Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. Lemax, dziękuję za filmik. Jutro sprawdzę tego grzybka😁
  2. Dziękuję, spróbuję jeszcze raz. Ja to wszystko rozbierałem, czyściłem.ale bez efektu. Satanic, to stara pije te majonezy,. Ja prosty chłopak jestem - tylko czarna. Beniowski, kolba fajna, tylko przy moim trybie życia nie mam czasu pi....ć się z mieleniem, napelniniem i ubijaniem kawy w kolbie a potem myciem po każdej kawie. A ta Jurę kupiłem bo miałem kaprys i kasę. I jestem rozczarowany bo trzeba było kupić o połowę tańszy a resztę wydać na whisky 😁😁
  3. Pany, Jura j6 nówka sztuka, Czyszczony, myty, rozbierany spieniacz. Na początku wszystko ok, teraz spienią co którąś kawę. Wrukwia mnie to ogromnie. Nie po to wywaliłem ponad 7k,żeby tylko ładnie wyglądała. Może ktoś wie jak wygląda serwis w ramach gwarancji? Muszę sam odsyłać czy firma odbiera?
  4. loco50

    Nóż

    Ja mam vicka Grand Maitre czy jakoś tak. Do zmywarki nie wkładam, myję po użyciu i wycieram. Ostrzę co 2-3 tyg, raczej co 3.I jest ok do codziennego użycia. A do osobistej zabawy i cyzelowania wycinanek mam Tojiro. Ale mało używam bo jakoś tak ostatnio w ogóle nie ciągnie mnie do rżnięcia 😁😁😁
  5. Nie pierwsza głupota Makarona
  6. Monitoring wielokierunkowy
  7. Trzeciej wszędzie pełno. Takie psie ADHD. Rzadko bytują we trójkę. Te dwie na zdjęciu zawsze w siebie wtulone.
  8. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Enkil, rozgryzłeś mnie 😁
  9. Najlepsze miejsce-na moim stary flyersie do pracy w ogrodzie
  10. loco50

    Nóż

    A pochewka do tego malenstwa😁
  11. loco50

    Nóż

    A kto mówi o szyciu?To za trudne dla mnie. Mówię o malunkach😁. Farby kamuflażowe Fosco do malowania broni.
  12. loco50

    Nóż

    Radosna twórczość przy sobotniej nudzie😁 Radosna twórczość przy sobotniej nudzie😁
  13. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Hahaha. Teraz przy 53 na karku to juz slabo. A do tego 1,5 roku absencji z powodu pandemii. Lipa. Ale walczę z materią, walczę.😁
  14. loco50

    Jak wyglądamy?!

    😁😁😁
  15. loco50

    Nóż

    Marcin, opróżnij te pudełeczka
  16. loco50

    Nóż

    Viper Ten
  17. Sen psa sprawiedliwego 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.