Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

BMW E60 525i i Audi A3 8L,ale jako że BMW mam już ponad rok to czas na zmiany.Opcja jest tylko jedna-Porsche :rolleyes:

Najprawdopodobniej najładniejszy Prosiak ever czyli 993.Kusi mnie też S5.Oba naraz to byłby wymarzony park maszynowy ale niestety to tylko marzenia.

 

EDIT

Jeszcze odnośnie tego zachwalanego przez Brabussa W212.Jak zobaczyłem deskę rozdzielczą to się załamałem.Samochód za tyle pieniędzy a tu taki tandetny plastik że aż boli serce.Historia z C klasą powtórzona.

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche?...jak ktoś lubi się męczyć za grubą kasę :rolleyes:. Te auta się nie nadają do jazdy w mieście a już na pewno nie na polskie dziurawe drogi. Najlepiej się czują na torach wyścigowych. Przecież silnik takiego auta w Polskich warunkach jest wykorzystywany może w 20 procentach.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna opcja ....M6.

Z przyjemnością chodzę do budki warzywnej, bo 2 takie stoją: jedna granatowa +wnętrze z bambusa i miodowej skóry, a druga srebrna cabrio z białą skórą....


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze tylko carna Honda Civic S-Type. nie stac mni na Bmw ani na Mercedesa ( choc tego czasem zaluje) ale nie zamierzam z tego powodu wyjmowac sobie oka. i choc moja Honda ma tylko 140 kucykow i tak jest wyjatkowa, bo byla pierwsza w Polsce!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze tylko carna Honda Civic S-Type. nie stac mni na Bmw ani na Mercedesa ( choc tego czasem zaluje) ale nie zamierzam z tego powodu wyjmowac sobie oka. i choc moja Honda ma tylko 140 kucykow i tak jest wyjatkowa, bo byla pierwsza w Polsce!

pzdr

A plomby Ci z zębów nie wypadają na dziurach? :rolleyes: Przecież to ma koła zespawane jak taczka na stałe z nadwoziem :blink: ...Autko ładne silniki fajne ale zawieszenie nie nadaje się do jazdy.

 

Ze sportowych aut jakbym miał kupować kiedyś to kupiłbym Astona i wcale nie dlatego, że jeździ nim Bond.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz jak emeryt-kapelusz już masz? :rolleyes: Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra w bmw dresy, ale za to w audi geje a w mercach brzuchaci z wąsami

 

Wyjąłeś mi z ust. :rolleyes:

 

A ja Madzia 6 -2006 rok dieselek.

i7599_IMG8678.jpg

 

Jeszcze przez ok 3-4 tygodnie.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ona jezdzi niech kupi "kaszkaja"

Swietny samochod dla kobiety Bedzie zachwycona

Uwazasz ze ja jako facet bede zle wygladal za kolkiem kaszkaja ? cholera jest to mozliwe :rolleyes: dlatego namawiam ja na nowe A4 bo w koncu zrobie to cholerne PJ i tez bede tym jezdzil :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja srebrna strzała > 406 TS6 :rolleyes:

 

post-7884-0-69005100-1331587477.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze ja jako facet bede zle wygladal za kolkiem kaszkaja ? cholera jest to mozliwe :rolleyes: dlatego namawiam ja na nowe A4 bo w koncu zrobie to cholerne PJ i tez bede tym jezdzil B)

Tam w IRL z prawkiem pewnie latwiej niż u nas więc rób tam póki możesz :blink:. Kaszkaj nie ma jaj...Nissan po przejęciu przez Renault został wykastrowany...przedziwaczne auta...w większośc babski design...no prócz...tych sportowych Zetek które są świetne :). A Alfy Giulietta nei chcesz? :lol: Ja jakbym miał taką kasę nie zastanawiał bym się ani chwili brałbym Alfę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz marco moja baba mi juz jakis czas temu powiedziala : jesli Ty mozesz kupowac zegarki to ja sobie kupie nowe auto. Wiec nie ja tu decyduje o wyborze a baby upartej nie przegadasz :rolleyes:

A co do PJ to tutaj jest zrobic banalnie no i zdajesz na swoim wozie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A plomby Ci z zębów nie wypadają na dziurach? :rolleyes: Przecież to ma koła zespawane jak taczka na stałe z nadwoziem :blink: ...Autko ładne silniki fajne ale zawieszenie nie nadaje się do jazdy.

 

Ze sportowych aut jakbym miał kupować kiedyś to kupiłbym Astona i wcale nie dlatego, że jeździ nim Bond.

ostatnio mam to "szczescie", ze jezdze po droga rownych jak stol. a Aston Martin DB9 to moje arzenie. zaraz po Bugatti. Niestety chyba pozostanie niespelnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ikarusem, Solarisem albo Scanią...zależy, co podjedzie pierwsze, i z jakim numerem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona/sporadycznie Ja:

 

2338349da77be942med.jpg

 

 

Tylko Ja :rolleyes:

 

 

2d41404a35f913f2.jpg

 

 

Cholernie zadowolony jestem z tych dalekowschodnich cudaków :blink:


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3237462668_2ff131652a.jpg

 

Od kilku lat poniżej 8 cylindrów nie schodze

a ja sie już obawiam co bedzie nastepne hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu offtopujecie...fanklub BMW się dobrał :rolleyes: ...to oczywiście dobre auta ale dlaczego zawsze jak jedzie jakieś bmw za mną w korku to jak tylko zostawię o 4 metry więcej od poprzedzającego mnie auta to zaraz inteligentny Pan z BMW musi mnie wyprzedzić zajechać drogę i wcisnąć sie na chama? Tym naprawdę jeżdżą w zdecydowanej większości ludzie z małymi wackami B). Zrobiono tej marce straszliwą krzywdę w tym kraju. Co drugi wypadek jak słyszę to kto uczestniczył...oczywiście BMW i w środku 5tka mężczyzna w wieku 18-35. To nie są stereotypy :)...tylko fakty. Nie kupię BMW chociaż mnie stać na jakąs fajną 3jkę nie za starą...ale nie kupię! bo nie chcę należeć do tej cwaniackiej ''rodziny''...czemu kierowcy Audi czy Mercedesów zachowują się zdecydowanie lepiej na drogach? też drogie...też dobre?

 

Wybacz, Marco, ale trochę Twój post mi pobrzmiewa jak z forum onetu.

Miałem kilka BMW i znam sporo ludzi, którzy po prostu lubia tę markę.

Argumenty za, to przede wszystkim umiejetne połaczenie komfortowego samochodu z doskonałymi własnosciami trakcyjnymi. Silniki, naped, zawieszenie, własnosci jezdne - zawsze pierwsza liga. Wykończenie, ergonomia, jakosć materiałów - bez dyskusji chyba. Jeżdze dosc szybko i w miare dynamicznie, ale przede wszysrkim płynie. Nikogo nie zganiam z pasa. Mam w moim autku komfort, osiagi, dizajn, które mi odpowiadają. Czy mam sie tego wstydzic, bio jakiś czeresniak podjeżdza pod disco stara trójka i szpanuje pzleniem gumy? Ja mam to gdzieś. Jeżdsżę tym, co lubię. A co myslą uinni? to raczej ich, a nie mój problem. Poza tymn ogromna wiekszosc krytykantów nigdy po prostu nie jeździła BMW :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Samochód sprzedałem 3 lata temu, jeżdżę rowerem albo chodzę na piechotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drugi wypadek jak słyszę to kto uczestniczył...oczywiście BMW i w środku 5tka mężczyzna w wieku 18-35. To nie są stereotypy :rolleyes:...tylko fakty.

 

A to jest dosc ciekawy trend, cos jak szukanie trupa na sile w wydarzeniach :blink:

nawet oficjalny klub BMW walczy z tym zjawiskiem, ktore polega na tym, że jak BMW bierze udział w wypadku, to w tytule pojawia sie nazwa auta plus okreslenia wskazujace na jakieś dziwne cechy kierowcy B)

A przypadku innych marek taki mechanizm nie wystepuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawny nabytek, jak narazie jestem bardzo z niego zadowolony.

DSC01458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu offtopujecie...fanklub BMW się dobrał :rolleyes: ...to oczywiście dobre auta ale dlaczego zawsze jak jedzie jakieś bmw za mną w korku to jak tylko zostawię o 4 metry więcej od poprzedzającego mnie auta to zaraz inteligentny Pan z BMW musi mnie wyprzedzić zajechać drogę i wcisnąć sie na chama? Tym naprawdę jeżdżą w zdecydowanej większości ludzie z małymi wackami B). Zrobiono tej marce straszliwą krzywdę w tym kraju. Co drugi wypadek jak słyszę to kto uczestniczył...oczywiście BMW i w środku 5tka mężczyzna w wieku 18-35. To nie są stereotypy :)...tylko fakty. Nie kupię BMW chociaż mnie stać na jakąs fajną 3jkę nie za starą...ale nie kupię! bo nie chcę należeć do tej cwaniackiej ''rodziny''...czemu kierowcy Audi czy Mercedesów zachowują się zdecydowanie lepiej na drogach? też drogie...też dobre?

 

Jakie ty chłopie bzdury wypisujesz. Zanim coś napiszesz zastanów sie dwa razy i nie obrażaj. Też śmigam BMW E 39 i jakoś nie wyróżniam się z tłumu w sposób jaki opisałeś. W ogóle w tym kraju panuja dziwne skojarzenia z tą marką.

 

Poza tymn ogromna wiekszosc krytykantów nigdy po prostu nie jeździła BMW :blink:

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim zacnym towarzystwie to trochę wstyd pokazywać moje autko, no ale trudno:

 

post-23916-0-69444200-1331587511.jpg

 

99 rok, 1,9D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszam się, tradycyjnie już japończykiem - Avensis T22 1.6. Swoich zdjęć nie mam, a tu fotka jeszcze z oferty poprzedniego właściciela. Dobrze mi się jeździ Toyotami, autka bezobsługowe właściwie, nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy. Tylko silnik trochę mały i słaby do tej budy, która w sumie i tak jest mi zbędna, bo jeżdżę w max dwie osoby, właściwie tylko w mieście. Dlatego też długo u mnie miejsca nie zagrzeje :rolleyes: Już szukam Hani Civic :blink:

 

post-25253-0-23603000-1331587517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ty chłopie bzdury wypisujesz. Zanim coś napiszesz zastanów sie dwa razy i nie obrażaj. Też śmigam BMW E 39 i jakoś nie wyróżniam się z tłumu w sposób jaki opisałeś. W ogóle w tym kraju panuja dziwne skojarzenia z tą marką.

Jakie bzdury? Nie spisałem tego z nikąd...tak po prostu jest. Doświadczenia własne...co ja na to poradzę. Mam napisać ze kierowcy BMW w POlsce to inteligentni ludzie przestrzegający zasad ruchu drogowego i uprzejmi na drodze? Tak nie jest. Ja wiem że to dobre auta...jeździłem 3jką...mają to 'coś'' w sobie ale jeżdżą nimi w tym kraju ludzie bez głowy i stwarzają realne zagrożenie na drodze...popisują się itd. Ja zawsze mówię że jak pajac chce się zabić to niech sobie wjedzie w ścianę betonową 100tką a nie świruje wśród innych aut na drodze...co drugi Kubica od siedmiu boleści. Możesz sobie zaprzeczać obalać nie istniejące steretypy takie są fakty czy Ci się to podoba czy nie. Są normalni ludzie którzy śmigają BMW ale spośród tego całego motłochu ciężko ich wyłuskać. Nie mówię tutaj tylko o gówniarzach w starych 3jkach....zachowują się tak na drodze też stare pryki w nowych BMW...daleko szukać wczoraj gosc z BMW wyprzedzał na 3ciego i zmieścił się tylko dlatego, że kierowca z przeciwka dosyć mocno zwolnił. Może kierowcy z BMW ciągle liczą że będzie im się ratowało życie na drodze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszam się, tradycyjnie już japończykiem - Avensis T22 1.6. Swoich zdjęć nie mam, a tu fotka jeszcze z oferty poprzedniego właściciela. Dobrze mi się jeździ Toyotami, autka bezobsługowe właściwie, nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy. Tylko silnik trochę mały i słaby do tej budy, która w sumie i tak jest mi zbędna, bo jeżdżę w max dwie osoby, właściwie tylko w mieście. Dlatego też długo u mnie miejsca nie zagrzeje ;) Już szukam Hani Civic :)

 

 

 

hania civik to zupełnie inna bajka wiesz o tym? :) nie ten komfort...chociaż w sumie po celice jesteś już obyty ;)

Powiedzcie mi czy to prawda że w Hondach trzeba regulować zawory ręcznie? Bo takie cuś kiedyś zasłyszałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.