Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Widać różnie bywa, jak to ze Snoopym np - niby miały być tylko butikowe i dla "zasłużonych", tymczasem z Kruka ten zegarek odbierały osoby dokonujące zakupów po raz pierwszy.

Niezbadane są widać wyroki.

Każda taka kolejna sytuacja sprawia że jak następnym razem usłyszę w salonie że nic nie wiedzą, nic nie mogą i o wszystkim decyduje centrala to chyba roześmieję im się w twarz.

Bardzo dobrze, jak tak dalej pójdzie to jest szansa że niedługo kupię sobie GMT poniżej retail albo w najgorszym razie za metkę, w sklepie.

@Butik, napisz za jakiś czas jak wrażenia z użytkowania tego nudziarza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadasz tak, jakbyś przybył z drugiej strony lustra. 

No nie wiem, Mariusz. Po mojej stronie lustra nie bylo zapisow w lutym. Pod koniec marca, owszem, ale na nowosci.

Warto wiedziec co sie w PL dzieje.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, logann napisał(-a):


Kolegom chyba bardziej chodziło o to jak dokonałeś samego zapisu :) ludzie tutaj odbijają się od zamkniętych drzwi jeżdżąc od salonu do salonu i cieszą się gdy w dniu premiery nowości ktoś zechce przyjąć ich zapis na full golda, w nadziei że stalowego profesjonalna też kiedyś dostąpią… dlatego każdy strzępek informacji, każdą kroplę nadziej chłoną całym sobą i tak cisną, wyżymają te kropelki informacji gdy ktoś pochwali się, że odebrał coś w stali :) 

 

A to ja już się na tym nie znam. Mogę jedynie podpowiedzieć, że może roleksowym klientem jakimś wielkim nie jestem, ale w innym sprzęcie przemieliłem u nich myślę, że dobrze ponad bańkę. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale dodaję strzępek informacji ;)

 

18 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Ale już jest do odbioru? 

 

Tak


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Butik napisał(-a):

zaczynam zastanawiać się, czy zrobiłem dobrze odzywając się.

 

nie dziw się, ludziom kruk odmawia zapisu, inni czekają x lat na OP, DJ to też czekanie a tu nagle sub date po 3 miesiącach


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Butik napisał(-a):

 

A to ja już się na tym nie znam. Mogę jedynie podpowiedzieć, że może roleksowym klientem jakimś wielkim nie jestem, ale w innym sprzęcie przemieliłem u nich myślę, że dobrze ponad bańkę. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale dodaję strzępek informacji ;)

 

 

Tak

Super, czekam na foty :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Jan napisał(-a):

nie dziw się, ludziom kruk odmawia zapisu, inni czekają x lat na OP, DJ to też czekanie a tu nagle sub date po 3 miesiącach

 

To nie wiedziałem, myślałem że się po prostu poprawiło. Niepotrzebnie wsadziłem kij w mrowisko.

 

56 minut temu, facecik napisał(-a):

No i graty! Odbierasz?😆

 

Tak.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam kij w mrowisko. To tajemnica poliszynela, o której pisano tu w ostatnich latach z 2-3 razy, ale informacja na końcu dociera do większości najczęściej  inwestorów jak po zabawie w głuchy telefon. Jak w dniu premier to nie Ty do nich idziesz tylko oni do Ciebie dzwonią z listy kontaktów ponieważ znają Cię od lat i właśnie przewaliłeś u nich 1 czy 2 mln PLN to są trochę inne zasady. Każdy przedsiębiorca dla swoich najlepszych klientów potrafi nagiąć swoje zasady i to nie tylko w świecie zegarków. Życie. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wam napisze. Z życia wzięte.
Znajomy, który bardzo dobrze sobie radzi w życiu, chciał kupić sobie pierwszego Rolexa. Tydzien temu poszedł do salonu Rolexa w GM i odszedł z kwitkiem. "Wszystkie listy pozamykane i nie wiadomo kiedy będą otwarte".
Chciał zostawić w salonie 100k zł a został (można powiedzieć) wyśmiany.
Do tej pory nie może wyjść ze zdumienia z podjescia salonu do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wybrał modele dla plebsu, a pracownik widząc potencjał i gościa który sobie dobrze radzi myślał że przekaz - wybierz bikolora lub złoto (stal dla biedaków których są kolejki) będzie jasny 😁

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, maariusz napisał(-a):

Coś wam napisze. Z życia wzięte.
Znajomy, który bardzo dobrze sobie radzi w życiu, chciał kupić sobie pierwszego Rolexa. Tydzien temu poszedł do salonu Rolexa w GM i odszedł z kwitkiem. "Wszystkie listy pozamykane i nie wiadomo kiedy będą otwarte".
Chciał zostawić w salonie 100k zł a został (można powiedzieć) wyśmiany.
Do tej pory nie może wyjść ze zdumienia z podjescia salonu do klienta.

Rozumiem, że kumpel jeszcze zielony jak agrest w zegarkowym świecie? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest czysty i niewinny jak łąka przed wizytą dzików :D  

 

A Butik będzie miał fajny zegarek :D Gratulacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował IWC i Omegi do tej pory. Z Rolexem nie miał styczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo butik podszedl do tego jak Wojciech Cejrowski. Wchodzi Butik do butiku i mówi.


 

DZIEŃ DOBRY

-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

-DAJ MI TTEGO ROLEXA Z SEJFU

-NO DAJ

-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PRACOWNIK KRUKA

-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD

-DOBRA IDZIEMY DALEJ

- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.

- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.

- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE. 
 

a reszta klientów, #!$%@?

-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko

-#!$%@? Centrala. Rolex nie przysyła zegarków 

-ehhh tak by sobie chciała sprzedawać Rolexy

-a nie może

-dajcie wzruszającą muzykę

-trzymaj się mbubu

-będę do ciebie pisać

-kocham cię ehhh


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

Super, czekam na foty :D 


Submarinera? No weeeź ;)

 

20 minut temu, SPS napisał(-a):

A Butik będzie miał fajny zegarek :D Gratulacje 


Na pewno zrobi podejście, a czy będzie miał to sié okaże. Już dużo różnych wynalazków miał 😏


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, maariusz napisał(-a):

Kupował IWC i Omegi do tej pory. Z Rolexem nie miał styczności.

I nie słyszał o kolejkach, o tym wątku. Jeśli żył do tej pory w nieświadomości, to przynajmniej był szczęśliwym człowiekiem. 😉 Teraz ma to, na co zasłużył...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, nicon napisał(-a):

Bo butik podszedl do tego jak Wojciech Cejrowski. Wchodzi Butik do butiku i mówi.


 

DZIEŃ DOBRY

-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

-DAJ MI TTEGO ROLEXA Z SEJFU

-NO DAJ

-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PRACOWNIK KRUKA

-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD

-DOBRA IDZIEMY DALEJ

- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.

- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.

- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE. 
 

a reszta klientów, #!$%@?

-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko

-#!$%@? Centrala. Rolex nie przysyła zegarków 

-ehhh tak by sobie chciała sprzedawać Rolexy

-a nie może

-dajcie wzruszającą muzykę

-trzymaj się mbubu

-będę do ciebie pisać

-kocham cię ehhh

 

właśnie i to jest inny aprołcz do którego nie są przyzwyczajeni w kruku i zatkało kakało :D 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Butik napisał(-a):

Submarinera? No weeeź ;)

 

Ale opaskowany ? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedział, że długo czeka się na zegarek. I już.

Zegarek znalazł już na chrono24 (właściwie to ja mu go wyszukałem). Teraz ucieszy się pośrednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maariusz napisał(-a):

Coś wam napisze. Z życia wzięte.
Znajomy, który bardzo dobrze sobie radzi w życiu, chciał kupić sobie pierwszego Rolexa. Tydzien temu poszedł do salonu Rolexa w GM i odszedł z kwitkiem. "Wszystkie listy pozamykane i nie wiadomo kiedy będą otwarte".
Chciał zostawić w salonie 100k zł a został (można powiedzieć) wyśmiany.
Do tej pory nie może wyjść ze zdumienia z podjescia salonu do klienta.

 

 

Znajomy, podobnie jak reszta płaczków z tego wątku powinna się ogarnąć i przestać być biedna. Niech zaczną wcześniej wstawać, dźwigać większy ciężar i kupią cały katalog Omegi 5 lat wstecz. Inaczej tylko zużywają powietrze bardziej perspektywicznych klientów, będące dobrem deficytowym w kruczych klitkach w centrach handlowych. 100k to jakies 2,5 stalowego professionala, szału nie ma. Do tego nadal można na nich zarobić wiec to kruk robi łaskę a nie znajomy.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2,5 latach dali znać że moge odebrać swojego op zielonego.Muszę to przemyślec 🤑

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim okresie może się zmienić zarówno punkt widzenia, jak i punkt siedzenia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj @Butik, coś ty narobił? Tak iść do salonu i Rolexa sobie Suba kupić? Tu się jakieś schematy opracowywuje tzw. przyjaznych salonów w tzw.wiekopomnym dniu otwarcia list na zapisy na listy (czy jakoś tak), po kraju się jeździ itd. A ty po prostu kupiłeś. Zepsułeś całą zabawę i tzw. customer experience. Ić stont i się w dziale Omegi czy Breitlinga udzielaj.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, robol1 napisał(-a):

no,niestety mi sie zmieniło i nie będe odbierał

 

Czekałeś na OP z zieloną tarczą 36 czy 41?


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.