Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Dobra zejdźmy na ziemię takie coś mi się stało 🤔🤔🤔

 

Naprawdę nie słyszałeś jak walił sworzeń? Na diagnostyce nic nie wyszło? Na szczęście chyba wszyscy cali i zdrowi...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mkoch napisał(-a):

Naprawdę nie słyszałeś jak walił sworzeń? Na diagnostyce nic nie wyszło? Na szczęście chyba wszyscy cali i zdrowi...

To nie sworzeń tylko granitowych krawężnik ☹️☹️☹️ nikomu włos z głowy nie spadł 🤗🤗🤗

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TomcioMiki napisał(-a):

To nie sworzeń tylko granitowych krawężnik ☹️☹️☹️

Oj, to musiałeś zdrowo przydzwonoć. No to przykre


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkoch napisał(-a):

Oj, to musiałeś zdrowo przydzwonoć. No to przykre

Nie wiem czy robić czy szukać innego osiołka 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TomcioMiki napisał(-a):

Nie wiem czy robić czy szukać innego osiołka 🤔🤔🤔

A coś jeszcze poza tym co widać? O ile jest prosto na mocowaniach to do kupienia cały mcperson, felga, para opon, tarcze, wahacze, łączniki stabilizatora i końcówka drążka, przewody hamulcowe, przegub (na pewno wewnętrzny), nie wiadomo jak piasta i magiel. Same części ponad 3 tys zł


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mkoch napisał(-a):

A coś jeszcze poza tym co widać? O ile jest prosto na mocowaniach to do kupienia cały mcperson, felga, para opon, tarcze, wahacze, łączniki stabilizatora i końcówka drążka, przewody hamulcowe, przegub (na pewno wewnętrzny), nie wiadomo jak piasta i magiel. Same części ponad 3 tys zł

Mi się to w piątek stało w sobotę byłem w Wiedniu na wycieczce auto jest na warsztacie w poniedziałek będę dzwonił.

2 minuty temu, mkoch napisał(-a):

A coś jeszcze poza tym co widać? O ile jest prosto na mocowaniach to do kupienia cały mcperson, felga, para opon, tarcze, wahacze, łączniki stabilizatora i końcówka drążka, przewody hamulcowe, przegub (na pewno wewnętrzny), nie wiadomo jak piasta i magiel. Same części ponad 3 tys zł

Jak by było do 5-6tys to robię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TomcioMiki napisał(-a):

Mi się to w piątek stało w sobotę byłem w Wiedniu na wycieczce auto jest na warsztacie w poniedziałek będę dzwonił.

Powodzenia i głowa do góry


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=90856]zielony.m[/mention] chyba mnie coś ominęło i nie zarejestrowałem (nowego?) zakupu  Gratuluję Rarri  była jakaś obszerniejsza fotogaleria?
Dzięki. Było wspólne zdjęcie produktów Państw Osi i tyle jeżeli chodzi o premierę :)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To auto zasługuje na coś więcej ;)
Może w wolnej chwili ucieszysz nasze oczy?
Zdjęcia środka? Spod klapy? Jak materiały znoszą upływ czasu? Ja kiedyś oglądałem testarossę w jasnym środku i byłem zaskoczony, że wyglądała bardzo dobrze, aczkolwiek to był dopieszczony egz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieli chyba 2 dni temu na ig. Ogólnie fajnie - widać, że GT3 RS nie jest z czapy tylko torowe "R" to rozwinięcie drogowej "RS" albo "RS" to cywilne "R" - tak czy inaczej łał. Tylne skrzydło jak w 964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Znajomy zamowil pol roku temu GT2 RS, zaplacil 25% i tydzien temu dostal telefon, ze nie otrzyma go 🙈

jakieś uzasadnienie dali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, trollu napisał(-a):

jakieś uzasadnienie dali?

 

Dostali tylko 2 sztuki do CH i otrzymaja je aktualni kierowcy wyscigowi, nie byli 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Dostali tylko 2 sztuki do CH i otrzymaja je aktualni kierowcy wyscigowi, nie byli 🤭

Tego tutaj będzie ponoć tylko 77szt nie ma homologacji drogowej ani wyścigowej 🤔🤔🤔

"Nie nadaje się na drogi. Jest też zbyt ostre, by spełniać wymogi homologacji wyścigowej. Porsche stworzyło wspaniale bezużyteczny samochód, który pozwoli zaszaleć 77 szczęśliwcom." "Na usunięciu ograniczeń nałożonych przez przepisy w szczególności zyskuje sześciocylindrowy silnik typu bokser o pojemności 4,2 litra z 911 GT3 R – jednostka napędowa rozwijająca prędkość obrotową do 9400 obr./min. Jego moc maksymalna wynosi do 456 kW (620 KM), co odpowiada 148 KM na litr pojemności skokowej – to najprawdopodobniej rekord dla wolnossącego silnika samochodu wyścigowego GT. Motor jest zatem znacznie mocniejszy od oryginalnej jednostki, która w 911 GT3 R może rozwinąć do 416 kW (565 KM).  "https://youtube.com/shorts/3bR4_psViZM?si=fEkp0l6EN4CvvIJS

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Tego tutaj będzie ponoć tylko 77szt nie ma chomikogacji drogowej ani wyścigowej 🤔🤔🤔

"Nie nadaje się na drogi. Jest też zbyt ostre, by spełniać wymogi homologacji wyścigowej. Porsche stworzyło wspaniale bezużyteczny samochód, który pozwoli zaszaleć 77 szczęśliwcom."

Jak nie ma chomikogacji drogowej, to się nie dziwię 😆

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Dostali tylko 2 sztuki do CH i otrzymaja je aktualni kierowcy wyscigowi, nie byli 🤭

Się wam w d….ach poprzewracało z tego dobrobytu w tej Szwajcarii, że ci tak od serca, po polsku, napiszę 😂.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Tego tutaj będzie ponoć tylko 77szt nie ma chomikogacji drogowej ani wyścigowej 🤔🤔🤔

"Nie nadaje się na drogi. Jest też zbyt ostre, by spełniać wymogi homologacji wyścigowej. Porsche stworzyło wspaniale bezużyteczny samochód, który pozwoli zaszaleć 77 szczęśliwcom." "Na usunięciu ograniczeń nałożonych przez przepisy w szczególności zyskuje sześciocylindrowy silnik typu bokser o pojemności 4,2 litra z 911 GT3 R – jednostka napędowa rozwijająca prędkość obrotową do 9400 obr./min. Jego moc maksymalna wynosi do 456 kW (620 KM), co odpowiada 148 KM na litr pojemności skokowej – to najprawdopodobniej rekord dla wolnossącego silnika samochodu wyścigowego GT. Motor jest zatem znacznie mocniejszy od oryginalnej jednostki, która w 911 GT3 R może rozwinąć do 416 kW (565 KM).  "https://youtube.com/shorts/3bR4_psViZM?si=fEkp0l6EN4CvvIJS

 

Jak znam zycie to sprobuje go zamowic 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, pogubiłem się. GT2 bazuje na wersji Turbo - nie ma wolnossącego silnika i z tego co widzę, ma mieć premierę w okolicach 2026r

GT3 RS to wolnossak ale ma homologację, jakiś czas temu widziałem w Katowicach na parkingu. Coś jest tutaj namieszane :P

no chyba że @SzefSzefow pisałeś o "R", bo zrozumiałem że "znajomy zamówił GT3 RS i go niedostanie", stąd moje zdziwienie. Jeśli chciał "R" i się nie załapał to rozumiem :P 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To auto zasługuje na coś więcej
Może w wolnej chwili ucieszysz nasze oczy?
Zdjęcia środka? Spod klapy? Jak materiały znoszą upływ czasu? Ja kiedyś oglądałem testarossę w jasnym środku i byłem zaskoczony, że wyglądała bardzo dobrze, aczkolwiek to był dopieszczony egz.
Dorobi się, a tymczasem wrzucę kilka zdjęć z zeszłej soboty;)

b6bd1cb91829c7d5c9cb989c30fa6376.jpg0b3b1a456e1d6a54e620e87a892905de.jpgd95aa528319d52f8e884edbb86a55407.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, trollu napisał(-a):

dobra, pogubiłem się. GT2 bazuje na wersji Turbo - nie ma wolnossącego silnika i z tego co widzę, ma mieć premierę w okolicach 2026r

GT3 RS to wolnossak ale ma homologację, jakiś czas temu widziałem w Katowicach na parkingu. Coś jest tutaj namieszane :P

no chyba że @SzefSzefow pisałeś o "R", bo zrozumiałem że "znajomy zamówił GT3 RS i go niedostanie", stąd moje zdziwienie. Jeśli chciał "R" i się nie załapał to rozumiem :P 

 

Nie, pisze o GT2 RS i tego moj znajomy nie dostanie (przynajmniej na razie (zreszta i tak ma GT2 RS, ale starszego i parenascie innych samochodow 🤭)).

GT2 nie ma w tym momencie. jest GT3, GT3 RS i GT2 RS. 
GT2 RS jest oparty na silniku twin-turbo i ma 700HP. I tak, nadal jest "oferowany" przez Porsche Motorsport.

Edytowane przez SzefSzefow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Jak nie ma chomikogacji drogowej, to się nie dziwię 😆

 

😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Dorobi się, a tymczasem wrzucę kilka zdjęć z zeszłej soboty;)

b6bd1cb91829c7d5c9cb989c30fa6376.jpg0b3b1a456e1d6a54e620e87a892905de.jpgd95aa528319d52f8e884edbb86a55407.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

ło jeżu jakie warunki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie, pisze o GT2 RS i tego moj znajomy nie dostanie (przynajmniej na razie (zreszta i tak ma GT2 RS, ale starszego i parenascie innych samochodow 🤭)).

GT2 nie ma w tym momencie. jest GT3, GT3 RS i GT2 RS. 
GT2 RS jest oparty na silniku twin-turbo i ma 700HP. I tak, nadal jest "oferowany" przez Porsche Motorsport.

to może stary model da radę dostać "tylnymi" drzwiami bo przynajmniej na oficjalnej stronie PL nie ma pozycji "GT2 - ani zwykłej ani RS"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.