Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowy wygląd forum

Rekomendowane odpowiedzi

A też macie u siebie w profilu pionowo napisane informacje czy coś u mnie jest nie tak?

 

U mnie to samo.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to w jakim celu była ta zmiana

Było super a jest delikatnie mówiąc do bani. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś z kontrastem jest nie tak....jakby się rozmywało....reszta do przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast o co bym prosił, to o powrót "bolda" przy nieprzeczytanych tematach. 

Sama kropka to za mało, pogrubienie tytułów tematów pozwala na znacznie szybsze przeglądanie treści, gdyż skupiamy się bezpośrednio na tekście. 

 

 

 

Popieram.

Przydałoby się to nieco bardziej skontrastować.

 

Reszta jak dla mnie na plus :)

 

 

Dzięki chłopaki za ciężką robotę nad naszym forum... :)  Idzie ku lepszemu!


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, Prezesie-czy to jest wersja testowa?, i czy jak widać praktycznie samych krytycznych uwagach istnieje mozliwosć powrotu starej wersji?( oczywiscie po jakichs kosmetycznych zmianach) ?

Zapytam raz jeszcze, bo nikt nie chce jasno, w kilku harcerskich słowach odpowiedzieć :)

( rozumiem zmiany od strony technicznej, informatycznej, rozbudowanie jednego, usuniecie drugiego ;) )

 

-w jakim celu taka zmiana?

-czy poprzedni uklad-szata graficzna byla zla, jesli tak, to czemu?

-czemu służy nowe?

 

 

Padlo mnostwo krytycznych uwag dotyczacych nowej strony forum czy one mają sens, czy już postanowione? ;)

 

( poprzednia strona miala swoj klimat, zegarkowo vintagowy, dziś jest oczywiscie nowoczesnie ale podobną stronę ma moja spóldzielnia mieszkaniowa...

)

 

Dziekuję za odpowiedz.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ty Yoda vintage jesteś! ;)

Ale się z Tobą zgadzam! Wcześniej było bardziej klimatycznie i co za tym idzie czytelniej i lepiej! :)

 

 

 

Jeszcze bym zmienił jedna rzecz żeby było można edytować swoje posty tylko przez 30min od czasu napisania!

 

I można by dołożyć żeby było widać kto dał laika!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Zapytam raz jeszcze, bo nikt nie chce jasno, w kilku harcerskich słowach odpowiedzieć :)

( rozumiem zmiany od strony technicznej, informatycznej, rozbudowanie jednego, usuniecie drugiego ;) )

 

-w jakim celu taka zmiana?

-czy poprzedni uklad-szata graficzna byla zla, jesli tak, to czemu?

-czemu służy nowe?

 

 

Padlo mnostwo krytycznych uwag dotyczacych nowej strony forum czy one mają sens, czy już postanowione? ;)

 

( poprzednia strona miala swoj klimat, zegarkowo vintagowy, dziś jest oczywiscie nowoczesnie ale podobną stronę ma moja spóldzielnia mieszkaniowa...

)

 

Dziekuję za odpowiedz.

 

Przecież w drugim temacie otrzymałeś odpowiedź i nawet czytać musiałeś, bo post napisałeś później pod tym info Prezesa.  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82089-ostatnie-utrudnienia/page-66

 

Pisz prosze o konkretach w watku do tego przeznaczonym 

a propos , gdyby nie było zmian to już by nie było forum wogóle .. bo np silnik by nie wytrzymał 

nie da się też , w czasie tak szybko zmieniającej się rzeczywistości chcąc zachować dostępność i powszechność nie uwzględniac np SM - jak zostaniemy w miejscu w którym byliśmy w 2004 to ..nas nie będzie ( nawet encyklopedia britannica przestała się ukazywać drukiem )  :)

 
Według mnie "kto stoi w miejscu ten się cofa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba nowa szata graficzna. Czytelność także jest dobra. Kwestia paru dni i każdy się przyzwyczai. Wygląda to wszystko profesjonalnie i nowocześnie. Nie ma powodów do kwasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w drugim temacie otrzymałeś odpowiedź i nawet czytać musiałeś, bo post napisałeś później pod tym info Prezesa. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82089-ostatnie-utrudnienia/page-66

 

 

 

Według mnie "kto stoi w miejscu ten się cofa"...

Pytam o wyglad szaty graficznej....nie o stronę techniczną.

I tyle :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cierpliwie czekam, az:

1. powroci gwiazdka informujaca mnie o tym, ze w danym temacie mialem cos do powiedzenia.

2. informacje o tym, czy cos jest przeczytane czy nie wg mnie trzeba zrobic zmiana tla/podswietlenie; kropke wyrzucic, zrobi sie miejsce na gwiazdke.

3. wielkosc czcionki troche wieksza prosze

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie co już pisałem tylko ten pasek na dole abym nie musiał co stronę rolować do góry aby gdzieś przejść i podświetlenie całego paska nieczytanego 

Reszta mi pasuje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to sympatyczne, że większość wniosków jest uwzględniana błyskawicznie. Ja tylko podbiję starą sprawę. Ujednolićmy tytuły co do wielkości liter. I jeszcze jedno - Archiwum. Czy można ukryć podrozdziały? Jest to rzadko odwiedzane subforum, a jego spis treści zajmuje sporą część widoku forum.

 

Zgłosiłem taką wolę Zarządowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten sraczkobrąz to nie pasuje do zawartości forum, po drugie czcionka jest mało czytelna a po trzecie wszystkie reklamy etc powinny być w dwóch wąskich pionowych paskach po bokach strony.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten sraczkobrąz to nie pasuje do zawartości forum, po drugie czcionka jest mało czytelna a po trzecie wszystkie reklamy etc powinny być w dwóch wąskich pionowych paskach po bokach strony.

Pzdr

 

Dzięki za konstruktywny komentarz - oprócz propozycji reklam nic z niego nie wynika. Nad tłem pracujemy, czcionka być może ulegnie zmianie a reklamy tak jak było to już kilka razy napisane - zmienią się jak tylko pozwolą na to zapisy w umowach z reklamodawcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też macie u siebie w profilu pionowo napisane informacje czy coś u mnie jest nie tak?

 

 

2016_10_30_23_48_39.jpg

  

Mam tak samo...

Już, przynajmniej ja widzę ze jest ok :)

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Już, przynajmniej ja widzę ze jest ok :)

Dziękuję.

 

Zostało to poprawione - wynika to z faktu że forum nie jest responsywne czyli nie dostosowuje się płynnie do mniejszych wyświetlaczy (a przynajmniej w niewielkim zakresie) - na węższych występował ten problem (treść zachodziła). Model responsywny forum jest możliwy ale kosztowny więc to rozwiązanie nie jest na chwilę obecną brane pod uwagę.

Testowane jest nowe tło - czy jest teraz lepiej? Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej.

Jak będzie więcej takich opinii tło zostanie + zmienione będą inne elementy aby były lepiej widoczne na nowym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem zmiany w locie, ale słuchanie wszystkich opinii na raz do niczego nie prowadzi. Zmiany z dziś rano vs teraz zdecydowanie na gorzej - szaro i ponuro się zrobiło, niektóre elementy dalej mają problem z kontrastem. Dlaczego nie zrobi się spójnego designu od nowa i wtedy zmiany wprowadzi? Robicie sobie sami chaos. 

 

Pamiętajcie że jak ktoś mówi że go razi, to może mieć monitor na 100% jasności ustawiony. Ja mam 2 monitory prawidłowo do grafiki (bo tym sie także zajmuję) i strona w tym momencie jest po prostu ponura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.