Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, pechagto napisał(-a):

No to już wiesz, że się da :) ...

Zawsze można.

Jednak jak skonfigurujesz auto pod siebie to okazuje się, że parędziesiąt tyś trzeba dopłacić.   :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierniczyć F.S

 samochodzik jest ładny...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, trollu napisał(-a):

zależy co nazywamy "egzotykiem". Czy X5M? Raczej tak ale jego "brat bliźniak" czyli M50d to nie jest aż tak rzadki widok. W mojej okolicy jest kilka X5, X6 i X7 M50d. M50d to chyba ulubiona wersja wszystkich prezesów, przynajmniej tych z mojej okolicy:lol:. Robią wow ale do egzotyka w stylu DBX czy Bentaygi im daleko. Urus - egzotyk, Q8 - kolejny brat-bliźniak z nieprawego łoża - mam wrażenie, że chyba je rozdawali na jakimś kiermaszu, tyle ich jeździ. I wszystkim się spieszy, zabudowany, podwójna ciągła a oni gniotą i gniotą... no chyba że w Q8 gaz działa 0/1 ;)

 

co do bliźniaków ///M i Md ;)

 

p11311_p_v13_al.jpg

 

Wczoraj oglądałem X5M w salonie, która została kupiona i miała zaraz zostać zabrana na parking. Cena katalogowa jak dobrze pamiętam to 750k. Natomiast pomarszczona skóra na bokach przednich foteli na wysokości ramion wyglądała jak w Daci Duster za 75k. Wiem, że w salonie odetchnęli z ulgą, że klient odebrał go bez mrugnięcia. Nie znam się na skórach i tapicerowaniu, ale pomijając już fakt, że trudno już nawet o opcjonalną skórę naturalną, to mam wrażenie, że jakość skór i tapicerowania w ostatnich 2 dekadach to równia pochyła. I nawet w takim budżecie po 50k km przebiegu fotel wygląda często gorzej niż w zadbanym young timerze.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

Wczoraj oglądałem X5M w salonie, która została kupiona i miała zaraz zostać zabrana na parking. Cena katalogowa jak dobrze pamiętam to 750k. Natomiast pomarszczona skóra na bokach przednich foteli na wysokości ramion wyglądała jak w Daci Duster za 75k. Wiem, że w salonie odetchnęli z ulgą, że klient odebrał go bez mrugnięcia. Nie znam się na skórach i tapicerowaniu, ale pomijając już fakt, że trudno już nawet o opcjonalną skórę naturalną, to mam wrażenie, że jakość skór i tapicerowania w ostatnich 2 dekadach to równia pochyła. I nawet w takim budżecie po 50k km przebiegu fotel wygląda często gorzej niż w zadbanym young timerze.

somsiad nie widzi, że skóra jest licha. A znaczek na klapie już tak

a co do jakości - wczoraj oglądałem filmik Doug'a DeMuro (ogólnie polecam kanał na yt) z Nissanem Z - z zewnątrz bomba, mi się podoba. Design w środku - nawet jakoś to wygląda, na pewno ma ładniejszą kierownicę niż Supra. Ale plastik na tunelu? A to co w schowku pod podłokietnikiem? Ja wiem, że Nissan jest tańszy niż Z4 czy Supra ale za 200kzł chyba szukałbym e92 M3 (gdzie BMW e9x w środku jest ok i tylko tyle). Nie wiem, czy chciał bym obcować z takimi plastikami. Przeszycie na drzwiach z tym małym trójkątem pod klamką i nawiewem wygląda jakby łatali dziurę. Za 40 tys dolarów? 

Z BMW kojarzy mi się mały zgrzyt w Alpinie XB7 - Alpiny chyba nie trzeba przedstawiać, ceny - wiadomo, że tanio nie ma. Potrafią pozmieniać dosłownie wszystko ale w aucie za bańkę z hakiem w zależności od konfiguracji, najbardziej luksusowy SUV - zostawiają plastik w drugim rzędzie siedzeń z logo "X7". Gdybym był klientem to bym sprzedawcę zaprowadził targając za mankiet, pokazał paluchem i zapytał "co ja w końcu kupuję?" :P

Żyjemy w świecie, gdzie auto ma ładnie wyglądać na www producenta, na wystawce i na fotach influenserów. Wytapetowane laski z dekoltami do pępka mają gdzieś jakiej jakości jest skóra, ważne że lajki lecą na ig. A prezesi też mają gdzieś, przecież to nie ich auto tylko banku. Chwilę pojeżdżą i oddają 

 

Jakoś(ć)

 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, trollu napisał(-a):

A prezesi też mają gdzieś, przecież to nie ich auto tylko banku. Chwilę pojeżdżą i oddają 

 

 

 

Znajomy zmienia SUV-y (najwyższe modele BMW, Mercedesa itd.) regularnie bodaj co 2 lata.

Zbytnio się nie przejmuje co i jak. ponieważ i tak będzie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, trollu napisał(-a):

foto z zielonym XKR - przed nim stoi chyba większy rodzyn ;)

 

oj tak, mam go ustrzelonego na innej ulicy... (chociaz nie wiem czy to dokladnie ten sam, ale kreci sie po okolicy).

 

 

 

jag.jpg

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Zawsze można.

Jednak jak skonfigurujesz auto pod siebie to okazuje się, że parędziesiąt tyś trzeba dopłacić.   :(

Ponieważ te konfiguracje mnie zniechęcały w większości marek, to wybór ProCeeda był dla mnie wygodny. Już podstawowa wersja miała prawie wszystko co chciałem, pozostał tylko lakier dopłata do automatu, idealne dla leniwych takich jak ja. :) No i cena nie rosła za bardzo. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wkrecilem w klimaty spoterskie, a aura halloweenowa zaczyna otaczac moje osiedle..., to jeszcze dorzuce takie cudowne GT3, ktore stoi u sasiadow na przeciw: 

 

911.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

chociaz nie wiem czy to dokladnie ten sam, ale kreci sie po okolicy

fajnie, że ludzie wyciągają takie cuda z garażu i można je zobaczyć na żywo, jak się ma farta :P Kilka lat temu będąc w DE w okolicach Kassel widziałem starszego pana na wycieczce w czarnym SL 300 Gullwing, niezbyt częsty widok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem takiego szatana w akcji, zjeżdżaliśmy z pociągu w Folkestone i coś... gdzieś z tyłu nas strasznie hałasowało/ a raczej nieustannie eksplodowało, po wjeździe na autostradę hałas zaczął się szybko zbliżać aż minęło mnie takie szataństwo na czterech kołach 🔥

Fota z neta, ja po prostu nie spodziewałem się czegoś takiego na drodze publicznej spotkać, a jak mnie minął to wręcz zamarłem i nawet nie pomyślałem o robieniu foty😳

D67B6DA2-6B07-4B65-B540-DEB90AC20107.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, prawie tak fajny jak ten 😁

 

 

03232-06631.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutus to prawdziwe szaleństwo, jegomość prowadzący ten szatański pojazd miał już swoje lata ale darł jak poparzony, jak mnie minął to po pewnej chwili zatrybiłem że przecież mogę go dogonić i trzepnąć fotę (przez cały czas było go słychać) przyspieszyłem do szalonych 100mph i nie mogłem go dojść... wciąż słyszalny ale w zasięgu wzroku ciągle go nie było😳, nie było też już sensu dalej naciągać prędkościowego limitu i poddałem się, a chłop pognał w siną dal. 
 

https://www.gt-report.com/2021/12/07/brutus-the-brutal-driving-machine/

4D20E18E-9737-41CD-93D0-CCBD176D8020.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

58 minut temu, Londek napisał(-a):

Brutus to prawdziwe szaleństwo, jegomość prowadzący ten szatański pojazd miał już swoje lata ale darł jak poparzony, jak mnie minął to po pewnej chwili zatrybiłem że przecież mogę go dogonić i trzepnąć fotę (przez cały czas było go słychać) przyspieszyłem do szalonych 100mph i nie mogłem go dojść... wciąż słyszalny ale w zasięgu wzroku ciągle go nie było😳, nie było też już sensu dalej naciągać prędkościowego limitu i poddałem się, a chłop pognał 

 

Jak więc widać dawna motoryzacja nie ustępuje nowoczesnej ;) Przynajmniej w tum parametrze, który kolega opisuje, i to jest piękne.

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 13:34, StaryWilk napisał(-a):

 

Masz na myśli Ioniq 6? 

 

5tke

W dniu 28.10.2022 o 13:55, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Ja na to patrze raczej przez pryzmat tego jak egzotyczne jest auto... a zobaczyc DBX w PL to nie jest cos co sie zdarza jakos czesto :) Zreszta zobaczyc jakies egzotyczne auto nawet bedac w dluzszej podrozy nie jest latwo. Ostatnio na trasie 400km jedyne co mi mignelo, to jakas 911-tka  i oczojebna zielona X5M.

 

Na szczecie u mnie tego dostatek. Zdarzylo mi sie jechac po normalnej drodze za Mercem 300SL gullwing i BMW M1 🤭

 

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 21:52, eye_lip napisał(-a):

Świetny, prawie tak fajny jak ten 😁

 

 

03232-06631.jpg

Fajniejszy, ale nie ten😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Co tam trzeba? :)

Znaleźć klubowicza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 23:11, Edmund Exley napisał(-a):

Byliście?

 

20221029_153145.jpg.0a891c1139265a998147ec877a2973a8.jpg

 

20221029_153637.jpg.3fd29b7001f0c38c8036df4de7e3fecd.jpg

 

20221029_154347.jpg.59ad70c4770519a90ff9b9f005b13027.jpg

 

20221029_154740.jpg.e3ab2edd6df9e88a4ecab3d65044bab7.jpg

 

20221029_154923.jpg.146214e9568d2669d1248c116c92b353.jpg

Byliście... Szału nie było... trochę wiało prowincją...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 19:08, Londek napisał(-a):

 

 

Chyba też go kiedyś widziałem, ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia :(

Ale poniżej trochę mniejszy szatan od Bentley'a, trafiłem go gdzieś na A11 :)

 

K6pEsEE.jpg

 

http://www.vintagebentleys.org/carpages/ye7280.php


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.