Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak zle. Myslalem, ze bedzie mniej czytelny, ale jednak nawet w gorszym oswietleniu daje rade. Lumy co prawda nie za wiele, ale na wskazowkach wystarczy do odczytania godziny.
Wlasnie ta odmiennosc mi sie w nim podoba. Obecnie nosze go jako EDC i co jakis czas odkrywam nowe smaczki.
Jestem tez zapisany na zielonego w podobnej konfiguracji, wiec jak kiedys moze przyjdzie to normalnego tez bede mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

Milego dnia. emoji4.pngdb9386a10e0f57d40c079d9ff663c0bc.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

 41 czy 36mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edyta: nie ten temat ;)

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widziałem na żywo Ex I w bikolorze i chyba się starzeję,... bo mi się strasznie spodobał😱

20220617_114051mini.thumb.jpg.95e55c4c05aae0bf2f8ec1f923efb4cc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, stanwojenny napisał(-a):

Tymczasem w słonecznej Italii „cuda” się zdarzają i można wejść z ulicy do AD w niewielkim mieście, nie zrażać się początkowym 2x nie (nie ma i nie przyjmujemy zapisów) i po dłuższej pogawędce wyjść z teoretycznie zarezerwowanym egzemplarzem…

Uwielbiam te niesamowite historie nowych na forum 😁 Mozna tez do nich dolaczyc "znalazlem na strychu po babci - czy oryginalny?" 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem…

na spokojnie, nie na pierwszym forum jako nowy obrywam ale w moim wieku to już „nie rzutuje” :)

serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, stanwojenny napisał(-a):

Tymczasem w słonecznej Italii „cuda” się zdarzają i można wejść z ulicy do AD w niewielkim mieście, nie zrażać się początkowym 2x nie (nie ma i nie przyjmujemy zapisów) i po dłuższej pogawędce wyjść z teoretycznie zarezerwowanym egzemplarzem…

 

776DDAC1-21AF-45DC-8938-4846F6EBC738.png

No to gratulacje i niech się dobrze nosi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, co prawda „bi” i 36mm to nie do końca moja ulubiona kombinacja ale niektórzy twierdzą, że „zyskuje po dłuższym poznaniu” na co po cichu liczę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2022 o 09:48, af1 napisał(-a):

Art. 543 KC

chyba że z oznakowania ekspozycji wynika, że jest w rezerwacji/sprzedany.

Informujesz, że przyjmujesz ofertę i chcesz kupić, a oni mają obowiązek Ci sprzedać. A jak uporczywie będą odmawiać, to policja—>mandat—>uokik—>sąd cywilny.

Pytanie czy AK jest wart takich fikołków 🤔

 

Swoją drogą praktyki Kruka byłyby niezłym kazusem w UOKiK. 



W ten sposób można wygrać bitwę, ale przegrać wojnę. Oczywiście, po kilku latach oczekiwania na sprawę wygrasz i będą musieli sprzedać Ci taki zegarek za taką cenę. 
Ale jestem pewien, że W.Kruk postara się ze wszystkich sił, by taki klient był wpisany na czarną listę Rolexa i był dożywotnio wykluczony z możliwości dokonania rezerwacji / wpisania się na listę.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ten noszony najczęściej ze względu na letnią bransoletę. default_wink.png


14f61983e815c56362003865c4579dec.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Rolex ma Teraz wersje kajdanów letnie i zimowe? 

Ale idą do przodu... A złośliwi piszą,że klepią takie same zegarki od 60 lat...😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wieloryb napisał(-a):

To Rolex ma Teraz wersje kajdanów letnie i zimowe? 

Ale idą do przodu... A złośliwi piszą,że klepią takie same zegarki od 60 lat...😃

Tylko sfrustrowani, zgryźliwi tetrycy mogą takie banialuki klepać. ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, artme napisał(-a):

Uwielbiam te niesamowite historie nowych na forum 😁 Mozna tez do nich dolaczyc "znalazlem na strychu po babci - czy oryginalny?" 😂

 

mialem przyjemność poznać kolegę @stanwojenny pogadać o życiu, zegarkach, zrobić nawet jakiś deal i jestem przekonany, iż kolega tutaj nie żartuje i nie ściemnia, więc wszystkich "nowych" nie wrzucałbym z automatu do jednego worka...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Butik napisał(-a):

 

mialem przyjemność poznać kolegę @stanwojenny pogadać o życiu, zegarkach, zrobić nawet jakiś deal i jestem przekonany, iż kolega tutaj nie żartuje i nie ściemnia, więc wszystkich "nowych" nie wrzucałbym z automatu do jednego worka...

Ja z kolegą @stanwojennyjestem w dość intensywnym kontakcie poprzez skrzynkę pocztową na forum i także potwierdzam że to poważny zawodnik. Właśnie próbujemy ogarnąć (oby się udało) baaaardzo poważny zakup modelu baaardzo poważnej manufaktury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby, już jest w tym wątku zegarek który zamyka temat;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciepły gwarny wieczór, uliczne oświetlenie jakiegoś baru, tuż obok nagrzane stare ceglane mury i kolorystyka „bi” jakby nieco inna…

5F23C1DF-B738-45EC-A688-B4141A6562B7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):



W ten sposób można wygrać bitwę, ale przegrać wojnę. Oczywiście, po kilku latach oczekiwania na sprawę wygrasz i będą musieli sprzedać Ci taki zegarek za taką cenę. 
Ale jestem pewien, że W.Kruk postara się ze wszystkich sił, by taki klient był wpisany na czarną listę Rolexa i był dożywotnio wykluczony z możliwości dokonania rezerwacji / wpisania się na listę.

Serio? Czarna lista Rolexa? Co najwyżej Kruka…a może takie sprawy to otwarcie rynku dla alternatywnego dystrybutora o bardziej transparentnej polityce nie godzącej w dobre imię marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio? Czarna lista Rolexa? Co najwyżej Kruka…a może takie sprawy to otwarcie rynku dla alternatywnego dystrybutora o bardziej transparentnej polityce nie godzącej w dobre imię marki. 

Po co drugi dystrybutor skoro nie ma towaru do sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Po co drugi dystrybutor skoro nie ma towaru do sprzedaży?

 

z jednej str. tak a z drugiej jakos jestesmy rodzynkiem pod wzgledem posiadania jednego AD. Moze wejdą kiedyś do nas wempe albo bucherer to będą dwa :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.