Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

28 minut temu, nicon napisał:

Może gdybyś zamówił tylko Cermita którego faktycznie chcesz dla siebie, to by cię nie wypisali. 

ale to tylko może, bo idąc tym tokiem rozumowania nie powinienem mieć przydzielonego żadnego ;)

Tak więc nie sądzę, że o to chodziło.

Edit. Jak widać powyższa odpowiedź potwierdza moje zdanie.

Edited by Krystian

48 minut temu, Krystian napisał:

Odnośnie pytań, że ciekawe, że do niektórych już dawno dzwonili. Obecnie chodzi o stare zaliczki na nieprodukowaną wersję. Wtedy dzwonili kto ma przydzielony zegarek, a kto nie z deklaracji po premierach. Ja osobiście jestem wkurzony takim syfem, bo specjalnie brałem dzień wolny w pracy i zasuwałem do Poznania (poprzednio zapisałem się na Pepsi po 17 i odbierałem je po 2 latach). Tym razem byłem pierwszy w salonie razem z dwoma innymi wieloletnimi forumowiczami. Wcześniej nie miałem możliwości zapisania na Hulka bo listy były zamknięte, więc jak zobaczyłem Cermita (zaraz po północy, bo takie hobby więc człowiek śledzi i cieszy się takimi wydarzeniami - Ci co uważają, że kawałek stali nie zrozumieją), to od razu się ucieszyłem, że może jednak uda się kupić ten zegarek na 40 urodziny w przyszłym roku (plan był, żeby poprosić o odbiór w dniu urodzin). W dodatku na plus Hulka tylko tarcza do mnie przemawiała, ale przez to też stawał się zegarkiem typowo wakacyjnym (przynajmniej dla mnie). Cermit moim zdaniem wszystko inne ma poprawione względem Hulka. Niestety telefon, który otrzymałem jakiś czas temu nie był z tych wesołych i zostałem odrzucony przy LV. Gorąco pozdrawiam „geniuszy” z zarządu KRUKa.
Ps. Czekam na tradycyjną wersję.

Ja nie byłem zapisany na starą wersję. Zapisałem się na dwa nowe (czarny z datą i cermit), na zasadzie, że kupię ten, który wcześniej będzie dostępny.

Na razie do mnie nie dzwonili ani z informacją na nie ani na tak.

Zobaczymy, co będzie. 

Presji nie mam, ale chciałbym mieć któregoś Suba do towarzystwa dla GMT Master.

Edited by Mateo

To teraz nawet na klasycznego Suba bez daty nie można się zapisać? Miałem iść wybadać sytuację, bo kolega jest zainteresowany, a nie mieszka koło salonu Rolka. 

Czytując zagraniczne forum widziałem podobne komentarze z innych krajów, że nie ma już klasycznych list kolejkowych na popularne modele.  Wielu AD za granicą chyba już od dawna przydzielało zegarki według własnego uznania. Z ciekawości rzuciłem okiem na chrono24, nie ma nowych subów z Polski, może coś to nowe podejście dało. Chyba, że rozchodzą się innymi kanałami.

7 minut temu, Mateo napisał:

Na razie do mnie nie dzwonili ani z informacją na nie ani na tak.

To już chyba w kwestii kierownika salonu, bo z Posnanii dzwonili (i tu duży plus, że się pofatygowali od razu poinformować jak coś było wiadomo), a do kolegów zapisanych w Katowicach też zero odzewu. Nie wiem jak w innych butikach.

17 minut temu, Krystian napisał:

To już chyba w kwestii kierownika salonu, bo z Posnanii dzwonili (i tu duży plus, że się pofatygowali od razu poinformować jak coś było wiadomo), a do kolegów zapisanych w Katowicach też zero odzewu. Nie wiem jak w innych butikach.

To z ciekawości zapytam, czy do dzwonili do kogoś, zapisanego w Warszawie, w Galerii Mokotów?

Edited by Mateo

6 godzin temu, Mateo napisał:

To z ciekawości zapytam, czy do dzwonili do kogoś, zapisanego w Warszawie, w Galerii Mokotów?

Jeśli nie dzwonią to chyba dobrze? Jak masz wątpliwości, to sam zadzwoń, ja tak zrobiłem, bo nie lubię być w niepewności. Telefony odbierają, więc śmiało, zostaniesz wysłuchany😉 Czy będziesz usatysfakcjonowany odpowiedzią...?

8 minut temu, hubex napisał:

Jeśli nie dzwonią to chyba dobrze? Jak masz wątpliwości, to sam zadzwoń, ja tak zrobiłem, bo nie lubię być w niepewności. Telefony odbierają, więc śmiało, zostaniesz wysłuchany😉 Czy będziesz usatysfakcjonowany odpowiedzią...?

Wolę nie zapeszać 😁😁😁

Nie ma co się droczyć (chyba samemu ze sobą). Przynajmniej będziesz wiedział że kasę możesz odebrać, po co dawać im obracać Twoimi pieniędzmi ten jeden dzień dłużej.

A który salon obsługuje zamówienia złożone centralnie przez stronę Kruka? Tylko ten na placu 3+ czy wszystkie?

Podzielę się i ja smutną historią - centrala wywaliła mnie z listy - wiedzieli żem flipper

3 minuty temu, Szyszkops napisał:

Podzielę się i ja smutną historią - centrala wywaliła mnie z listy - wiedzieli żem flipper emoji2960.png

Na który model się zapisałeś jeśli można wiedzieć ?

Jesli w salonie tak nazwales Cermita, to sam sie zdradziles jako flipper (starBAKS). Wyszedl Szyszkops z worka.

Jesli w salonie tak nazwales Cermita, to sam sie zdradziles jako flipper (starBAKS). Wyszedl Szyszkops z worka.

Doktorze, poproszę coś na zachłanność, tylko dużo, dużo

Kurka, tylu zacnych Kolegow wypisano z kolejki. Z obserwacji wpisow na forum, to handlarzami raczej nie jestescie (pisze “raczej”, bo pewne sa tylko smierc i podatki haha).

Jakis super algorytm zastosowano. IMO istotne skrzypce grali kierownicy butikow.

37 minut temu, Szyszkops napisał:

No przeca, że na starbaksa emoji6.png
(Najlepsza stopa zwrotu emoji57.pngemoji57.pngemoji57.png)

A ja myślałem żeś Ty swój chłop jest. 😉 śmiechu warte to jest ,co się tu dzieje.

Edited by zbyniu70

A ja myślałem żeś Ty swój chłop jest.  śmiechu warte to jest ,co się tu dzieje.

A kaj tam! Jestem flipper, jak nie wierzysz, zapytaj AD

1 godzinę temu, Szyszkops napisał:

Pytasz, a wiesz emoji6.png

Nie zakładam z góry. Sam zapisane się tylko na klasycznego, bo mnie ten zielony nie kręci i ogólnie data w subie mi nie pasuje. Ale jak czytam to chyba jestem wyjątkiem. :)

14 godzin temu, Tommaso napisał:

Mogłeś tak nie owijać w bawełnę i powiedzieć prosto koledze, że nie zamierzasz się z nim spotykać przez najbliższe lata... 😉😀

Czy będzie miał czy nie to tak czy siak z Michałem się zobaczymy najpóźniej do końca roku.  :P

A chciałbym, żeby się cieszył nowym nabytkiem. A przy okazji sam bym pomacał nowego Suba. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Nie zakładam z góry. Sam zapisane się tylko na klasycznego, bo mnie ten zielony nie kręci i ogólnie data w subie mi nie pasuje. Ale jak czytam to chyba jestem wyjątkiem. :)

Mi poza Cermitem też Sub bardziej pasuje od Suba date jeżeli chodzi o czarny bezel. Zdecydowanie bardziej wolę w nim symetrię od daty. Tak czy inaczej Cermit ma swój urok i dla mnie najciekawszy z tej trójki.