Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakby się prezentował diver stworzony w oparciu o projekt koperty do Pan Africa? "Nałożyć" na nią niezbyt okazały bezel tak by szkiełko nie wystawało ponad niego. Do tego zakręcana koronka (+5 do charakteru). Mogłoby to dać bardzo wygodny zegarek o w miarę uniwersalnych wymiarach w stylistyce Vintage z tool watch'owym zacięciem. 

 

Coś podobnego też sugerowałem. Obrotowy bezel służy nie tylko do nurkowania, służy również do nawigacji (w ciągu 1 godziny Słońce przesuwa się o jakieś 15 stopni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i jak ? dodałem bezel w miedzi lepiej czy gorzej ?

Lepiej. Mnie się zdecydowanie podoba. O ile wcześniej nie byłem tym modelem szczególnie zainteresowany to po zobaczeniu tej wersji nabrałem smaku.

A przy okazji wcześniejszych rozważań mam pytanie, choć chcę zaznaczyć, że jestem zupełnym ignorantem jeżeli chodzi o koszty produkcji. 

Jaki się ma sprawa z niestandardowymi tarczami daty? Na przykład, żeby miała ona tę samą barwę i fakturę co cyferblat. W zaproponawanym projekcie biała tarcza jest jak najbardziej w porządku ale w innych- nie chodzi mi koniecznie o Vratislavię- różnie to bywa. Czyli musi być coś na rzeczy.

I tak się zastanawiam licząć na to fachową odpowiedź.  ;)

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten bezel coś nie pasuje, nie jestem fanem bicolorów a z tym bezelem już mocno trąci. Jednak wróciłbym do stalowego bezela, less is more. moim zdaniem wskazówki i pushery w miedzi wystarczają w tej wersji, wszak Seat Cupra także ma tylko niewielkie detale w tym kolorze :-)

 

Natomiast wersja S.13R będzie bardziej " rasowa ", na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Obie wersje limitowane do 100szt . S.13 będzie dostępne TYLKO w zestawie z bransoletą i paskiem za 960PLN ( zaliczka 360PLN ) , natomiast S.13R będzie tylko na pasku w cenie 860PLN ( zaliczka 360PLN). Zapisy na naszej stronie www ruszą w ciągu paru dni.

 

 

Finalne wersje poniżej:

 

47016296_2206315906292223_72969496984498

 

47081265_2206315916292222_84920878024087

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 zdjęcie, wersja zegarka do przyjęcia.

2 zdjęcie, wersja zegarka z miedzianą kopertą nie przemawia do mnie.

3 zdjęcie, wersja zegarka + indeksy godzin w miedzi,  chyba najładniejsze rozwiązanie z tym że wskazówki mogły być w kolorze stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diver na automacie byłby super

oby jak najcieńszy, średnicę 40mm i grubość max 12mm kochałbym miłością szaleńczą ;)

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diver na automacie byłby super

oby jak najcieńszy, średnicę 40mm i grubość max 12mm kochałbym miłością szaleńczą ;)

 

Taplaltakl.

 

przy 40mm zegarka i bezelu, tarcza byłaby maleńka. Robimy 41/42mm. Prace graficzne są już zaawansowane ale nie będziemy ich ujawniać. Może uda się w okolicach Świąt pokazać grafiki. Zdradzić mogę tylko że motywem przewodnim będzie Syrena, pół kobieta pół ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy na S.13 i S.13R na stronie uruchomione :-)

 

No i bardzo dobrze. Mail z zamówieniem już poszedł :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 40mm zegarka i bezelu, tarcza byłaby maleńka.

 

Jest to pewne wyzwanie. Ale Rolex, Tudor, Zodiac, Oris, Rado, LIP i sporo mniejszych firm już sobie z tym poradziło, więc na pewno się da.

Zdradzić mogę tylko że motywem przewodnim będzie Syrena, pół kobieta pół ryba.

 

Babariba, jak mawiają w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może model przewodni związany jakoś z Wrocławiem? Chyba że syrena to w Odrze pływa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może model przewodni związany jakoś z Wrocławiem? Chyba że syrena to w Odrze pływa ;-)

W Odrze to już wszystko pływa  :D (żart). Jakąś syrenkę na pewno się znajdzie. Może nawet z pierwszych lat produkcji?

 

 

Jest to pewne wyzwanie. Ale Rolex, Tudor, Zodiac, Oris, Rado, LIP i sporo mniejszych firm już sobie z tym poradziło, więc na pewno się da.

 

Masz rację, wiele firm oferuje Divery w rozmiarze ok 40 mm. b/k. Z drugiej strony, proponowany rozmiar 41-42 mm nie jest specjalnie duży i oscyluje w wymiarach Orienta Ray 2. Osobiście nie spotkałem się z narzekaniem na rozmiar tego Orienta. Pytanie jaki będzie wymiar L2L? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, diverek 41/42mm na 9015, do tego w miarę płaski :o zapowiada się świet nie. Jak nie polecisz z L2L to być może to będzie moja druga Vratka w kolekcji. Chociaż wciąż czekam na testową kostkę, na którą bardzo mocno liczę (od lat ślinię się do Reverso), więc być może i jest materiał an trzecią.

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, diverek 41/42mm na 9015, do tego w miarę płaski :o zapowiada się świet nie. Jak nie polecisz z L2L to być może to będzie moja druga Vratka w kolekcji. Chociaż wciąż czekam na testową kostkę, na którą bardzo mocno liczę (od lat ślinię się do Reverso), więc być może i jest materiał an trzecią.

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

 

 

no i jeszcze  do tego tarcza w kanapce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szalejmy z tymi rozmiarami, bo wyjdzie nam jeszcze z tego nadmuchana Invicta. 

 

Co do tarczy kanapkowej - byłoby to całkiem ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do tarczy kanapkowej - byłoby to całkiem ciekawe.

Nope.

Kanapka to albo OP, albo nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nurku przydała by  się wreszcie porządna luma. 

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nurku przydałby się uniwersalny jak na nurka rozmiar 42/43

Dla tych co boją się dużego można zrobić mniejszy l2l

A do świecenia przydałby się tryt bo tego jeszcze nie było. Mocny T1000 byłby super.

 

Chyba że Marcin chce zrobić superkompresor to wtedy wystarczy 42 mm i dobra luma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapki nie będzie ale będą fajne nakładane indeksy :-) . Z resztą kanapka pogrubia zegarek, tarcza musi być grubsza ;-)


Nie szalejmy z tymi rozmiarami, bo wyjdzie nam jeszcze z tego nadmuchana Invicta. 

 

Co do tarczy kanapkowej - byłoby to całkiem ciekawe.

brrrr...te najnowsze Invicty to istny koszmar senny każdego miłośnika zegarków. Tak jak istnieje tzw gargamelizm w architekturze to Invica dzierży miano Gargamela wśród zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.