Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Trutu tutu

Jedźmy z Wrocławia do Gdańska obok siebie ..... Kto spali więcej ???? Możesz jechać jak chcesz :)

Żeby spalić to co ja 60% trasy musiałbyś zrobić na lawecie :D

Te 10l/100km to już jest wyczyn i myślałem że psychicznie nie wytrzymam na odcinku 240km :-) Normalne spalanie to 15,6 litrów


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ale 10 km rocznie to żaden przebieg. Co ma się popsuć? W firmie mieliśmy z 50 szt. Po 6, 7 km miesięcznie. Padały jak muchy. W tym czasie oplowskim dieslem czasem strzelał przewody podciśnieniowe i nic więcej.

PS

Wymiana skrzyni to b. poważna awaria. Mało w jakim aucie się zdarza, koledze padła.... w Touranie.

 

Pewnie masz rację.

Ja powagę awarii mierzę przez czas i $$$, dla mnie ta skrzynia była praktycznie nie odczuwalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10l/100km to już jest wyczyn i myślałem że psychicznie nie wytrzymam na odcinku 240km :-) Normalne spalanie to 15,6 litrów

;)

post-48316-0-13024400-1452441137.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja śmigam starą Toyotą Celicą, już klasykiem - zresztą starszym ode mnie ;)

Zajmuję się też zawodowo samochodami, pomagam w zakupie i sprzedaży, ale obawiam się, że nie mogę się tutaj zareklamować... :(

A szkoda...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet sami przeglądy 911 robią…. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet sami przeglądy 911 robią…. ;)

A mamy tu na forum specjalistę od przeglądów w 911.

Może sam się ujawni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, od modelu i zakresu przeglądu ale w internetach są gigabajty how-to, do klasycznych 911, więc to nic nadzwyczajnego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach uzywania w 100% bezawaryjnej Toyoty Tundry wróciłem do Forda, silnik troche maly 3.5 v6 ale z dwoma "suszarkami", ciagnie lepiej niż fordowski 5.0 v8,. Zostalbym z Toyota ale niestety nie mam możliwości u nich zlozyc takiego trucka jakiego chce ( wielka szkoda)

 

Taki f150 jak ten ponizej,

 

c83f2b6fe2a6b780bef80a3014c6d3c7.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tam wszystko musicie mieć BIG od kotleta przez kuchenkę po samochód 

Ale maszyna fajna chciałbym taki mieć tylko na gaz  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Cudny Ford! :wub:

Jeździł bym!

 

Paweł, przy tych cenach paliwa zakładanie instalacji chyba mija się z celem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, benzyna do niego wychodzi za oceanem mniej więcej tyle, co u nas gaz, a może nawet trochę mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalbym z Toyota ale niestety nie mam możliwości u nich zlozyc takiego trucka jakiego chce ( wielka szkoda)

to znaczy czego?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, benzyna do niego wychodzi za oceanem mniej więcej tyle, co u nas gaz, a może nawet trochę mniej.

Wiem - ja tylko przeniosłem ten samochód na nasze ceny - tam też ten samochód kupisz dużo taniej niż u nas 

Zarabiają więcej płacąc za wszystko mniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy czego?

Tundry nie można złożyć z "crew cab i long box " a to jest dokładnie to co musiałem mieć. Więc wybór był tylko ford i GM z tego drugiego brałem pod uwagę sierra1500 z v8 2.6L, pomyłka 6.2L , ale w środku bardziej podobał mi się Ford

 

Wiem - ja tylko przeniosłem ten samochód na nasze ceny - tam też ten samochód kupisz dużo taniej niż u nas 

Zarabiają więcej płacąc za wszystko mniej

 

Paweł, czy tak dużo taniej kosztuje to nie wiem bo rozrzut cenowy tego samochodu jest ogromny w zależności od wersji, więc wszystko zależy na jaką wersję patrzysz. Ale to jest rocznik 2016 i dali mi na niego $10k rabatu :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Toyota preferuje klientów z krajów o klimacie cieplejszym od Kanady

post-67292-0-54754600-1452880758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bombowa toyota :D:P


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie jakieś przemyślenia odnośnie Golfa 1,4 122KM DSG?

Zastanawiam się, czy nie kupić żonie, są teraz spore rabaty w salonie, a leasing jej peugeota właśnie się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Golf jest mega dopracowanym autem nie wiem jak z żywnością tego silnika ale podejrzewam że nie będziesz go trzymał aż tak długo. Polecam jazdę próbną będziesz mega zaskoczony Ty i Żona.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bombowa toyota :D:P

Żebyś wiedział - one są wystrzałowe  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford F 150 jest bardzo fajnym autem. To najczęściej sprzedawany pick up w USA. Z tego co wiem ceny wahają się tam od 25 do 60 tys $ w zależności od wersji. To bardzo uniwersalne auto, nadające sie do pracy w terenie ale mogące też być luksusowe z bardzo fajnymi osiągami. Mnie osobiście bardzo podoba się wersja Raptor. Niestety auto nie występuje w polskiej sieci dealerskiej, a jego ceny na zamówienie są kosmiczne (Raptora wyceniali mi na grubo ponad 300 tys zł). Można oczywiście zrobić własny import ale dla mnie to za dużo zachodu. Gratuluję zakupu i niech służy bezawaryjnie i udowodni, że nie tylko Toyota jest bezawaryjna ;) Silnik wybrałeś bardzo fajny, choć 5.0 V8 z Mustanga pięknie "gada" :)

Ja odliczam dni do odebrania mojego nowego Mondeo, niestety, to dopiero koniec maja :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział - one są wystrzałowe  :D

Toyota ma specjalny rabat dla tej "grupy zawodowej" :D

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.