Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio zmęczyłem "Ray Donavan", gorąco polecam !!

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Bardzo fajny serial , Mickey Donovan daje radę :)

 

Właśnie jestempo pierwszym odcinku nowego serialu "Narcos" , zapowiada sie bardzo ciekawie !

 

https://www.youtube.com/watch?v=U7elNhHwgBU

 

Edit : obejrzalem juz 3 odcinki, powiem krotko REWELACJA!!!!

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/film/W+nowym+zwierciadle%3A+Wakacje-2015-563822

 

Wczoraj byłem na tym w kinie. Jeżeli ktoś lubi "głupkowate" poczucie humoru, to uśmieje się po pachy. Dla mnie super!! Już nie pamiętam kiedy się tak uhahałem na filmie 

Obejrzałem trailer, i nie.... bez Chavy Chase ta wyprawa nie wypali :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailer, i nie.... bez Chavy Chase ta wyprawa nie wypali :(

 

Będzie, będzie... Krótko, ale będzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był to film, ale 2 odcinki serialu South Park. Pierwsze 2 odcinki XIX sezonu. 

Jeżeli interesuje Was (a przecież wiem, że tak) diagnoza etapu, przez który przechodzi obecnie ludzkość w krajach wysoko-rozwiniętych, to te 2 odcinki trzeba obejrzeć koniecznie.

Pierwszy odcinek jest o politycznej poprawności i jest "taki se", ale w zestawieniu z drugim (kryzys migracyjny), który ukazuje jakie demony mogą zbudzić się w ludziach, tworzą mistrzowskie połączenie. To 40 minut Waszego życia, ale obydwa odcinki są tak bogate w trafne metafory, że nie mogę przejść wokół tego obojętnie. Moim zdaniem ci goście zasługują na porządną nagrodę. 

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 dzisiaj; moje ulubione to: "Między słowami" i "Broken Flowers". :)

hollywire.jpeg

 

To polecam jeszcze "Life Aquatic" moim zdaniem rewelacyjny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem jeden cały film i połowę drugiego :

 

Za jakie grzechy, dobry Boże? - ( cały film ) - gorąco polecam - francuska komedia - bardzo na czasie - polecam :)

 

Disco Polo ( 50 minut ) - niestety nie dałem rady dalej - mój mózg nie ogarnia tej strefy muzycznej.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsjanin - Fahne kino SF. Trzyma w napięciu. Polecam. Oglądałem w wersji 2D ponieważ nie przepadam za trójwymiarem. 

Jedyne co mnie trochę wkurzało to klasyczny amerykański patos jaka to Ameryka nie jest najzajebistsza na świecie. 
 
Sicario - tu ostro się zdziwiłem. Spodziewałem się (po trailerze), że to będzie "amerykańskie" kino akcji w stylu napierdzielanki, popisów unikania kul i wszystkich innych fajerwerków. A to co zaserwował film wylało mi kubeł zimnej wody na głowę. Mocne, mroczne kino z fantastyczną muzyką. Z kina wyszedłem mocno zmięty psychiczne. Dobre mocne i ciężkie kino choć jestem niemal pewny, że wielu osobom nie podejdzie.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem wczoraj na Sicario (w końcu trafiłem dobry film w naszym wiejskim kinie), baaardzo mi się podobał. Mam podobne odczucia jak kolega wyżej, myślałem że się będzie non stop działo, a tu bardziej klimat jak w "True Detective". No i muza za***ista, połączona z krajobrazami nieprzyjaznej, meksykańskiej ziemi. Del Toro i Brolin zajebiści, Emily mi jakoś nie podeszła w tej roli. Wspomnę jeszcze, że prezydent Juarez planuje pozew sądowy wobec producentów filmu heheehe, no ale każdy widział jak miasto zostało ukazane.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę na Puls2 - "Megarekin kontra Krokozaurus"

To dopiero musi ryć beret, chyba nawet z piwa zrezygnuję :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem wczoraj na Sicario (w końcu trafiłem dobry film w naszym wiejskim kinie), baaardzo mi się podobał. Mam podobne odczucia jak kolega wyżej, myślałem że się będzie non stop działo, a tu bardziej klimat jak w "True Detective". No i muza za***ista, połączona z krajobrazami nieprzyjaznej, meksykańskiej ziemi. Del Toro i Brolin zajebiści, Emily mi jakoś nie podeszła w tej roli. Wspomnę jeszcze, że prezydent Juarez planuje pozew sądowy wobec producentów filmu heheehe, no ale każdy widział jak miasto zostało ukazane.

 

Scena wjazdu do Juarez i tekst Del Toro "oto bestia", do tego okaleczone wiszące ciała i portrety zaginionych kobiet, przerażające. Jednocześnie majstersztyk. Kto zna temat tego co się dzieje w Meksyku od kilkunastu lat nie powinno być wątpliwości, że żyjemy w raju (edyta: chodzi mi o Polskę)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tajemnicą, że żądzą tam kartele, nie jest też tajemnicą jak załatwiają sprawy, prezydent chyba żyje w innym świecie, że taki niby poruszony. Ale odgrywa swoją rolę w kartelowym teatrzyku. :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko rzeź niewinnych już przekroczyła wszelkie granice. Np. pokazowe zabicie żony i dzieci policjanta, który i tak zginął wcześniej podczas strzelaniny z którymś z karteli. Taki przekaz. 

Stopień przekupienia sędziów i wysokich urzędników w Stanach sprawia, że niedługo będą też rządzić w USA.

 

Co z tego, że prezydent Meksyku wysyła wojsko jak kartele mają czołgi, rakiety i prototypy oraz broń ciężką robioną na zamówienie. 

Rozwiązanie byłaby legalizacja, ale kongresmeni, a także politycy w Europie są sowicie opłacani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie tylko mi Sicario namącił w głowie- baaardzo rzadko czytam tu coś w tym temacie, a pisać jeszcze mi się nie zdarzyło, ale przed kilkoma minutami wyszedłem z Sicario z kina- film naprawdę dobry, ale ścieżka dźwiękowa- MEGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczór z polskim kinem :

 

Obywatel - bardzo fajny, polecam, dla osób żyjących w tych czasach może nie być tak śmieszny  - ale ja rocznik 81 to inaczej na to patrze :)

 

Carte Blanche - dobry film, choć w połowie stracił impet, oczywiście jak dla mnie to w pewnym sensie Stowarzyszenie Umarłych Poetów - dobra rola Chyry


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało niestety oglądam:

 

- "Jezebel" Wylera, po 21 latach od pierwszego obejrzenia. Wciąż imponuje, wielkie kino.

- "Ziarno prawdy" - niby nieźle się ogląda, ale na końcu jednak niedosyt. Scenariusz trochę dziurawy, dużo "nagłych olśnień" i zbiegów okoliczności. Więckiewicz poprawny, ale w ramach znanej formuły. Ola Hamkało bardzo dobrze, choć nie przyglądałem się jej grze aktorskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejne dwa filmy -

 

Idol lub w wersji angielskiej Danny Collins - piękny film, polecam, pośmiałem się, wkurzyłem się i poryczałem - film miał wszystko to aby takie emocje u mnie wzbudzić - polecam. Muzyka Johna Lennona - idealna :)

 

Warsaw by Night - hmmmm obejrzałem cały ale po co ? Nawet nie wiem co napisać - film przykry - jak to polski film - ciekawy wątek Gąsiorowskiej i Simlata - to nie spoiler. Jak ktoś nie ma co oglądać to 2 godzinki mu zlecą.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wieczór filmowy

 

Locke - spodziewałem się zupełnie innego filmu - owszem film dobry, dobra kreacja Toma ale.......... tematyka dosyć niestandardowa. Jak ktoś lubi Toma to polecam - ja lubię :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.