Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

  - W123 240D

 poprawiłem, bo to nie był "C"

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mkl1 napisał(-a):

  - W123 240D

 poprawiłem, bo to nie był "C"

 

Czyli diesel, ja poluję na benzyniaka 200 :)

Stradale Classic ma wystawiony świetny model "230" zeszli z 199k zł na 159k zł, czekam cierpliwie dalej :)

Właśnie wszedłem na ich stronę i ciąg dalszy promocji 130 k zł :)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Cóż za nietuzinkowy wybór; Dodge Custom Royal drugiej generacji.

 

Bardzo podobają mi się samochody amerykańskie z lat 50. i 60. Oczywiście nie wszystkie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Singer jest na mojej liscie samochodow do kupienia :)

 A mnie już przeszło :)

Pomijając absurdalny skok cen, te wszystkie Singery, Gunthery itp. to jest top spekulacyjnej bańki. Zdecydowanie bardziej wolałbym znacznie tańsze, kompletnie odrestaurowane 993 czy 996. Widziałem takie projekty i potrafią oszołomić. Zaś za ~ "bańkę" kupiłbym nowe turbo S cabrio ;) ew. Portofino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Valygaar napisał(-a):

 A mnie już przeszło :)

Pomijając absurdalny skok cen, te wszystkie Singery, Gunthery itp. to jest top spekulacyjnej bańki. Zdecydowanie bardziej wolałbym znacznie tańsze, kompletnie odrestaurowane 993 czy 996. Widziałem takie projekty i potrafią oszołomić. Zaś za ~ "bańkę" kupiłbym nowe turbo S cabrio ;) ew. Portofino.

 

 

Jedno nie wyklucza drugiego... mozna tez ewentualnie poprosic Pana Nakai, zeby cos zrobil...

spacer.png


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jakiś fachowiec od silników BMW? Mój młodszy brat kupił sobie E46 z silnikiem N46B18 i problem polega na tym, że auto potrafi zgasnąć nagle w trakcie jazdy albo na światłach. Potem nie chce przez kilka minut odpalić aż w końcu załapie i można jechać dalej. Dzieje się to nieregularnie. Niekiedy przejedzie 200 km i jest ok a czasami na odcinku 20 km potrafi zgasnąć dwa razy. Czy może to być wina czujnika położenia wału korbowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INPA prawdę powie. W BMW nigdy z czujnikami nie miałem problemów ale dokładnie takie same efekty dawno temu w golfie dawał mi właśnie czujnik położenia wału. Nie ma sygnału, nie ma iskry. Tylko ADY w golfie to dinozaur przy N46 a ten ma np Valvetronica, który potrafi napsuć krwi. Ogólnie - bez podpięcia pod komputer to nie ma nawet co gdybać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojego rocznika, tj. 1978 miałem w123 2.0d. jedynie oryginalny szyber w nim był i wspomaganie oraz piękne felgi alu. Strasznie doły zgniły więc go lata temu sprzedałem. Teraz z mojego rocznika to bym wybrał golfa I GTI. Wujek miał i pamiętam jak to śmigało.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, darekmp3 napisał(-a):

Jest na forum jakiś fachowiec od silników BMW? Mój młodszy brat kupił sobie E46 z silnikiem N46B18 i problem polega na tym, że auto potrafi zgasnąć nagle w trakcie jazdy albo na światłach. Potem nie chce przez kilka minut odpalić aż w końcu załapie i można jechać dalej. Dzieje się to nieregularnie. Niekiedy przejedzie 200 km i jest ok a czasami na odcinku 20 km potrafi zgasnąć dwa razy. Czy może to być wina czujnika położenia wału korbowego?
 

Miałem ten sam problem z moim Ford Scorpio , okazało się że to immobilizer, wystarczyło dobry elektryk posiadający schemat do tego modelu żeby odłączyć , i faktycznie problem znikł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2022 o 10:58, pechagto napisał(-a):

A właśnie, co do posiadania samochodu ze swojego rocznika, czy ktoś z Was też o tym myślał??

Jakie Wam wyszły typy?

U mnie to rocznik 78 i wchodzi w rachubę tylko 1 auto

 

78TA.jpg

 

Nie myślałem o swoim roczniku, ale z Twojego '78 mam autko 😉

IMG_20170919_085250_658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, .misha. napisał(-a):

 

Nie myślałem o swoim roczniku, ale z Twojego '78 mam autko 😉

IMG_20170919_085250_658.jpg

 

Super! W moim klimacie! U mnie niestety Vette odpadła z tego rocznika ze względu na tylną szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2022 o 16:50, darekmp3 napisał(-a):

Jest na forum jakiś fachowiec od silników BMW? Mój młodszy brat kupił sobie E46 z silnikiem N46B18 i problem polega na tym, że auto potrafi zgasnąć nagle w trakcie jazdy albo na światłach. Potem nie chce przez kilka minut odpalić aż w końcu załapie i można jechać dalej. Dzieje się to nieregularnie. Niekiedy przejedzie 200 km i jest ok a czasami na odcinku 20 km potrafi zgasnąć dwa razy. Czy może to być wina czujnika położenia wału korbowego?
 

Tak może być,miałem coś podobnego w saabie 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze mam szczescie i DBXa spotkałem na drodze, ale jak podjechałem bliżej, to sie okazalo ze to jakas elektryczna Kia. Jestem i tak po wrażeniem jak dobrze to auto w tej zieleni wyglądało. Az musialem je zestawić obok siebie żeby spojrzeć na proporcje i linie - z lekkim tuningiem ta Kia ma spory potencjał jak na Suva. Chyba nie przez przypadek te Kie w tej zieleni wypuszczaja :)

kiavsaston.jpg

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Myslalem, ze mam szczescie i DBXa spotkałem na drodze, ale jak podjechałem bliżej, to sie okazalo ze to jakas elektryczna Kia. Jestem i tak po wrażeniem jak dobrze to auto w tej zieleni wyglądało. Az musialem je zestawić obok siebie żeby spojrzeć na proporcje i linie - z lekkim tuningiem ta Kia ma spory potencjał jak na Suva. Chyba nie przez przypadek te Kie w tej zieleni wypuszczaja :)

kiavsaston.jpg

Wreszcie coś pozytywnego o Kii. Nie jestem już sam. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się  Hyundai ioniq 6 podoba - generalnie wolę niższe auta.

Ciekawszy stylistycznie nawet od passata.

Fajnie jakby była do wyboru też spalinówka...

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, StaryWilk napisał(-a):

Mi się  Hyundai ioniq 6 podoba - generalnie wolę niższe auta.

Ciekawszy stylistycznie nawet od passata.

Fajnie jakby była do wyboru też spalinówka...

 

spacer.png

spacer.png

Chcesz mocną spalinówkę Hyundaia, to Elantra N ma podobny kształt a mocy też sporo. :) 

 

 

2022-hyundai-elantra-n-2-e78c3db (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Chcesz mocną spalinówkę Hyundaia, to Elantra N ma podobny kształt a mocy też sporo. :) 

 

 

2022-hyundai-elantra-n-2-e78c3db (1).jpg

 

Wg mnie nie są zbyt podobne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, StaryWilk napisał(-a):

 

Wg mnie nie są zbyt podobne. ;)

Jak tak myślisz, to kup elektryka i przerób na benzynę albo od razu na gaz. Wiadomo, że siła kosztuje. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Wreszcie coś pozytywnego o Kii. Nie jestem już sam. ;) 

 

W przypadku aut za 300-600k zł niemal zawsze piszą o nich dobrze. Wtedy już nie ma znaczenia czy to Porsche czy Kia. No a do 150k nikt się Kią nie zachwyca raczej. 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

W przypadku aut za 300-600k zł niemal zawsze piszą o nich dobrze. Wtedy już nie ma znaczenia czy to Porsche czy Kia. No a do 150k nikt się Kią nie zachwyca raczej. 😉 

Ja swoją się nie zachwycam, ale używam. Zachwyty (dowolną marką) pozostawiam maniakom motoryzacji. ProCeed GT z automatem daje mi wystarczający komfort jazdy. Ciekawi mnie jakie to samochody do 150k Ciebie zachwycają. Oczywiście nie chodzi mnie o używki w stylu Porsche 10 letnie etc.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Wreszcie coś pozytywnego o Kii. Nie jestem już sam. ;) 

 

Ja się kilka razy bardzo pozytywnie wypowiadałem o np. Proceedzie GT. Naprawdę niewiele brakowało, żebym go kupił. I nie zrezygnowałem akurat dlatego, że to złe autko.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ja się kilka razy bardzo pozytywnie wypowiadałem o np. Proceedzie GT. Naprawdę niewiele brakowało, żebym go kupił. I nie zrezygnowałem akurat dlatego, że to złe autko.  :)

To już trzech. Może pora założyć grupę sympatyków? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.