Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu widziałem na lokalnym Gumtree (taki inny olx.pl) w południowo-zachodniej Anglii VIS'a za £300. Poszedł na momencie.

Żałuję że nie kupiłem.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

Spora cześć forumowiczów zmienia zegarki po miesiącu albo i szybciej. Ten po jednym dniu stwierdził że mu się nie podoba

Wielu sprzedało zegarek za drożej niż kupiło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę i januszowanie, ale - cena nowego VIS-a to 1200 PLN. Ciekawe ilu z nas sprzedałoby go teraz za tyle. Także wszyscy jesteśmy trochę januszami.

QV, może jakaś nowa edycja VIS-a, inne kolory nieco, może koperta z brązu, tarcza koniecznie kanapkowa, najlepiej bez daty. Taki VIS Uprising IVRP ;)

 

Albo VIS wersja Janusz Revenge. Troche by to utarło nosa januszom biznesu.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę i januszowanie, ale - cena nowego VIS-a to 1200 PLN. Ciekawe ilu z nas sprzedałoby go teraz za tyle. Także wszyscy jesteśmy trochę januszami.

QV, może jakaś nowa edycja VIS-a, inne kolory nieco, może koperta z brązu, tarcza koniecznie kanapkowa, najlepiej bez daty. Taki VIS Uprising IVRP ;)

 

Albo VIS wersja Janusz Revenge. Troche by to utarło nosa januszom biznesu.

O tak. Reedycja to świetny pomysł.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien niezrealizowany projekt VIS-a , tzn projekt tarczy odrzucony chociaż w mojej opinii lepszy od tego który wszedł do produkcji. Bardzo chciałem także stworzyć wersję " Afganistan" w barwach pustynnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien niezrealizowany projekt VIS-a , tzn projekt tarczy odrzucony chociaż w mojej opinii lepszy od tego który wszedł do produkcji. Bardzo chciałem także stworzyć wersję " Afganistan" w barwach pustynnych.

To pomysł już jest na to co dalej, po wydaniu obecnych projektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciw. Ogólnie, jest dotychczas zasada krótkich serii. I to lubię w vratce. Jeżeli zasada limitacji nie będzie przestrzegana, hype opadnie. Każdy ma kilka miesięcy żeby się zdecydować. Tyle zawsze te zegarki wiszą na stronie. Później już tylko zabawa z rynkiem wtórnym. Sam nie mam wszystkich modeli, ktore bym chciał. Będę jednak do tego darzyl. Gdyby wypuścić drugi raz ten sam model, cała zabawa straciłaby pół wartości. Tak jest z warszawa.j od xicorra czy gwiezdnym pyłem. Zegarki bardzo tracą na wartości, bo nie są limitowane.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC już wyjaśniał że takiego samego zegarka drugi raz nie będzie . Jedynie koperta może być taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien niezrealizowany projekt VIS-a , tzn projekt tarczy odrzucony chociaż w mojej opinii lepszy od tego który wszedł do produkcji. Bardzo chciałem także stworzyć wersję " Afganistan" w barwach pustynnych.

@QV pokażesz ten odrzucony projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie zasnę puki nie zobaczę :)

Edytowane przez Kyuubi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasja pasją a chęć szybkiego zarobku - chęcią szybkiego zarobku. Coby nie mówić mało dziś szans na taką stopę zwrotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co wybieram się na safari, może coś uda się upolować. Za kilka dni wrócę, to się pochwalę ;)

Z kilku dni zrobiły się ponad dwa tygodnie, zdobycz zjeździła pół świata, ale w końcu dotarła. Polowanie można uznać za udane. Takie coś udało mi się ustrzelić ;)

 

49483872561_05fd013b8b_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualnie zwiedza świat. Afryka środkowa. Naturalne środowisko. d2516526b73e4ee7943a75cea84a0429.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Clusca gdzie upolowales? Zastawiłeś jedna nerkę czy obie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się obłowili :)

Już nie będzie komu sprzedać :D

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Clusca gdzie upolowales? Zastawiłeś jedna nerkę czy obie?

Jakieś dwa tygodnie temu była rozmowa na temat cen i dostępności Pan Africa. Z ciekawości wszedłem na wujka Google i na piątej podstronie znalazłem jedną dostępną na jakimś duńskim serwisie ogłoszeniowym (coś jak nasze Olx). Okazało się, że dostępna, poprosiłem o wysyłkę, no i jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, niech się nosi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam teraz na tego VISa obiecanego, niezrealizowanego, biorę w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wizualizacji niestety. Ale generalnie tarcza byla ostemplowana ;-) logo VIS-a oraz logo spłonki.

Oczywiscie nie biała luma, bez okna daty powinno byc i trochę wieksze te loga, bo proporcje uciekły a jak wiemy w szczegółach tkwi piękno

 

VIS-z-logo.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wizualizacji niestety. Ale generalnie tarcza byla ostemplowana ;-) logo VIS-a oraz logo spłonki.

Oczywiscie nie biała luma, bez okna daty powinno byc i trochę wieksze te loga, bo proporcje uciekły a jak wiemy w szczegółach tkwi piękno

 

Ja jestem na tak...bardzo fajny projekt

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.