Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pau’l

Casualowo elegancki

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jestem zadowolony z mojej kolekcji, ale obiektywnie brakuje mi zegarka bardziej eleganckiego (choć uniwersalnego), który byłby niewielki i wygodny. Dlatego właśnie ostatnio coraz częściej przychodzi mi do głowy że mógłbym rozważyć wymianę zegarka, który jeszcze do niedawna miał u mnie dożywocie, a mianowicie Ball Fireman Enterprise. To genialny zegarek i dobrze leży na moim nadgarstku, jednak do bardziej formalnych okazji jest conajmniej kontrowersyjny. 
Nie przesądzam jeszcze niczego ale zastanawiam się jakie wogóle miałbym alternatywy. 
To co mi się podoba zarówno wizualnie jak i pod względem parametrów to modele Seiko, np. King seiko albo bardziej przyziemnie:

https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/spb241j1
Nie mam nic do Seiko i uważam że to super jakościowo zegarki muszę też podchodzić do sprawy realnie. Wiem, że jak założę Seiko na wesele albo na jakieś formalne przyjęcie to 95% ludzi nie znających się na temacie pomyśli: „fajnie ubrany facet, ale zegarek Seiko to pewnie za 500 zł.” Niestety, trzeba dziś patrzeć oczami ludzi.

No więc do rzeczy, pytanie czy znacie Drodzy Koledzy jakąś alternatywę dla Seiko? GS może być😉

Wymogi to:

- 37-38 mm.

- L2L max 45 mm

- WR min 50 m, najlepiej 100 m

- bransoleta

- automat.

- budżet ok 4 k.

 

Z góry dzięki za pomysły 😊

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś od Certiny? Np. DS 1 powermatic 80. Z dostępnych wariacji kolorystycznych i paskowych napewno coś może się spodobać. Wprawdzie na papierze są trochę większe niż podane przez Ciebie wymiary, ale na nadgarstku już takie duże nie są: 

https://www.zegarek.net/zegarki-certina/zegarek-c029.807.11.031.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc oczami innych nie pozostaje Ci nic innego jak zainwestować w znana szwajcarską manufakturę zegarkową😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MacSen napisał(-a):

Może coś od Certiny? Np. DS 1 powermatic 80. Z dostępnych wariacji kolorystycznych i paskowych napewno coś może się spodobać. Wprawdzie na papierze są trochę większe niż podane przez Ciebie wymiary, ale na nadgarstku już takie duże nie są: 

https://www.zegarek.net/zegarki-certina/zegarek-c029.807.11.031.02


Zamieniać Balla na Certinę?? Nie za bardzo😊 poza tym Certiny które mi się podobają mają bardzo małe bezele przez co zegarki wydają się duże 

dzięki i pzdrP

Godzinę temu, basil napisał(-a):

A może vintage ? Manual, cienka koperta, złote wskazówki, szyk i elegancja lata 50-60

Doxa, Longines, Omega. Jak ma byc znana marka .

Po co takie WR ? bedziesz sie kapał w basenie w czasie przyjęcia ? :)

np https://www.chrono24.pl/doxa/doxa-anti-magnetic--vintage-1950s-fully-serviced--id26103661.htm


tak, fajna opcja i tez od jakiegoś czasu się nad nią zastanawiałem, ale z drugiej strony rezygnować z szafiru i lepszej WR? Przydałaby się przynajmniej 50 m żeby zegar był jednak bardziej uniwersalny. Zdaje się że ew Omega cosmic 2000 ma szafir, ale ciężko ustrzelić.

dzieki pzdrP

36 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Patrząc oczami innych nie pozostaje Ci nic innego jak zainwestować w znana szwajcarską manufakturę zegarkową😉


Albo coś o czym ludzie nie słyszeli😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że ten Ball jest bardzo casualowy i pod krawat słabo pasuje. Nie lubię Tissot i Longinesa więc seiko dla mnie byłoby naturalnym wyborem - masz na bazarku z czarną tarczą poniżej budżetu. Patrząc oczami ludzi, różnicy między seiko i GS nie będzie, choć na bazarku masz za 5200 fajnego kwarcyka z jasną tarczą. 

Może jakiś vintage, ale wtedy w budżecie znajdziesz raczej 34-35mm... no i kłopot z bransoletą.

A może jednak coś na pasku? 

 

 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolnienie się od  tego co myślą ignoranci poprawia smak życia a klasowy seikacz zawsze będzie spoko.

 

seiko-presage-automatic-spb169j1-sharp-edged_202867_267936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szuwi napisał(-a):

Zgadzam się, że ten Ball jest bardzo casualowy i pod krawat słabo pasuje. Nie lubię Tissot i Longinesa więc seiko dla mnie byłoby naturalnym wyborem - masz na bazarku z czarną tarczą poniżej budżetu. Patrząc oczami ludzi, różnicy między seiko i GS nie będzie, choć na bazarku masz za 5200 fajnego kwarcyka z jasną tarczą. 

Może jakiś vintage, ale wtedy w budżecie znajdziesz raczej 34-35mm... no i kłopot z bransoletą.

A może jednak coś na pasku? 

 

 


prawda, że pod krawat Ball nie jest idealny ale drań jest jednak genialny i nie będzie łatwo mi z niego zrezygnować. Nawet te przydługie ucha robią robotę bo dzięki nim zegarek okala tak nadgarstek, że ten trzyma się ręki jak przyklejony. 
Nie zamykam się na pasek ale to automatycznie kwalifikowałoby zegarek do wyłącznie okazjonalnego noszenia żeby oszczędzać pasek a przez to musiałbym częściej nosić mój nr 1 który jeszcze nie wiem czy ze mną zostanie na dożywocie. Jednym słowem sporo zamieszania w kolekcji 😉😁 dlatego wolałbym bransoletę żeby nie ciurać obecnie mojego nr 1😊

13 minut temu, arckx napisał(-a):

Uwolnienie się od  tego co myślą ignoranci poprawia smak życia a klasowy seikacz zawsze będzie spoko.

 

seiko-presage-automatic-spb169j1-sharp-edged_202867_267936.jpg


świetny zegarek😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pau’l napisał(-a):


prawda, że pod krawat Ball nie jest idealny ale drań jest jednak genialny i nie będzie łatwo mi z niego zrezygnować. Nawet te przydługie ucha robią robotę bo dzięki nim zegarek okala tak nadgarstek, że ten trzyma się ręki jak przyklejony. 
Nie zamykam się na pasek ale to automatycznie kwalifikowałoby zegarek do wyłącznie okazjonalnego noszenia żeby oszczędzać pasek a przez to musiałbym częściej nosić mój nr 1 który jeszcze nie wiem czy ze mną zostanie na dożywocie. Jednym słowem sporo zamieszania w kolekcji 😉😁 dlatego wolałbym bransoletę żeby nie ciurać obecnie mojego nr 1😊


świetny zegarek😊

Zgadzam się, że Ball FE jest świetny - w końcu mam go w moim zestawie docelowym czterech zegarków, obok lange, rolka i omegi. 🙂

Jednym zegarkiem ciężko ogarnąć wszystkie okazje, stąd mamy prawie wszyscy po kilka(naście) zwgarków, na różne okazje... Moim zdaniem do krawata raczej pasek, choć też zdarzyło mi się kilka razy pod mankietem mieć kadan (ex1), ale to w sytuacjach, gdzie musiałem być trochę elegancki, ale nie na świeczniku. Jedynym wyjątkiem był mój własny ślub, na którym byłem jak Bond, z kwarcową 300m... Ale teraz, kilkanaście lat później, już bym tak nie zrobił. 

Podsumowując z mojej strony, jeśli musi być kajdan, jako świadomy użytkownik i zegarkomaniak, olej gawiedź i bierz seiko lub GS z bazarku. 🙂

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andrzejp1242 napisał(-a):


Rado trochę jak dla mnie cierpi na przypadłość Certiny, a wiec brak bezela, przez co zegarek wizualnie jest duży. A poza tym zamiana Balla na Rado chyba za bardzo by mnie bolała….😁

2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Zgadzam się, że Ball FE jest świetny - w końcu mam go w moim zestawie docelowym czterech zegarków, obok lange, rolka i omegi. 🙂

Jednym zegarkiem ciężko ogarnąć wszystkie okazje, stąd mamy prawie wszyscy po kilka(naście) zwgarków, na różne okazje... Moim zdaniem do krawata raczej pasek, choć też zdarzyło mi się kilka razy pod mankietem mieć kadan (ex1), ale to w sytuacjach, gdzie musiałem być trochę elegancki, ale nie na świeczniku. Jedynym wyjątkiem był mój własny ślub, na którym byłem jak Bond, z kwarcową 300m... Ale teraz, kilkanaście lat później, już bym tak nie zrobił. 

Podsumowując z mojej strony, jeśli musi być kajdan, jako świadomy użytkownik i zegarkomaniak, olej gawiedź i bierz seiko lub GS z bazarku. 🙂


jest jeszcze jedna opcja: Ktoś wystawi się z jakąś atrakcyjną ofertą Tudora na kajdanów jakiegoś classica albo 1926 … Wtedy pozbycie się Balla może by tak nie bolało😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pau’l napisał(-a):

Zamieniać Balla na Certinę?? Nie za bardzo😊

 

No Ball jest trochę droższy niż deklarowany budżet 4.000 PLN, więc zjazd w dół jest niejako wpisany w tę strategię.

 

Jako coś w nieco innym stylu zaproponuję może Junghansa Max Bill z ręcznym naciągiem. Jest malutki, całkiem cienki (9mm) i prawie bez lunety, więc wygląda na ręce na nieco większy. Do tego można wybrać opcję z szafirem. Casualowo też się sprawdzi.

 

obraz.thumb.png.f4b035d70c6ad389ece5c3e7b8bc19da.png

 

Bardziej elegancko ale w pdoobnym rozmiarze Longines Heritage Conquest. Po negocjacjach do kupienia pewnie za niecałe 5k.

 

obraz.png.dd00a58bf8bf5b7130ca944958e8f7c9.pngobraz.thumb.png.7c148b346b132ef6bccfff1df4f9dbca.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

No Ball jest trochę droższy niż deklarowany budżet 4.000 PLN, więc zjazd w dół jest niejako wpisany w tę strategię.

 

Jako coś w nieco innym stylu zaproponuję może Junghansa Max Bill z ręcznym naciągiem. Jest malutki, całkiem cienki (9mm) i prawie bez lunety, więc wygląda na ręce na nieco większy. Do tego można wybrać opcję z szafirem. Casualowo też się sprawdzi.

 

obraz.thumb.png.f4b035d70c6ad389ece5c3e7b8bc19da.png

 

Bardziej elegancko ale w pdoobnym rozmiarze Longines Heritage Conquest. Po negocjacjach do kupienia pewnie za niecałe 5k.

 

obraz.png.dd00a58bf8bf5b7130ca944958e8f7c9.pngobraz.thumb.png.7c148b346b132ef6bccfff1df4f9dbca.png


Junghans jest świetny ale to dla mnie opcja raczej stricte garniturowa, natomiast Longines tez super i nawet kiedyś przymierzałem ale nie wiem czy ten akurat egzemplarz nie jest na hesalicie + wolałbym jednak kajdan😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, ale to jednak GS :)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pau’l napisał(-a):

ale nie wiem czy ten akurat egzemplarz nie jest na hesalicie

 

Zgadza się, na hesalicie. Na szafirze jest wersja 5mm szersza (40mm) i dwa razy droższa 😉

 

A na bransolecie, to może Orient Star - 38,5mm niebieski lub czarny, można też poszukać białego:

 

obraz.png.4e55cdaad3ec6096de34239d3b2fa020.pngobraz.png.5a7ac221cd3fb6bcba3097ca5089b689.png

 

 

albo coś takiego:

 

obraz.png.3ad4b9753bafef6eaafe02ecccb17613.pngobraz.png.1eceeaedc5d9a30bf8318a601a007561.png

 

albo jeszcze któryś z "dziurawców" w rozmiarze poniżej 40mm. Coraz mniej jest ich dostępnych na rynku, a nowe modele mają już chyba 41mm

 

obraz.png.c1816ae9c2aa65a8a1ecc4813b3c2cd6.png

obraz.png.9bb2ccd8e04b7e2ce12a8e15efc115c6.png

obraz.png.41dc75d094b66d2e6c6f6a8ec486aa5c.png

 

Christopher Ward Sealander tez się wpisuje w wymagania. Z kuponem będzie za 670 funtów. Kilka kolorów do wyboru. Rozmiar 39mm i jest świetna bransoleta.

 

obraz.thumb.png.20df0cfefd14e70452a2a65346e0cd21.png

 

 

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):


Drogi Cordi7, wszystko się zgadza, i design i parametry, ale Citizen?? To to przecież 70% populacji będzie kojarzyło z kalkulatorami😁 i wpadam w pułapkę której chciałem uniknąć jeśli chodzi o Seiko😊

19 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Kwarc, ale to jednak GS :)


Świetny jest i piękny z tą perłową tarczą ale kwarc…no nie wiem…😊

20 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Zgadza się, na hesalicie. Na szafirze jest wersja 5mm szersza (40mm) i dwa razy droższa 😉

 

A na bransolecie, to może Orient Star - 38,5mm niebieski lub czarny, można też poszukać białego:

 

obraz.png.4e55cdaad3ec6096de34239d3b2fa020.pngobraz.png.5a7ac221cd3fb6bcba3097ca5089b689.png

 

 

albo coś takiego:

 

obraz.png.3ad4b9753bafef6eaafe02ecccb17613.pngobraz.png.1eceeaedc5d9a30bf8318a601a007561.png

 

albo jeszcze któryś z "dziurawców" w rozmiarze poniżej 40mm. Coraz mniej jest ich dostępnych na rynku, a nowe modele mają już chyba 41mm

 

obraz.png.c1816ae9c2aa65a8a1ecc4813b3c2cd6.png

obraz.png.9bb2ccd8e04b7e2ce12a8e15efc115c6.png

obraz.png.41dc75d094b66d2e6c6f6a8ec486aa5c.png

 

Christopher Ward Sealander tez się wpisuje w wymagania. Z kuponem będzie za 670 funtów. Kilka kolorów do wyboru. Rozmiar 39mm i jest świetna bransoleta.

 

obraz.thumb.png.20df0cfefd14e70452a2a65346e0cd21.png

 

 


no z tych propozycji wygrywa Kris😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Pau’l napisał(-a):

Niestety, trzeba dziś patrzeć oczami ludzi.

A ja do dziś myślałem że zegarek kupuje się dla siebie, a nie dla innych ludzi, jak ja się myliłem 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Pau’l napisał(-a):

. Wiem, że jak założę Seiko na wesele albo na jakieś formalne przyjęcie to 95% ludzi nie znających się na temacie pomyśli: „fajnie ubrany facet, ale zegarek Seiko to pewnie za 500 zł.”  Niestety, trzeba dziś patrzeć oczami ludzi.

 

To ja bym Ci radził dowiedzieć się co to za ludzie i ich zapytać jaki zegarek im się podoba i ich zdaniem pasuje do "fajnie ubranego faceta"... a potem iść do sklepu i kupić... Tak podpowiem że najbardziej rozpoznawalna marka zegarkowa to Rolex jeśli chcesz dotrzeć do tych 95% "ludzi nie znających się w temacie" to tutaj celuj... ;)

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Robson 123 napisał(-a):

A ja do dziś myślałem że zegarek kupuje się dla siebie, a nie dla innych ludzi, jak ja się myliłem 😱


no nie do końca się myliłeś, dla mnie jakieś 75% Twoich zegarków jest dla Ciebie, ogon Twojej kolekcji przeznaczony na wyjściowe okazje są dla Ciebie i dla Twoich interesariuszy😉😂

38 minut temu, Daito napisał(-a):

 

To ja bym Ci radził dowiedzieć się co to za ludzie i ich zapytać jaki zegarek im się podoba i ich zdaniem pasuje do "fajnie ubranego faceta"... a potem iść do sklepu i kupić... Tak podpowiem że najbardziej rozpoznawalna marka zegarkowa to Rolex jeśli chcesz dotrzeć do tych 95% "ludzi nie znających się w temacie" to tutaj celuj... ;)

 


no, prawie zgadzam się z Twoją teorią😉 Moja dziewczyna mi mówi: „po co Ci drogi zegarek skoro i tak ludzie się na nim nie poznają? Kup roleksa, omegę albo Longinesa, wtedy wiesz, że zrobisz wrażenie”😉😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Rolex, Omega i prędzej bym powiedział, że więcej ludzi pozna się na Seiko lub Tissot i uzna, że to dobry zegarek niż jakbyś wyleciał na miasto z PP czy innym AP :D Jak ludzie mają się spojrzeć na Twój zegarek, to musi przyciągać wzrok, więc musiałby być albo być WIELKI, albo świecący, albo wyglądać jak Breguet. Wtedy nie unikniesz spojrzeń na Twój nadgarstek, ale puenta jest chyba taka, że nie chcesz, aby ktoś popatrzył na Twojego Citizena i robił "wykład" o kalkulatorach. Ja to podejście rozumiem, pomimo tego, że zegarek się kupuje dla siebie, a nie dla wszystkich w okoł. 

 

1 godzinę temu, Pau’l napisał(-a):

no, prawie zgadzam się z Twoją teorią😉 Moja dziewczyna mi mówi: „po co Ci drogi zegarek skoro i tak ludzie się na nim nie poznają? Kup roleksa, omegę albo Longinesa, wtedy wiesz, że zrobisz wrażenie”😉😂

 

No w punkt, pytanie czy chcesz robić wrażenie czy ma być dyskretnie, nawet pomimo dużej wartości na metce. W sumie sam masz Balla, który jest zegarkiem pięknym, ale 99% osób nie zna firmy i pewnie nie zagajają Cię o niego. A co do wymiany, może jednak nie ma co się bronić przed tym Seiko, jak weźmiesz Presage z piękną tarcza, to nie myślę, że ktoś pomyśli o zegarku za 500 PLN. Druga opcja, to ta, którą wcześniej przedstawiłeś.:

 

14 godzin temu, Pau’l napisał(-a):

Nie zamykam się na pasek ale to automatycznie kwalifikowałoby zegarek do wyłącznie okazjonalnego noszenia żeby oszczędzać pasek a przez to musiałbym częściej nosić mój nr 1 który jeszcze nie wiem czy ze mną zostanie na dożywocie. Jednym słowem sporo zamieszania w kolekcji 😉😁 dlatego wolałbym bransoletę żeby nie ciurać obecnie mojego nr 1😊

 

Wtedy nie wiem na jaki budżet patrzysz, jeśli Ball miałby zostać, ale może jakiś mniejszy brand? Chociażby nasza Vratislavia: https://timeandpassion.pl/produkt/zegarek-vratislavia-conceptum-formmeister-39-automatic-vc-f39-1/ . Przymierzałem ostatnio wersję granatową i na żywo coś wspaniałego, zwłaszcza w tej cenie, no i limitka, 100 sztuk ma powstać i koniec, zatem też ciekawa jako "inwestycja". 

 

pol_pl_ZEGAREK-MESKI-VRATISLAVIA-CONCEPTUM-FORMMEISTER-39-AUTOMATIC-VS-F39-1-18129_2.thumb.jpeg.9779b0529f4f81e46ef8e55a35c48700.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jezyk10 napisał(-a):

Zdecydowanie Rolex, Omega i prędzej bym powiedział, że więcej ludzi pozna się na Seiko lub Tissot i uzna, że to dobry zegarek niż jakbyś wyleciał na miasto z PP czy innym AP :D Jak ludzie mają się spojrzeć na Twój zegarek, to musi przyciągać wzrok, więc musiałby być albo być WIELKI, albo świecący, albo wyglądać jak Breguet. Wtedy nie unikniesz spojrzeń na Twój nadgarstek, ale puenta jest chyba taka, że nie chcesz, aby ktoś popatrzył na Twojego Citizena i robił "wykład" o kalkulatorach. Ja to podejście rozumiem, pomimo tego, że zegarek się kupuje dla siebie, a nie dla wszystkich w okoł. 

 

 

No w punkt, pytanie czy chcesz robić wrażenie czy ma być dyskretnie, nawet pomimo dużej wartości na metce. W sumie sam masz Balla, który jest zegarkiem pięknym, ale 99% osób nie zna firmy i pewnie nie zagajają Cię o niego. A co do wymiany, może jednak nie ma co się bronić przed tym Seiko, jak weźmiesz Presage z piękną tarcza, to nie myślę, że ktoś pomyśli o zegarku za 500 PLN. Druga opcja, to ta, którą wcześniej przedstawiłeś.:

 

 

Wtedy nie wiem na jaki budżet patrzysz, jeśli Ball miałby zostać, ale może jakiś mniejszy brand? Chociażby nasza Vratislavia: https://timeandpassion.pl/produkt/zegarek-vratislavia-conceptum-formmeister-39-automatic-vc-f39-1/ . Przymierzałem ostatnio wersję granatową i na żywo coś wspaniałego, zwłaszcza w tej cenie, no i limitka, 100 sztuk ma powstać i koniec, zatem też ciekawa jako "inwestycja". 

 

pol_pl_ZEGAREK-MESKI-VRATISLAVIA-CONCEPTUM-FORMMEISTER-39-AUTOMATIC-VS-F39-1-18129_2.thumb.jpeg.9779b0529f4f81e46ef8e55a35c48700.jpeg


zawsze mi się bardzo podobał ten VC F39 i uważam że super pomysł. Pewnie już dawno bym go miał w swojej kolekcji ale niestety jest za duży na mnie bo ma prawie 50 mm L2L. 
zdaje się ze jest tu na forum przedstawiciel VC wiec jeśli mogę to serdecznie namawiam na rozważenie VC F37 z L2L do 46 mm a wtedy z góry rezerwuję dla siebie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ralf58 napisał(-a):

Jaki masz nadgarstek?


16,5 płaski i 47/48 L2L to dla mnie max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny nadgarstek i podobne oczekiwania.

 

Masz tutaj fotkę jak leży Formmaister na takim nadgarstku - zmieniłem tylko pasek bo fabryczny był za długi.

 

 

IMG_20221229_1146076.jpg

 

Pamiętaj, że Formmaister ma mocno zagięte uszy.

Edytowane przez Ralf58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.