Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nowa Daytona ma 40mm, to będzie leżeć na moim nadgarstku wizualnie podobnie do GMT.

d866d1499e743cc28868706439db06bc.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nowa Daytona ma 40mm, to będzie leżeć na moim nadgarstku wizualnie podobnie do GMT.

d866d1499e743cc28868706439db06bc.jpg&key=5cd0076a0e9f1ee3e75e4c51ea4fe9009a0aae5d2dcea2f7040cf43732f90adf

Widzę, że wreszcie zrozumiałeś co pisałem i Batman nie ma startu do Pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krystian napisał(-a):


Widzę, że wreszcie zrozumiałeś co pisałem i Batman nie ma startu do Pepsi emoji16.png

 

Hmmm... a ja mimo wszystko częściej statystycznie nosze Batmana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Hmmm... a ja mimo wszystko częściej statystycznie nosze Batmana

Dziwak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na spotkaniu zegarkowym robiliśmy glosowanie, który GMT Pepsi czy Batman i wyszło, ze Batmana więcej ludzi lubiło.

Ja tam jestem za pepsi, bo jest moje:)

 

3E58F9D4-603C-4326-AF52-BF0026A1E29C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2023 o 21:58, mario1971 napisał(-a):

Ten elegant w środku wygląda super. 

 

To jest też kwestia preferencji kolorystycznych takich generalnych, odkładając na bok cały hype około zegarkowy.

 

Bo na przykład spora część mojej garderoby to właśnie odcienie niebieskiego... i może stąd też bierze się ta preferencja :)

 

Z innej beczki to Batman kojarzy mi się też na przykład bardziej jesiennie zimowo, a Pepsiak z kolei bardziej pasuje to klimatów słoneczno

letnich :)

 

Ot takie luźne weekendowe dygresje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys na spotkaniu zegarkowym robiliśmy glosowanie, który GMT Pepsi czy Batman i wyszło, ze Batmana więcej ludzi lubiło.
Ja tam jestem za pepsi, bo jest moje:)
 
3E58F9D4-603C-4326-AF52-BF0026A1E29C.thumb.jpeg.e193f450dd82cfdc2ec08c58d36f7f55.jpeg

Kiedyś też znałem dużo osób, które mówiły, że Batman jest lepszy od Pepsi, ale to czas przeszły

Ps. Wszyscy do dzisiaj żyją i wszystkich nadal znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już link do filmu pokazującego nowego Explorera?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Muszę powiedzieć po raz kolejny że Daytona świetnie leży na nadgarstku (na zdjęciach poprzedni model).

Niewiele jest zgrabnych chrono. Zazwyczaj to bycze zegarki. Popularnosc Daytonie daly (jak juz wspomnieli koledzy) idealne proporcje i wygoda uzytkowania. Powiekszenie koperty i jej "kanciastosc" na 100% sie nie przysluzy. Podobny zabieg zrobil AP z RO, kiedy to z modelu 15300 powstaly niby tylko o milimetr, ale jednak wieksze modele i praktycznie nie znam osoby, ktora powiedzialaby, ze to sie modelowi przysluzylo i wyszlo na dobre. Juz na zdjeciach widac, ze nowa tarcza z powiekszeniem calosci i odchudzeniem elementow na tarczy wyglada bardziej "plackowato" i goło 😕 Coz - taka decyzje podjeli, bo i tak ludziska kupia i cieszyc sie beda, ze dostali. Jednak wg mnie, to zly ruch... 😐

Tymczasem milego weekendu 😎

200CA9A0-A220-4571-BDF7-220157A3919F.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Krystian napisał(-a):

Widzę, że wreszcie zrozumiałeś co pisałem

Również pisałem to setki razy. 

 

31 minut temu, Krystian napisał(-a):

Batman nie ma startu do Pepsi emoji16.png

Mądrego warto poczytać. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Krystian napisał(-a):


Kiedyś też znałem dużo osób, które mówiły, że Batman jest lepszy od Pepsi, ale to czas przeszły emoji2371.png

 

Gdyby obie wersje kolorystyczne były na półce do kupienia, to Batman byłby IMO baaardzo rzadko wybierany. Zyskał w głównej mierze na tym, że był "dostępny" od 2013 r. a Pepsi do 2018 r. było tylko w białym złocie.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pisar napisał(-a):

Ma ktoś już link do filmu pokazującego nowego Explorera?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał(-a):

Niewiele jest zgrabnych chrono. Zazwyczaj to bycze zegarki. Popularnosc Daytonie daly (jak juz wspomnieli koledzy) idealne proporcje i wygoda uzytkowania. Powiekszenie koperty i jej "kanciastosc" na 100% sie nie przysluzy. Podobny zabieg zrobil AP z RO, kiedy to z modelu 15300 powstaly niby tylko o milimetr, ale jednak wieksze modele i praktycznie nie znam osoby, ktora powiedzialaby, ze to sie modelowi przysluzylo i wyszlo na dobre. Juz na zdjeciach widac, ze nowa tarcza z powiekszeniem calosci i odchudzeniem elementow na tarczy wyglada bardziej "plackowato" i goło 😕 Coz - taka decyzje podjeli, bo i tak ludziska kupia i cieszyc sie beda, ze dostali. Jednak wg mnie, to zly ruch... 😐

Tymczasem milego weekendu 😎

 

To jakto jest z tą mistrzowską ewolucją Rolexa, że bazując na kilkuletnim doświadczeniu z poprzedniej referencji, stworzyli coś słabszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

To jakto jest z tą mistrzowską ewolucją Rolexa, że bazując na kilkuletnim doświadczeniu z poprzedniej referencji, stworzyli coś słabszego?

A jak to jest, ze na rocznice najbardziej kultowego i popularnego modelu jakim jest submariner nie wypuscili NIC??? 🤔 To jeden z najglupszych i niewytlumaczalnych ruchow Rolexa. 😕 A w kwestii nieudanych poprawek, to chocby opisywany wczesniej submariner z efektem kobry po wczesniejszych praktycznie idealnych modelach wywalaja pozbawionych proporcji model. Dla mnie to i tak bez roznicy, bo wlasnie te dysproporcje bardzo mi sie podobaja, ale wiekszosci odbiorcom nie 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sanik napisał(-a):

To jakto jest z tą mistrzowską ewolucją Rolexa, że bazując na kilkuletnim doświadczeniu z poprzedniej referencji, stworzyli coś słabszego?

A jak było z niesławnym DJ 2? Dość szybko wypuścili DJa 41 żeby zaradzić sytuacji.  

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, artme napisał(-a):

A jak to jest, ze na rocznice najbardziej kultowego i popularnego modelu jakim jest submariner nie wypuscili NIC??? 🤔 To jeden z najglupszych i niewytlumaczalnych ruchow Rolexa. 😕 A w kwestii nieudanych poprawek, to chocby opisywany wczesniej submariner z efektem kobry po wczesniejszych praktycznie idealnych modelach wywalaja pozbawionych proporcji model. Dla mnie to i tak bez roznicy, bo wlasnie te dysproporcje bardzo mi sie podobaja, ale wiekszosci odbiorcom nie 😉

Coś czuję, że co do Suba, W&W to nie jest ostatnie słowo Rolexa w tym roku 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Gdyby obie wersje kolorystyczne były na półce do kupienia, to Batman byłby IMO baaardzo rzadko wybierany. Zyskał w głównej mierze na tym, że był "dostępny" od 2013 r. a Pepsi do 2018 r. było tylko w białym złocie.

Dwa lata temu były dostępne i Batman i Pepsi, zainteresowanie było podobne przy zapisach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krystian napisał(-a):


Widzę, że wreszcie zroz😊umiałeś co pisałem i Batman nie ma startu do Pepsi emoji16.png

Nie powiem, Pepsi z dnia na dzień zyskuje w moich oczach. A Batman? Ma się dobrze. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Batman i Pepsi to dwa zegarki bardzo odmienne w odbiorze. Mam nadzieję że już niedlugo Pepsiak dołączy do starszego braciszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i zielony Sky-Dweller. Muszę też nadmienić, że nowy złoty GMT LN jest świetny i bardzo chętnie zostałbym jego posiadaczem.

79D79807-D8D6-4E47-AE71-4DC325F60D51.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DrQQ napisał(-a):

Dwa lata temu były dostępne i Batman i Pepsi, zainteresowanie było podobne przy zapisach. 

No tak - szczegolnie to widac ile jest batmanow a ile pepsi na sprzedaz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

A ja czuję, że oznaczenie miesiąca na SD to nie przypadek :)

Obstawiam kolejny wypust z subem w roli głównej we wrześniu.

Screenshot_20230401_203527.jpg

Zerknąłem na swoje zdjęcia Rolexów z W&W  dzisiaj: na wszystkich modelach data była na 28, a na Sky-Dwellerach na wrześniu, więc to chyba nie to😀.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Zerknąłem na swoje zdjęcia Rolexów z W&W  dzisiaj: na wszystkich modelach data była na 28, a na Sky-Dwellerach na wrześniu, więc to chyba nie to😀.

Ale tylko sky dweller ma komplikacje miesiąca zdaje się...kto wie, tylko sobie gdybam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.