota Ci wyszła. Zegarek - raz jeszcze podkreślę, jest pierwsza klasa. To była moja pierwsza myśl jeżeli chodzi o Daytonę w pełnym złocie. Ostatecznie zamówiłem coś lżejszego na Oysterflex.  

Dzięki Mariusz. Daytona OF jest jeszcze trudniejsza do złapania niż pełne złoto. Ceramiczny bezel + guma moim zdaniem wyglądają bombowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa , odnośnie zegarka jest jeszcze ładniejszy niż go wyobrażałem , to połączenie stali z żółtym złotem ,z szarą tarczą z Roleksową zielenią obwódek cyferek ,z karbowanym żółtym bezelem i złotymi wskazówkami i koronką,  daje wręcz oszałamiający efekt luksusu i dynamiki 😵 😍

Pewnie @Repsak i jeden i drugi zegarek będą w sejfie większość czasu, bo nie używam na co dzień zegarków , są dla nie biżuterią i rodzajem piękna i magii , ale zdecydowanie Diver 300 będzie częściej noszony bo jest bardziej praktyczny ,

DJ 41 jest bardzo wygodnym zegarkiem bo jest bardzo ergonomiczny , natomiast w jego przypadku mniejsza wygoda spowodowana jest dla mnie faktem że ten zegarek rysuje się z samego patrzenia, co boli duszy każdego miłośnika zegarków ,  

zegarek odebrałem w Krakowie , faktycznie zamknęli sklep , co było jednak bardzo wygodne i przyjemne ,  bo podczas oglądania zegarka , czekanie na skrócenie , opłacenie , aktywowanie karty gwarancyjnej i pokazanie papierowych bebechów zegarka , wszystko odbyło się bardzo indywidualnie i bez pośpiechu, bez zdania - zaraz do pana wracam-  także na duży plus obsługa w tym sklepie R 👍

czy jestem spełniony zegarkowo ? tak

czy mój projekt zegarkowy jest kompletny ? nie , kompletny będzie za kilka tygodni , o tym dowiedzie się jako jedni z pierwszych 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Gratuluję!  Ja osobiście brałbym na Jubilee. 

Ty to chyba wszystko juz bys bral na jubilee 😜

 

@Krakus1 - wielkie gratki. Nigdy nie przepadalem za tym modelem i do dzis jego tarcza jest dla mnie "niezrozumiała" 🤣, ale konfiguracje jaka wybrales jest w moim odczuciu the best 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa , odnośnie zegarka jest jeszcze ładniejszy niż go wyobrażałem , to połączenie stali z żółtym złotem ,z szarą tarczą z Roleksową zielenią obwódek cyferek ,z karbowanym żółtym bezelem i złotymi wskazówkami i koronką,  daje wręcz oszałamiający efekt luksusu i dynamiki 😵 😍

Pewnie @Repsak i jeden i drugi zegarek będą w sejfie większość czasu, bo nie używam na co dzień zegarków , są dla nie biżuterią i rodzajem piękna i magii , ale zdecydowanie Diver 300 będzie częściej noszony bo jest bardziej praktyczny ,

DJ 41 jest bardzo wygodnym zegarkiem bo jest bardzo ergonomiczny , natomiast w jego przypadku mniejsza wygoda spowodowana jest dla mnie faktem że ten zegarek rysuje się z samego patrzenia, co boli duszy każdego miłośnika zegarków ,  

zegarek odebrałem w Krakowie , faktycznie zamknęli sklep , co było jednak bardzo wygodne i przyjemne ,  bo podczas oglądania zegarka , czekanie na skrócenie , opłacenie , aktywowanie karty gwarancyjnej i pokazanie papierowych bebechów zegarka , wszystko odbyło się bardzo indywidualnie i bez pośpiechu, bez zdania - zaraz do pana wracam-  także na duży plus obsługa w tym sklepie R 👍

czy jestem spełniony zegarkowo ? tak

czy mój projekt zegarkowy jest kompletny ? nie , kompletny będzie za kilka tygodni , o tym dowiedzie się jako jedni z pierwszych 😄 

W sumie to nie ma się co dziwić że zamykają salon podczas wydawania zegarka klientowi - no bo bo w sumie mają robić, skoro i tak na półkach pustki? A tak to jest zajęcie. Może już za niedługo salony zamienią się w punkty wydawania zegarków? Z drugiej strony, takie czasy mamy, że wydanie Rolka klientowi urasta do klasy wydarzenia.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

faktycznie zamknęli sklep , co było jednak bardzo wygodne i przyjemne ,  bo podczas oglądania zegarka , czekanie na skrócenie , opłacenie , aktywowanie karty gwarancyjnej i pokazanie papierowych bebechów zegarka , wszystko odbyło się bardzo indywidualnie i bez pośpiechu

Jak ja się cieszę, że udało mi się podjechać po bransoletę do Tudora dzień wcześniej 😂 gratulacje @Krakus1

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, beniowski napisał(-a):

W sumie to nie ma się co dziwić że zamykają salon podczas wydawania zegarka klientowi - no bo bo w sumie mają robić, skoro i tak na półkach pustki? A tak to jest zajęcie. Może już za niedługo salony zamienią się w punkty wydawania zegarków? Z drugiej strony, takie czasy mamy, że wydanie Rolka klientowi urasta do klasy wydarzenia.

Dla mnie było, jest i będzie  ważnym wydarzeniem. Bo tu chodzi o moją ulubioną pasję - zegarki, a nie o zakup 2kg dorodnych pomidorów w warzywniaku.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeczę że jest to miłe i przyjemne, pewnie także ekscytujące; sam lubię takie sytuacje. Niemniej, zamykanie salonu jest już dla mnie lekką przesadą. Zdarzało mi się różne rzeczy w salonach odbierać, ba czasem nawet szampana otwierali (do rzeczy drogich i wcale nie tak drogich), ale zawsze miało to miejsce w jakimś osobnym pomieszczeniu, a salon działał normalnie. Jeśli Kruk chce tak celebrować odbiory zegarków (za duże pieniądze, pamiętajmy), to powinien się postarać choćby o jakieś małe, ale osobne pomieszczenie do takowej celebracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Ja nie przeczę że jest to miłe i przyjemne, pewnie także ekscytujące; sam lubię takie sytuacje. Niemniej, zamykanie salonu jest już dla mnie lekką przesadą. Zdarzało mi się różne rzeczy w salonach odbierać, ba czasem nawet szampana otwierali (do rzeczy drogich i wcale nie tak drogich), ale zawsze miało to miejsce w jakimś osobnym pomieszczeniu, a salon działał normalnie. Jeśli Kruk chce tak celebrować odbiory zegarków (za duże pieniądze, pamiętajmy), to powinien się postarać choćby o jakieś małe, ale osobne pomieszczenie do takowej celebracji. 

Właśnie Kruk robi dokładnie tak samo.

A z racji braku osobnego pomieszczenia - po prostu zamykają salon.

OT takie rozwiązanie👌

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz prowokacyjne pytanie: załóżmy że Rolexy są dostępne od ręki, nowe modele oferują także mali, niezależni dilerzy, powiedzmy 10-15% taniej niż taki AD (lub w internecie). Kto wtedy wybiera celebrację, świętowanie odbioru i podniosłą atmosferę a kto niższą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bilet na Księżyc kosztował ze 20k, poleciałbym na taką wycieczkę w poszukiwaniu odcisku buta Amstronga. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykają tylko punkty ( literalanie punkty )  w galeriach  i raczej robią to ze względów bezpieczeństwa. Jeśli pomysłodawcy  przyszło do głowy, że to dodaje splendoru procesowi odbioru i roztacza aurę wyjątkowości to sarkastycznie  skomentowałbym - zamykają żeby odróżnić customer experience od Impostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.