Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem na koniec grudnia, a odbiór mam w umowie na 31 maja :-)

Omg. Przecież to prawie pól roku... Zamowiles tapicerkę z wielorybich napletków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT350, zawsze mnie zastanawialo jak sie tlumaczy flat-plane crankshaft

No jak ??? flat to mieszkanie   plane to samolot  a crankshaft  to wał korbowy czyli mamy 

 

MIESZKANIE-SAMOLOT I WAŁ KORBOWY  :D

 

Wiemy o co chodzi  :)  :)  :)   ja często jeżdżę do Niemiec i tam muszę się dogadać z Węgrem po Niemiecku  :unsure:  ani on ani ja tego języka nie znamy a jakoś się dogadujemy  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrosi, a co jest nie tak z systemem odprowadzania spalin w 1.4TSI? :)

Nie tyle w tym modelu, co w wielu modelach VW. Jakiś czas temu rozpętała się afera bo wypłynęła sprawa z emisją spalin. Samochody VW przekraczają normy unijne w tej kwestii, jednak firma w oprogramowaniu komputerów pokładowych aut zatuszowala to. To tak oględnie i pobieżnie wyjaśniłem. Stąd taka dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dotyczy diesli i w dodatku na razie udowodniono to tylko w silnikach 1.6 i 2.0 TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowy nabytek bmw 520d. Porownujac z Forestetem 2.0d ktorym jezdze na codzien auto znacznie dynamiczniejsze i wygodniejsze. Jednak do forestera mam sentyment a i prestiż marki w bmw nie do konca mi pasuje. I to na razie jedyny minus bmw, jak znam zycie a mialem juz kiedys motocykl tej marki drugim minusem bedzie serwis, oni skrzywdza to auto. Forester to auto ktore chcialem miec jeszcze na studiach wiec zostaje wierny Subaru, do sprzedania jest autko zony Vw passat 2008 rok, 1.8 tsi, stan idealny przebieg 81 tys, od nowosci u nas, nic nie malowane itd itd . Bede plakal jak sprzedam :-) Jezeli ktos bylby chetny zapraszam na priv.

Edytowane przez wytrych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dotyczy diesli i w dodatku na razie udowodniono to tylko w silnikach 1.6 i 2.0 TDI.

2.0  :(  dzisiaj chyba nie zasnę       :D  :D  :D

Nie należę do greenpeace ani zielonych więc lata mi to i powiewa - przyroda sobie poradzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTK-WGM, zacny wybór - chyba najlepszy w tym przedziale cenowym :) co miałeś wcześniej?

Mrosi, a co jest nie tak z systemem odprowadzania spalin w 1.4TSI? :)

Citroena Berlingo w wersji Exclusiv choć nie wiele miało z tym słowem wspólnego.

 

Asus tapnął...


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oplaca sie kupić takiego woła roboczego Golfa II 96r składak. 1.6 ? Za tysiąc złotych kumpel chce sprzedać.

 

D406425137eb1feb7df8873e9a5f1663c.jpg

 

4618509d93c8cd39c4e7eda6fbca5ef9.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od stanu technicznego.

Jesli jezdzi dobrze, to wedlug mnie warto ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest w dobrym stanie technicznym i silnik super chodzi. Troche odstrasza ze składak. Ale nie ma problemu z przerejestrowaniem. No to raczej kupie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, kolor jest fajny, teraz duzo fajniejszy niż wtedy gdy ogladalem go za pierwszym razem, wtedy był cały w blocie bo dopiero zjechal z lawety a wcześniej musial przejechac Rockies. Wygladal jakby dopiero od niego plug odczepili :)

 

Czy Mustanga chce kupic to sam nie wiem, ale chce jakas zabawke co zastapi mi motocykl, co drugi dzien mam inny pomysł :(,chciaz pewnie najrozsadniejsze bedzie pozbierac jeszcze troche I kuoic cos co zawsze chciałem ( jak bozia da) .

 

Ogolnie co do fordow to mam mieszane wspomnienia, miałem kiedys taurusa SHO ( lata 90) I wszystko w nim skrzypialo I zgrzytalo, strasznie mnie to irytowalo, jeszcze tylko Mercedes tak mi dal popalic. Miałem też Forda contour z 2.5 v6 nigdy sie nie zepsul oraz F350 z 7.3L powerstroke, solidny samochod ale kurna martwego mozna bylo nim obudzic tak halasowal, ale ze nigdy sie nie zepsul wiec wspominam go całkiem fajnie

Fordy są ok :) Ten F350 to potwór u nas nie ma takich aut. Ja w ogóle kocham amerykańską motoryzację, uważam, że ma ducha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg. Przecież to prawie pól roku... Zamowiles tapicerkę z wielorybich napletków?

Nie, zamówiłem zwykłą tapicerkę :)

Tyle się czeka na nowe Passaty, Mondea, Superby itp. Takie czasy Panie, nie ma lipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oplaca sie kupić takiego woła roboczego Golfa II 96r składak. 1.6 ? Za tysiąc złotych kumpel chce sprzedać.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

96?, chyba 86, czy coś żle myślę?

W 96, to już chyba III klepali.

 

Sorki za tyle postów, coś mi się zrąbało i każdy poszedł osobno.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

96?, chyba 86, czy coś żle myślę?

W 96, to już chyba III klepali.

 

Sorki za tyle postów, coś mi się zrąbało i każdy poszedł osobno.

 

też mi się tak wydaje. Moim zdaniem nie warto pakować się w tak archaiczne auto ze względów:

- niedostateczny poziom bezpieczeństwa

- komfort jazdy znacznie odbiegający od obecnych standardów

 

Można za te pieniążki poszukać bardziej współczesnego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego? tico? matiz?


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień mam BMW e91 a takie autko chciałem do krótkich odcinków po mieście

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze lanosa ale brat nim śmiga

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień mam BMW e91 a takie autko chciałem do krótkich odcinków po mieście

Sent from my iPhone using Tapatalk

:o


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje. Moim zdaniem nie warto pakować się w tak archaiczne auto ze względów:

- niedostateczny poziom bezpieczeństwa

- komfort jazdy znacznie odbiegający od obecnych standardów

 

Można za te pieniążki poszukać bardziej współczesnego auta.

 

przecież kolega napisał, że to składak. Więc "rocznik" 1996 nie powinien dziwić.

 

Za 1000 zl jak ktoś kupuje auto to chyba niewiele jest opcji sprawnego, zarejestrowanego, ubezpieczonego auta, od znajomego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, to składak, więc może być 96.

@Angelo -  Lanosa np znajdzie, komfort myślę dużo większy ;) a i Matiza bym wolał od tego Golfa.

Samochód technicznie tez już trochę z innej epoki.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fordy są ok :) Ten F350 to potwór u nas nie ma takich aut. Ja w ogóle kocham amerykańską motoryzację, uważam, że ma ducha :)

d9b5a201b0a7ced9f2581f8327a280a8.jpg

 

Taki był, każdy cylinder mial troche ponad 900cc pojemnosci , biorac pod uwage rozmiary, ciezar I wielkosc silnika był to najbardziej ekonomiczny samochod jaki miałem

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dotyczy diesli i w dodatku na razie udowodniono to tylko w silnikach 1.6 i 2.0 TDI.

 

i tylko tych starych, tj przed 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak dumałem i wyszlo mi, ze plan zakupu wielkiego kombi albo vana do domu jest bez sensu.

Na wieksźe wyjazdy lecimy samolotem. W gory pozyczamy od tesciow.

 

Realnie potrzebne jest auto do miasta. Wozenie dzieci na zajecia, praca.

 

Jedno juz mamy.

 

Teraz pora na drugie (kryzys wieku sredniego?).

 

Ale nie chcialbym Citygo O.9

 

Auto chce w leasingu na 3 -4 lata. Ma miec 4 miejsca.

Moze miec 2 drzwi.

Ma miec klime i elektryke szyb i okolice 200 km


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.