Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam każdemu Chryslera Sebringa dobra jakość co do ceny. Samochód bardzo dobrze wyposażony wygodny, duży, dość spory bagażnik. Spokojnie może służyć jako auto rodzinne (4 osobowe).

 

Podoba mi się Sebring...od dawna mam do niego slabosc podobnie jak do starego modelu 300m . Ale ponoc byl cholernie usterkowy.

 

Mozna bylo do niedawna tez nabyc Volge Siber :D bazujaca na Sebringu :P ...ale produkowali ją chyba tylko 2 lata.

 

gaz-volga-siber-02.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sebringa od roku i jedynie sprzęgło wymieniałem (spaliło się) kosz sprzęgła 700 (niemiecki zamiennik firmy LUK) i końcówki drązków (koszt nie pamiętam dokładnie koło 150zł) więc cenny części są normalne.


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownik - łap linki na PW :)


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Sebring...od dawna mam do niego slabosc podobnie jak do starego modelu 300m .

Sebring nie bardzo, ale 300M zawsze bardzo mi się widział :)

Ile razy zmieniałem auto, tyle razy był mocnym kandydatem, ale zawsze coś innego wpadało... aczkolwiek sentyment mi do niego został.

Ile razy jakieś widzę na ulicy, tyle razy głowa sama się obraca :lol: - auto robione tyle lat temu, a wciąż mogące się podobać :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrysler robi fajne samochody i w porównaniu do konkurencji niemieckiej całkiem nie drogie.


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrysler robi fajne samochody i w porównaniu do konkurencji niemieckiej całkiem nie drogie.

 

W porównaniu do Niemiaszków to wszyscy robią tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co możecie powiedzieć samochodzie Opel Vectra 2.2 benzyna 2007r. w automacie? Interesuja mnie wszelkiej maści uwagi....

nie brałem tego silnika wcześniej pod uwagę, ale znajomy sprzedaje takie auto, salonowe, serwisowane w aso, 84tys km, w super stanie i full opcja (skóra, navi, itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie,ktoś poprawić,jednak z tego co wiem to motor 2,2 był chyba średniej jakości (problem również z tym motorem miał Saab)ale głowy nie dam za to i nie bardzo pamiętam czy to było w benzynie czy dieslu.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co możecie powiedzieć samochodzie Opel Vectra 2.2 benzyna 2007r. w automacie? Interesuja mnie wszelkiej maści uwagi....

nie brałem tego silnika wcześniej pod uwagę, ale znajomy sprzedaje takie auto, salonowe, serwisowane w aso, 84tys km, w super stanie i full opcja (skóra, navi, itp)

 

bez jakiejś wielkiej analizy można na pewno powiedzieć, że oszczędny nie będzie :) ...ale jeździł będzie przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś przeciwwskazania do założenia instalacji gazowej w tym silniku? spalanie chyba faktycznie bedzie ponad 11l

 

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.2 miał przede wszystkim problemy ze smarowaniem, ale podobno problem dotyczył 147-konnej wersji sprzed liftingu.

 

Katalogowe spalanie dla automatu to: 13,6/6,9/9,4 (miasto/trasa/średnio).

Jak zauważyłem po wszystkich autach, którymi jeździłem, spalanie katalogowe zazwyczaj się potwierdza przy normalnej (spokojnej) jeździe.

A komu nie wychodzi niech nauczy się jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2007 to ta już po lifcie, bodaj 155KM. W nowym numerzekatalogu Auto Świat - auta używane, ta vectra jest opisywana pochlebnie, alekto wie ile w tym prawdy....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest ok i na pewno jest lepszym wyborem niż 1,8 (140KM), praktycznie to samo zużycie paliwa a fun większy. Jedyne "ale" w tym aucie to skrzynia, niestety automat w Oplu potrafi dać w kość jeżeli wcześniejszy właściciel o niego nie dbał. Poza tym auto fajne chociaż ja nieobiektywny jestem bo sam mam VC.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię. Istnieje jakaś możliwość sprawdzeniastanu skrzyni?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię. Istnieje jakaś możliwość sprawdzeniastanu skrzyni?

 

 

 

Dobry serwis Opla (ale dobry dobry a nie jedyny w okolicy) albo warsztat specjalizujący się w skrzyniach, popatrz na vectra-unlimited.pl albo vectraklub.pl tam są tony informacji o Vectrach :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz ze gaz to dobre rozwiązanie przy tym silniku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem przeciwnikiem gazowania pomijając fakt, że na gnojowicę jeżdżę :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO'y na ogół nie ogarniają automatycznych skrzyń. Trzeba podjechać do fachowca od takich skrzyń (np. jedyny mi znany nie robi niczego innego tylko skrzynie aut.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie,ktoś poprawić,jednak z tego co wiem to motor 2,2 był chyba średniej jakości (problem również z tym motorem miał Saab)ale głowy nie dam za to i nie bardzo pamiętam czy to było w benzynie czy dieslu.

Chodziło o motor 2.2 TiD z Isuzu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który i tak był mniej problematyczny niż 3.0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który i tak był mniej problematyczny niż 3.0 :D

 

3.0 był ok dopóki GM nie zmienił kilku rzeczy - m.in pojemności miski olejowej.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos jezdzil moze lancią ypsilon 1 generacji ?

jakies spostrzezenia, porownania ?

ja przez chwilę- takie małe badziewko, ale jak ma jakiś rozsądny silniczek, to nienajgorzej jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.