Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
donika27

Dział sprzedam - dla Pań

Recommended Posts

Witam Kolegów i Koleżanki ,

Mam taką małą prośbę , aby w dziale sprzedam był osobny  dział - zegarki damskie. Wiem , że za dużo nie ma wystawionych zegarków damskich , a tagi ich są różne od - damki, damski, lady, women dla Pań  itp. , a może by tak stworzyć  jeden dział  i tam wrzucać każdy zegarek damski na sprzedaż ,  szybciej będzie można znaleźć coś dla siebie lub drugiej połówki.  Co Wy na to ?

Witam Kolegów i Koleżanki ,

Mam taką małą prośbę , aby w dziale sprzedam był osobny  dział - zegarki damskie. Wiem , że za dużo nie ma wystawionych zegarków damskich , a tagi ich są różne od - damki, damski, lady, women dla Pań  itp. , a może by tak stworzyć  jeden dział  i tam wrzucać każdy zegarek damski na sprzedaż ,  szybciej będzie można znaleźć coś dla siebie lub drugiej połówki.  Co Wy na to ?

Popieram. Wg mnie dobra myśl. :)

Jako niezdecydowany stanowczo protestuję, chyba że zostanie założony specjalny dział dla "nieokreślonych"!

Mnie się inicjatywa podoba.

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

To jawna dyskryminacja.

Co-Axial

Wyodrębniajmy działy dynamicznie rozwijające się, obawiam się, że ten może być martwy i zniechęcać płeć piękną do Forum.

Co-Axial

To jawna dyskryminacja.

Dokładnie tak.

Warunkowo popieram. Warunkiem jest powstanie działu dla PANÓW :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Myślę, że prędzej czy później zrobimy ukłon w stronę Pań :)

Takie są obecnie czasy, że zegarek przestał być domeną mężczyzn tylko i wyłącznie. Kobiety coraz częściej idą w nasze ślady i nie zadowalają się jednym czy dwoma zegarkami na różne okazje.

Jakiś czas temu szukałem tematu zegarków damskich i powiem, że trudno jest coś znaleźć (jeśli chodzi o współczesne zegarki)

Wszechobecny Facebook też nic nie oferuje poza pojedynczymi ogłoszeniami w grupach ogolnozegarkowych czyli bardziej męskich.

Dlaczego my nie mielibyśmy zaprosić Pań na forum? :)

Pozdrawiam

Roman

Można by też wprowadzić zapis by dodawać np. prefiks [K] [damski] etc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Podjąć decyzję i założyć, póki ktoś nie wpadnie na preferowany gdzie nie gdzie pomysł podziału na 56, czy 57 płci. ;)

Dział "sprzedam dla pań" to nie ale może warto byłoby rozważyć czy w "forach tematycznych" nie dołożyć temat

"Zegarki damskie"

Tak aby Panie mogły tam rozwijać swoją pasję.

Pozdrawiam

Roman

Panie jeśli tylko chcą mogą wszędzie i zawsze pisać i dyskutować o zegarkach. Są wśród nas nawet takie, które dzielnie sobie radzą  nie tylko z naprawą zegarków, ale np. jazdą ciężkim motocyklem  :)

Nie ma potrzeby mnożenia bytów.

Żadna z Pań obecnych na forum  nie wystąpiła nigdy z takim wnioskiem. Uszczęśliwiać na siłę ... ?

No a ten temat to kto niby zaczął, jak nie jedna z Pań obecnych na forum? ;)

Masz rację !!! Temat zaczęła donika27, ale mimo to nie będziemy wyodrębniać w dziale sprzedam miejsca na zegarki damskie. Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Edited by Eugeniusz Szwed

Mimo, iż do Pań się nie zaliczam, dodam swoje ;)

Rzeczywiście w tej chwili trudno wyodrębnić jakieś "zebrane do kupy" informacje dotyczące damskich zegarków. Gdybym takowych szukał, namęczył bym się dość znacznie.

Jednakże zakładając taki odrębny dział, nasuwa się naturalne pytanie o jego ewentualny dalszy podział. Czy tam również ma być zakres dla zegarków szwajcarskich, japońskich, dział techniczny itd.? Jeśli tak, to powstanie kopia forum w forum. Jeżeli zaś nie - przed założeniem tematu dotyczącego np. damskiej Certiny, można się nieźle zakręcić, czy dany temat umieścić w dziale zegarków damskich, czy może szwajcarskich. I bez względu na decyzję, nadal informacje te będą rozsiane po całym forum.

Nie kojarzę, abym na jakimkolwiek forum spotkał się z takim podziałem, na dział męski i damski. W sklepach internetowych owszem, ale fna forum nie. Bez względu, czego dotyczyło.

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Masz rację !!! Temat zaczęła donika27, ale mimo to nie będziemy wyodrębniać w dziale sprzedam miejsca na zegarki damskie. Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Ja jestem jak najbardziej za! Mógłby być tam nawet temat na zasadzie "mały bazarek damskich" jak w forach tematycznych, nie koniecznie byłyby tam zamieszczane całe ogłoszenia ale np linki do ofert z bazarku żeby ułatwić szukanie ogłoszeń z damskimi zegarkami.

Mimo, iż do Pań się nie zaliczam, dodam swoje ;)

Rzeczywiście w tej chwili trudno wyodrębnić jakieś "zebrane do kupy" informacje dotyczące damskich zegarków. Gdybym takowych szukał, namęczył bym się dość znacznie.

Jednakże zakładając taki odrębny dział, nasuwa się naturalne pytanie o jego ewentualny dalszy podział. Czy tam również ma być zakres dla zegarków szwajcarskich, japońskich, dział techniczny itd.? Jeśli tak, to powstanie kopia forum w forum. Jeżeli zaś nie - przed założeniem tematu dotyczącego np. damskiej Certiny, można się nieźle zakręcić, czy dany temat umieścić w dziale zegarków damskich, czy może szwajcarskich. I bez względu na decyzję, nadal informacje te będą rozsiane po całym forum.

Nie kojarzę, abym na jakimkolwiek forum spotkał się z takim podziałem, na dział męski i damski. W sklepach internetowych owszem, ale fna forum nie. Bez względu, czego dotyczyło.

To że nigdzie tego nie było nie znaczy, że nie może być u nas :)

Póki co nie musi być żadnych dalszych podziałów, byłby to dział taki sam jak "zegarki rosyjskie" "zegarki chińskie" gdzie nie ma dalszych podziałów tylko luźne tematy z kilkoma podpiętymi.

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Gdzie są głosy Pań ??? Na rzazie nie ma ...  Panowie chcą tworzyć nowy dział dla Pań, ale może niech same zainteresowane zabiorą głos  :)

Może dział nie, ale tak jak zasugerował rk7000 dodanie [K] w ofercie gdzie jest damski zegarek nie jest złym pomysłem, bo czasami faktycznie to ułatwiłoby poszukiwania w istniejącym dziale sprzedam. 

Ja proponuję następujące znaczki przy ofercie

gender.jpg?luauc9

Nie lepiej w tytule napisać np  ZEGAREK DAMSKI OMEGA  

Ile na chwilę obecną jest damskich zegarków na bazarku? Ile jest kobiet pośród nas? Ile aktywnych?

Kobiety mają taką wrodzoną umiejętność na wyszukiwanie najdrobniejszych damskich przedmiotów wśród męskich rupieci <_< włosa nawet znajdą a co dopiero zegarek 

Ja proponuję następujące znaczki przy ofercie

Nie lepiej w tytule napisać np ZEGAREK DAMSKI OMEGA

Ile na chwilę obecną jest damskich zegarków na bazarku? Ile jest kobiet pośród nas? Ile aktywnych?

Kobiety mają taką wrodzoną umiejętność na wyszukiwanie najdrobniejszych damskich przedmiotów wśród męskich rupieci <_< włosa nawet znajdą a co dopiero zegarek

Ale żeś nas Paweł podsumował

Co do tworzenia działu z zegarkami damskimi jestem za. Pytanie tylko ile faktycznie jest aktywnych Pań na tym forum, ile z nich by tam zajrzało. Pewnie i jakiś Pan by tam zabłądził, ale raczej sporadycznie. Trochę się obawiam po prostu że niewiele by się tam działo...

Co do tematu ofert zegarkowych, to wystarczy ujednolicić oznaczanie takich ofert i to powinno wystarczyć. Czy to będzie [K], czy jakakolwiek inna forma, jest bez znaczenia, oby wiadomo było jaka.

Edited by Carrot

Damskie zegarki na bazarku pojawiają się niezmiernie rzadko. Ale ze trzy kupiłem. Czyli więcej niż męskich ;) A moja Żona i tak nosi na co dzień pilota Kemmnera 45 mm...

PS. Nie miałem trudu z wyszukaniem tych damskich, specjalizuje się w nich jeden Kolega z miasta na W :)

Pozdrawiam

Piotr

Damskie zegarki na bazarku pojawiają się niezmiernie rzadko. Ale ze trzy kupiłem. Czyli więcej niż męskich ;) A moja Żona i tak nosi na co dzień pilota Kemmnera 45 mm...

PS. Nie miałem trudu z wyszukaniem tych damskich, specjalizuje się w nich jeden Kolega z miasta na W :)

On je ze złotego pociągu wykopuje po trochu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• By TheDarkDefender
      Cześć Forumowicze.

Proszę o pomoc w wyborze zegarka dla dziewczyny na prezent. Budżet jak w tytule, chociaż chciałbym zamknąć się w 200 zł. Z tego co podpytałem i widzę to w kolekcji brakuje jej zegarka ze złotą kopertą, białą tarczą i brązowym paskiem (choć pasek może być w innym kolorze, zawsze można przecież wymienić). Oprócz wyglądu chciałbym żeby to nie był noname, lecz coś solidnego, typu Lorus, Casio. Co możecie polecić, jakie modele? Podglądowo załączam link, niestety cena przekracza założony budżet:
      https://kaktus24.pl/product-pol-12931-Zegarek-damski-Daniel-Wellington-DW00100172-Classic-Petite-Durham-32mm.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.