Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Forum będę przeglądał a film niech sobie gra w tle.... ;)

 

P.S Wspomniany przez Ciebie Londyński Bulwar" ma swój klimat,specyficzny,mnie odpowiada.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka prześwietna.

Sean - bardzo przez mnie lubiany człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam,ogladalem w kinie "Kosmos" w Lublinie chyba w 1986 roku....:-) :-)

 

 

sprawdziłem ;) 88'nazywało się to wtedy "Elektroniczny morderca"

Pozniej była "Mistrzyni Wu -Dang "[czy jakoś tak] i "Karatecy z Kanionu Żółtej Rzeki" .....to były hity :D  :D

 

A nie jak teraz-wampiry sexsowne o zmierzchu i Harry czarodziej :lol:

 

 

Taa, tak samo jak padaki numer 3 i 4. Już trailer nie daje nadziei.

Na coś konkretnego poczekamy pewnie do 2020 roku, kiedy to franczyza wróci do Camerona.

Po 27 latach zobaczyłem ostatnio wyprodukowaną część "Terminatora"-dziś :)

Arnold nic się nie zmienił, i gdyby nie On to szkoda iść do kina....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo ostatnia część Terminatora daje radę. Zwłaszcza Arni.

 

Na razie wszystkie te niby hity tego roku to porażka. Terminator po trailerze wygląda, jak odgrzewany kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo ostatnia część Terminatora daje radę. Zwłaszcza Arni.

Właśnie napisałem powyżej że gdyby nie Arnold to film gniot :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypomniałem sobie dzięki TV "Byliśmy żołnierzami" z Gibsonem. I myślę sobie, że wojna to straszne k....stwo, a Amerykanie są mistrzami w kreowaniu poczucia wspólnoty, nawet wokół czegoś ewidentnie złego z ich strony, i to pomimo faktu, że "naród amerykański" to prawie, jak "naturalny plastik"...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Amerykanów, właśnie obejrzany przeze mnie film (film jest w całości ;) ):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Boy 2015 !!! - tyle w temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsze lata naszego życia". Pisałem już, że William Wyler to był gość, ale raz jeszcze to powtórzę. W filmie przenikają się dramaty trójki weteranów po powrocie z frontów II wojny. Bombardier, mechanik okrętowy i żołnierz piechoty wracają do rodzinnego miasta zastając nową rzeczywistość. Optymizm w zakończeniu musiał być, ale i tak jest wiele goryczy. Jeden z bohaterów wraca bez dłoni (Harold Russell, autentyczny weteran okaleczony w wypadku w wojsku), drugi nie może dogadać się z żoną i znaleźć satysfakcjonującej pracy, trzeci ma świetna rodzinę i pieniądze, ale musi dokonać trudnych wyborów. Świetnie to wszystko zostało poprowadzone.

 

Jakiś czas temu pisaliśmy tu o "Obywatelu Kane" - w "Najlepszych latach..." Wyler pracował z Greggiem Tolandem, operatorem tego filmu. Tu też użył on obiektywów, które pozwalają zachować ostrość na pierwszym planie i w głębi. Widać to np. w tym znakomitym kadrze (poprosiłem Jacka Gmocha, by swoimi specjalnymi flamastrami zaznaczył jego najważniejsze punkty):

post-64635-0-32229500-1440932985_thumb.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądane :)

 

Zbuntowana - jakieś 30 minut - jak się zorientowałem, że frakcji w fabule filmu jest więcej niż w grze Total War - Rzym - to odpuściłem sobie.

 

Gunman - przyjemne kino akcji - Sean Penn chyba przechodzi kryzys wieku średniego - chłopak ostro przypakował i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek wcześniej zagrał w takim filmie akcji - polecam - przyjemnie się ogląda :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w wekeend objrzałem dwa filmy. Pierwszy był kontynuacją dobrej passy, drugi ją przerwał.

 

"As w potrzasku" (ten film nie ma szczęścia do tytułow, i u nas i w USA ma po dwa) Billy'ego Wildera. Co jak co, ale Billy w klasycznym Hollywood, wśród mistrzów pokroju Forda, Wylera, Hawksa i Langa, był tym najlepszym. Film Ameryka odrzuciła, bo zobaczyła w nim samą siebie. A wizerunek niezbyt budujący. Do dziś ten film niezbyt sie zestarzał, a Kirk Douglas w roli głównej wypada świetnie.

 

"Blue Jasmine". Jestem fanem kilku filmów Allena, ale ten jest rozpaczliwie zły. Cate Blanchett gra może warsztatowo perfekcyjnie, ale co z tego, skoro ta postać nie ma w sobie nic ciekawego? W filmach Allena zawsze dużo się mówiło, ale w takiej "Annie Hall" czy "Zbrodniach i wykroczeniach" w ciągu minuty dostawaliśmy kilka mistrzowskich tekstów. Ale od jakichś 15 lat (poza "Wszystko gra", i może "Co nas kręci...") u Allena na ogół przeciąga się bezsensowną gadaninę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy pomyślałem, że czas przypomnieć sobie mojego ulubionego polskiego aktora ( wraz z jego przyjacielem). I tak oto wczoraj wieczorem obejrzałem Hydrozagatkę, dziś Wniebowzięci a do końca weekendu jeszcze planuję Rejs i Przyjęcie na 10 osób + 3

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Self/less idzie zalukac i gwiazda wieczoru :) z alarmem

post-63266-0-30578800-1441493981_thumb.jpg

Edytowane przez Wulfgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

 

Fragment z filmu Contact, majstersztyk montażystów z tym lustrem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interview with a Hitman 2012

Spare Parts 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Blue Jasmine". Jestem fanem kilku filmów Allena, ale ten jest rozpaczliwie zły. Cate Blanchett gra może warsztatowo perfekcyjnie, ale co z tego, skoro ta postać nie ma w sobie nic ciekawego? W filmach Allena zawsze dużo się mówiło, ale w takiej "Annie Hall" czy "Zbrodniach i wykroczeniach" w ciągu minuty dostawaliśmy kilka mistrzowskich tekstów. Ale od jakichś 15 lat (poza "Wszystko gra", i może "Co nas kręci...") u Allena na ogół przeciąga się bezsensowną gadaninę.

;) myslalem ze ze mna cos nie tak. Dwa razy zasypialem na tym filmie i w efekcie go nie obejrzalem do konca.

Mialem akurat filmowy weekend i obejrzalem trzy czesci Efektu motyla. Kiedys ogladalem jedynke i bardzo mi sie podobala, jakis czas temu odkrylem ze sa jeszcze dwie, wiec czemu nie;). Niestety pozostale czesci mocno w innym klimacie. Dwojka zupelnie cienka. Trojka... jednak tez stracony czas, chociaz lepsza.

Nagomiast zupelnie przez przypadek w tv trafilem na Amerukanski gangster. Film juz pare lat ma, ale bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wyrwać do kina na nowe Mission impossible - polecam jako dobre kino akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśń Słonia - polecam - film bardzo wolny ale wart obejrzenia :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karbala: nie dość, że film polski to jeszcze wojenny. To z góry wyglądało mi na porażkę przez duże P. A do tego nakręcony w 34 dni!

Jako, że nie było na co pójść to wybrałem się na seans i powiem, że jestem potężnie zaskoczony (na plus). Od początku do końca film trzyma w napięciu. 
Polecam bardzo.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.