Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

 

pytanie tylko jest jedno gdzie Ty chcesz takim autem poszalec w Polsce?

 

Zaprawde powiadam Ci, ze gdybys mial te swoje 350KM a ja te swoje 170KM to odcinek np. Warszawa-Lublin pokonamy w tym samym czasie :)

 

 

:) no to właśnie jest ten marketing pomniejszych marek,

przypominam że jedak sporo sie u nas dróg pobudowało, drogi po których sie rzeczywiscie nie da jechać są już w mniejszości, i nie ma problemu z wykorzystaniem mocy mocniejszych aut.

Przy czym poprzez ten marketing właśnie, myślę, że nie do końca niektórzy zdają sobie sprawe co oznacza wykorzystanie większej mocy w aucie.

 

I jak powżej stoi, to również mżonka, że taki paramter mocowy auta nie ma wpływu na czas pokonywania drogi. Jak najbardziej ma!

I nie mowa tu o ostrym łamaniu przepisów i jechaniu zdrowo ponad ograniczenia, mowa o możliwościach takiego auta w wyprzedzaniu, hamowaniu, manewrowaniu.

Rozumiem, że nie jedziemy takim autem, ale naiwne jest (albo laickie do bólu) wmawianie sobie, iż nasz VW 170 konia jedzie tak samo jak Mercedes 380 koni.

 

Qrcze jak tak czytam o tych spalaniach po 5l/100km to zaczynam się zastanawiać co jest ze mną nie tak, bo moje auto to się ciesze jak zejdzie do 15l w trasie i poniżej 30 w mieście :lol: Ale ja chyba używam samochodów do troche innych celów niż proste przemieszczanie się z punktu a do punktu b :P Może znajdzie się tu jeszcze ktoś tak nienormalny jak ja? :rolleyes:

 

Goli, nie zapominaj ze to forum zegarkowe, i tu ludzie radoche czerpią z posiadania zegarków, a samochód traktują jako narzędzie do przesuwania się (niezbyt sprawnego może hehe) w przestrzeni.

Podobnie jak na forum motoryzacyjnym jakichś dobrych aut, zegarki ludzie traktują jako pokazywacze czasu :)

Masz coś duzego gabarytowo, czy silnikowo że masz takie wyniki konsumpcji ?

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze jak tak czytam o tych spalaniach po 5l/100km to zaczynam się zastanawiać co jest ze mną nie tak, bo moje auto to się ciesze jak zejdzie do 15l w trasie i poniżej 30 w mieście :lol: Ale ja chyba używam samochodów do troche innych celów niż proste przemieszczanie się z punktu a do punktu b :P Może znajdzie się tu jeszcze ktoś tak nienormalny jak ja? :rolleyes:

Witaj w drużynie nienormalnych ;):lol:

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja również chciałbym do Waszej drużyny dołączyć :lol:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goli, nie zapominaj ze to forum zegarkowe, i tu ludzie radoche czerpią z posiadania zegarków, a samochód traktują jako narzędzie do przesuwania się (niezbyt sprawnego może hehe) w przestrzeni.

Podobnie jak na forum motoryzacyjnym jakichś dobrych aut, zegarki ludzie traktują jako pokazywacze czasu :)

Masz coś duzego gabarytowo, czy silnikowo że masz takie wyniki konsumpcji?

 

Wiem, że tu generalnie to tylko zegarki, ale tak rzuciłem okiem na poprzednie posty i zacząłem wątpić w swoją normalnośc :D

A moje auto to ani nie jest wielkie gabarytowo, ani potężne pojemnościowo jeśli chodzi o silnik. Zwykła C-klasa od AMG ;)

 

Pozdrawiam wszystkich upośledzonych motoryzacyjnie tak jak ja :lol:

Edytowane przez GoliMilan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes Benz CLK 230 kompressor:-) czy ktos z Warszawy jezdzi np. Na cargo?;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tu generalnie to tylko zegarki, ale tak rzuciłem okiem na poprzednie posty i zacząłem wątpić w swoją normalnośc :D

A moje auto to ani nie jest wielkie gabarytowo, ani potężne pojemnościowo jeśli chodzi o silnik. Zwykła C-klasa od AMG ;)

 

Pozdrawiam wszystkich upośledzonych motoryzacyjnie tak jak ja :lol:

 

Troche przesadzłem, bo na forum jest troche grubych aut, ale właściciele w tym wątku nie pisują z powodów tych co widać w ostatnich postach hehe szybko kłótnie się robią...

Zwykła C klasa co w mieście spala prawie 30 hehe ale to z pojemności jak mniemam tej V8ki hehe Swoją droga ostro wciąga ten AMG, ja mam podobną mocowo V8 i jednak jest bliżej 20 po mieście.

 

Mercedes Benz CLK 230 kompressor:-) czy ktos z Warszawy jezdzi np. Na cargo?;-)

Bój się Boga kobieto hehe

Na cargo to możesz obecnie zostać potracona przez młodzieńca w 1.6 który się rozpędza na maksa na tym parkingu tak mu cohones puchną, tam niedługo ktoś zginie....

Konkretniejsze spotkania odbywają sie w ciszy i spokoju w nieco innych miejscach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy pod klipem : o ***** ja ******** ku*** mózg rozjechany. Nic dodać nic ująć. Właśnie przez dresiarzy i takie czereśniackie produkcje ta skądinąd zacna marka kojarzy się tak jak się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś sobie kolega zabytka sprawił ;)

 

Ile nastukane i co w środku?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś sobie kolega zabytka sprawił ;)

 

Ile nastukane i co w środku?

 

W środku jest PDW -el. szyby bo jest korbotronic

300 tys


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś dla miłosników BMW :lol: :lol: :lol:

 

http://www.sadistic....mw-vt124782.htm

 

 

Jeden z komentarzy pod klipem : o ***** ja ******** ku*** mózg rozjechany. Nic dodać nic ująć. Właśnie przez dresiarzy i takie czereśniackie produkcje ta skądinąd zacna marka kojarzy się tak jak się kojarzy.

 

No cóż....

 

post-23302-0-61625100-1341824823_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś dla miłosników BMW :lol: :lol: :lol:

 

http://www.sadistic.pl/hymn-bmw-vt124782.htm

Czuję się wywołany do tablicy jako miłośnik marki...

 

p1200175.jpg

 

Moje 3-er: 7,3 0-100 km/h i 240 V-max

 

Pozdro

 

ps. Lawnowerman bardzo fajny baleron, witamy w klubie RWD - jaki silnik?


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ps. Lawnowerman bardzo fajny baleron, witamy w klubie RWD

 

Witam również.

Prawdziwy mężczyzna to ma wał a nie przegub :D

 

- jaki silnik?

 

Za słaby :P


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zawsze prędzej czy później jest za słaby. Chociaż seria W124 ma niezłego mocarza 500E, mój znajomy ma takie cichociemne auto.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również ciągnie do BMW, ale jeszcze nie mam :(


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie sobie inne z serii BMW FILMS: znani aktorzy, reżyserzy i oczywiście BMW.

 

Poniżej jest coś również dla miłośników tej marki.

 

Edytowane przez Mariusz Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bartku, dobry zakup. Będzie jeździł do końca świata i jeden dzień dłużej. Klekota tam masz? A co to za warsztat odwiedziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pojawił się .... :D

 

Ciężko w te 300tys uwierzyć ;) ...Kolor paskudny pomadkowy :D ale rozumiem że to nie bylo najważniejsze kryterium wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 2.5, 2010, rodzinne kombi.. A mialem niedawno jeszcze MPS-a 260 kucy, na 4 lapy naped i to to dopiero jezdzilo!

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B6. w dieslu, 170KM :)...

No i pięknie! Ja mam 2.0T i aż szkoda się pozbywać. Świetne auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.