Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Mówicie, że wersja Extreme LEN jest lepsza od pierwotnej? Wersja Sport jest moim zdaniem słaba. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem L'Extreme. Zwykły LEN podoba mi się przez ok. 2 godziny. Później robi się nieprzyjemnie kwaśny, co mnie szczerze powiedziawszy irytuje.
Chyba kupę odlewkę, żeby się przekonać.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Walter, tamte dwa są do siebie dość podobne, a A L'Extreme mógłby w sumie stanowić odrębny twór zamiast być flankerem. Jest trochę wilgotny, ziemisty, dymny, delikatnie alkoholowy i słodkawy. Naprawdę ciemny. Tester na elnino za 83 PLN w razie czego.

Brz, dokładnie. Za niewiele więcej jest setka na notino i eg.

Spoko, chyba też go kupię na kolejny zimowy sezon. A ja tamtego Lalika Hommage... z 2010 oddałem w N i kupiłem to. Po letnich testach mi podpasował.attachicon.gif579005887093.jpg

To jest Knight?

Gdzie nabyłeś?

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Jest moc, niedługa, ale moc. Dym i kadzidło.

Na mnie się trzyma długo i intensywnie - ciekawe z czego wynika taka rozbieżność w tej kwestii? :)

Ja też się zastanawiam nad LEN Extreme... jak wypadają parametry względem zwykłego LEN?

Na mnie trwałość jest naprawdę dobra - to jeden z tych zapachów w których nie martwię się o trwałość, ale może moja skóra akurat z tym zapachem współpracuje. 

Ja też się zastanawiam nad LEN Extreme... jak wypadają parametry względem zwykłego LEN?

Też mnie to ciekawi, EN to mój ulubiony zapach jesienno/zimowy ale trochę go krótko czuję, jakby Extreme dawał większą trwałość przy podobnych nutach to się skuszę.

1dFQTya.png

Na mojej skórze rzadko który zapach wytrzymuje dłużej niż 4-5h... jedyny który czuję dłużej to BYTOM... dla mnie killer :)

Teraz używam YSL M7 i po około 3-4h przestaję go czuć... fajny zapach, ale trwałość (u mnie) to jakaś porażka.

Extreme na eg jest za 85pln 100ml, w tej cenie za jakość i parametry to naprawdę trudno cokolwiek znaleźć. Projektują srednio, na skórze siedzą długo, cieszą pół dnia, drzewo, kadzidło,dym. Jest to sztos! Mam pierwszy wypust, nie wiem jak te nowe ale generalnie zapach cudo.

Na mojej skórze rzadko który zapach wytrzymuje dłużej niż 4-5h... jedyny który czuję dłużej to BYTOM... dla mnie killer :)

Teraz używam YSL M7 i po około 3-4h przestaję go czuć... fajny zapach, ale trwałość (u mnie) to jakaś porażka.

BYTOM faktycznie długo siedzi i projektuje. Z moich zapachów moze konkurować tylko z A*Men. Ale chyba bedę sie chcial pozbyc Bytomia jakby ktoś byl chętny bo użylem w ciągu roku z 3 razy.

Projektują srednio, na skórze siedzą długo, cieszą pół dnia

Mam flakon chyba z 2018 i powiedziałbym, że dokładnie tak samo lub minimalnie słabiej. Chociaż w odpowiednich warunkach (wilgotno i nie za zimno) potrafią być mocno napastliwe. :)

Akurat dziś użyłem tego kałamarza. Zrobiłem testowy strzał na nadgarstek - właśnie mija 10 godzina i dalej czuć je przy skórze na tyle wyraźnie, że nie miałbym problemu z rozpoznaniem zapachu. Ogólnie wyczuwałem je na sobie w miarę subtelnie tak do 5 godzin, a i teraz spod swetra potrafi delikatnie zalecieć. Za tę kasę naprawdę wstydu nie ma.

Edited by brz

U mnie dzisiaj na testy wpadły:

Lalique White

Azzaro Pour Homme

Al Haramain L'Aventure Night

Guerlain Habit Rouge2346fd03d89e5738ee8a7d5e9e4840da.jpg

Edited by Diego04

Sto lat pomyślności, Hogg :) Zacny prezent, a jak ma się ta wersja do podstawowej?

Tapatalk@OnePlus A6000

Dziś na urodziny wpadło

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Zapach zacny wielce :-) Wszystkiego dobrego!

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Sto lat pomyślności, Hogg :) Zacny prezent, a jak ma się ta wersja do podstawowej?

Tapatalk@OnePlus A6000

A nie wiem, znam tylko te wersje

A nie wiem, znam tylko te wersje

Ale dziękuję za życzenia :)

Edited by Hogg

Wetyweria z baza Terre, ale mocno wetiwerowy, drzewny, dla mnie to jeden z lepszych codziennych całorocznych zapachow, mógłbym mieć 2 litry:)

Powodowany Waszymi rozmowami, wyciągnąłem i ja z czeluści szafy. Jest poprawnie... ale widać jak "schodzi" przez ostatnie 2 lata ;)

Trwałość na mnie, też co najwyżej poprawna (lekko naciągając).

post-77739-0-39215800-1579247928_thumb.jpeg

U mnie dzisiaj na testy wpadły:

Lalique White

Azzaro Pour Homme

Al Haramain L'Aventure Night

Guerlain Habit Rouge

Lalique White jest mega, ale trwałość i projekcja nie istnieje już po godzinie. Gdyby dało się kupić taki zapach trwający dłużej to mógłby być moim jedynym na lato.

1dFQTya.png

Lalique White jest mega, ale trwałość i projekcja nie istnieje już po godzinie. Gdyby dało się kupić taki zapach trwający dłużej to mógłby być moim jedynym na lato.

Mialem tego swiadomość przed zakupem, ale był w tak dobrej cenie że żal bylo nie kupić. A na cieple dni jak znalazł.

Na razie nie testowałem globalnie ale chyba siedzi krocej niż Clinique Happy, którego też uwielbiam.

On ma też swoje miejsce, jak jest +30 co się zdarzało w zeszłe lato to nie ma co dusić otoczenia, wtedy ten Lalik jest idealny.

1dFQTya.png

Przesadzacie z tym LW. Kilka godzin się utrzyma. A i na siłownię całkiem nieźle się nadaje.