Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Nie wiem jakie było tło historii Dufoura, może salon się nie zorientował kto to, a jako człowiek skromny się nie obnosił. Natomiast jak ci się wydaje, że celebryta nie załatwi sobie w Kruku po znajomosci szybciej to jesteś troszkę naiwny. Nie mówiąc o innych krajach jak USA, gdzie klient VIP to standard. Ja się zastanawiam kiedy w Kruku listy staną się iluzją. Ktoś się zapisał, ale telefonu nigdy nie będzie. Bo przy rosnącej popularności zmierza to w te stronę.
  2. Najlepsze co Rolex wypuścił imo z tych modeli. Pepsi na szczotkowanym Oyster jest genialny.
  3. Zastanawiam się na czym polega praca takiego eksperta w Kruku, poza odpisywaniem, że listy zamknięte, a raz w roku, że trzeba się kontaktować z salonem. 🤔
  4. Są jeszcze kolekcjonerzy, którzy chcieliby po prostu coś nietypowego.
  5. Ja oprócz indeksów zmian na plus nie widzę. Dalej wyglada jak składak z części które im luzem zostały.
  6. Słyszałem o tym, ale taka technikę bym zastosował może w Tisellu. Lubię szczotkowanie rolka , nie chciałbym zrobić jakiekolwiek.
  7. Ok, czyli pewnie miejsca z kolejki się skończyły, tych poumawianych na pewno obsłużą. Ale mimo wszystko w Wawie można się było zapisać z marszu, a w innych miastach musiałeś się umówić. Niespójna polityka.
  8. Byles w GM i nie chciało ci się czekać, czy poważnie musisz się umówić na dedykowane spotkanie ?
  9. Miłośnicy w Kruku dzisiaj po południu
  10. Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi po tym ruchu Kurka. 🤣
  11. https://www.fratellowatches.com/montblanc-1858-novelties-2022/ Ten diver mi się podoba, ciekawe jak na żywo.
  12. Pewnie z pizza wpadłeś, dla takiego klienta otworzą.
  13. W mailu co koledzy wyżej wkleili jest, że do odwołania. To po 3h odwołali. 🤣
  14. Nowość na kolejny rok: szczotkowany Oyster w GMT II. Te PCL, aż się proszą o wyszczotkowanie.
  15. Ciekawe czy produkcja będzie mniejsza , proporcjonalnie do mniejszej liczby ludzi leworęcznych w populacji. Hodinkee zachwycone nowym AK https://www.hodinkee.com/articles/the-new-air-king-is-rolexs-most-shocking-new-design Mam wrażenie, że ten portal to już tylko wchodzenie w cztery litery firmom, plus sklepik.
  16. Polar musiałby chyba wylecieć, muszę się zastanowić czy taki deal ma sens.;)
  17. AT jednak sporo brakuje do DJ. Ogólnie proporcje, komfort na ręce.
  18. @mario1971 Zgadzam się w pełni. DJ na co dzień to byłby u mnie właśnie najprostszy, z czarna tarczą. A to jest zegarek dla funu. Sam rozważam czy sie zapisać czy nie.
  19. Jak wolę DJ na Oyster z gładkim, to tutaj dla mnie proste: fluted+jubilee+gładka. Ma być grubo albo wcale. Ta mozaika mi się nie podoba.
  20. Konsensus chyba taki, że najlepsza nowa rzecz to zielona tarcza w DJ.
  21. Wątek do dyskutowania o kolejkach, wiec każda opinia jest dobra. Nie zamykajmy się w bańkach.
  22. Obudzili się po paru latach, że moze załapią się na trend fauxtina. Usunięcie z katalogu Nautilusa, a teraz coś jak z katalogu marek za 1/100 ceny. Nie bardzo rozumiem te politykę.
  23. Ten to tylko dla spekulantów. Nie dość ze kolorystyka jak z bazaru to jeszcze destro.
  24. Ten DD będzie hitem pewnie, z kosmiczna przebitką.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.