Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

W brytyjskim sklepie Watch Hut jest dostępnych kilka zegarków marki Sinn, przy zakupie których działa kod SAVE250 obniżając cenę zakupu o 250 funtów. Przy droższych modelach szału nie ma, ale przy takim np. SINN 104 ST SA na bransolecie możemy całkiem fajną kwotę urwać ;)

https://www.thewatchhut.co.uk/sinn/sinn-104-st-sa-a-mb-sil-fine-polsat-watch-104.011-mb-sil-fine-polsat.html

Sinn.png.7dab99fd4d596243583d5db4b1644d03.png

Edited by clusca

W brytyjskim sklepie Watch Hut jest dostępnych kilka zegarków marki Sinn, przy zakupie których działa kod SAVE250 obniżając cenę zakupu o 250 funtów. Przy droższych modelach szału nie ma, ale taki np. SINN 104 ST SA na bransolecie możemy całkiem fajną kwotę urwać

Sinn.png.7dab99fd4d596243583d5db4b1644d03.png
Czemu ten bezel jest w drugą mańkę?

Ale to oferta tylko dla posiadaczy paszportu Polsatu :)

W dniu 24.11.2020 o 09:32, Zeno napisał:

Na Dropie TechnoMarine Manta:

https://drop.com/buy/technomarine-manta-automatic-watch

Za 89$ - z opłatami mniej niż 500 zł - Seiko NH70 (skeletonowana, lepsza wersja NH35), wewnętrzny bezel z drugą strefą, zewnętrzny jak u divera, WR=100. Idealny zegarek na wakacje i podróże. Kupiłbym, gdyby nie rozmiar. Ale może komuś 47 mm nie przeszkadza :)

Do mnie dotarła wersja na gumowym pasku z  Ashford ale pierścień nad tarczą jest zupełnie luźny i lata pod szkiełkiem. Nieźle jak na pierwsze Technomarine na próbę :) Może od mrozu w trakcie przesyłki odpadł...Dobrze, że mam dobrego zegarmistrza  i w rozsądnej cenie ogarnie temat.

N  Ashford.com 10% dodatkowej zniżki na wszystko z kodem SC10PDECP. Jak ktoś szuka czegoś w czarnym PVD w stylu "stealth", to jest kilka ciekawych propozycji od Glycine w cenie 300-400 USD.

obraz.png.f1aacb85bea98b570ffc700c88f353bd.pngobraz.png.abe66c65a67164854592c5ba11fedffe.pngobraz.png.b4e442596b6f21a0eefe1a78c01426d3.png

A u Krzyśka wraca kupon zniżkowy na 120 EUR. W zasadzie te 120 EUR zniżki to już chyba standard.

obraz.png.c30e2fbc5c04adb84d229a60c098fad2.png

Edited by Perpetuum Mobile

2 minuty temu, Vonziej napisał:

Wysyłka w lutym :( Ja wczoraj kupiłem na EGL, co prawda 3 zamówienia były i z 1 problem, ale no cóż. I tak będzie szybciej niż tu :)

Niestety, ale tez są plusy, można kwotę rozłożyć na 2 raty ;) teraz zegarek w lutym cło itp.

50 minut temu, aquacuba napisał:

Niestety, ale tez są plusy, można kwotę rozłożyć na 2 raty ;) teraz zegarek w lutym cło itp.

E tam, teraz 700, potem 200? Szkoda zachodu i czekania do połowy lutego :)

A jak opłaty nie wpadną? :D 

Jak ja kupowałem tam dwa razy to za każdym razem wysyłka była szybciej niż zakładana.

Co nie zmienia faktu że nawet miesiąc czekania to o 20-kilka dni za dużo ^_^ 

18 minut temu, tomaliusz napisał:

A jak opłaty nie wpadną? :D 

Jak ja kupowałem tam dwa razy to za każdym razem wysyłka była szybciej niż zakładana.

Co nie zmienia faktu że nawet miesiąc czekania to o 20-kilka dni za dużo ^_^ 

Teraz to wiesz jak jest. To nie to samo co z rok temu... Poza tym to chyba kurierem idzie jakimś, więc wiesz Tomek...