jimmibaton 16578 #337601 Posted 6 hours ago 13 godzin temu, Dorian06 napisał(-a): Łapie kurz❓️ Ani troszkę 0 Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53441 #337606 Posted 4 hours ago 14 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
Genovese_ 16601 #337607 Posted 4 hours ago (edited) 2 godziny temu, rmak napisał(-a): Kozacki ten Aquatimer - szczególnie na tym kauczuku przyciąga oko ! 😎 Edited 4 hours ago by Genovese_ 12 Share this post Link to post Share on other sites
Dnlaie 62021 #337609 Posted 3 hours ago 13 Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3930 #337612 Posted 2 hours ago 8 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
pmwas 9873 #337613 Posted 2 hours ago (edited) Borman. Muszę go umyć, bo upalcowałem go na tyle skutecznie, że na sucho nie schodzi 🤦 I wracając do dyskusji o chińskich zabawkach. Zegarek jest tylko jednym z zegarków, które noszę, a polerowane powierzchnie mają tyle zarysowan, że naprawdę szkoda mi nosić drogich zegarków na co dzień Edited 2 hours ago by pmwas 5 Miłego dnia! Share this post Link to post Share on other sites
Petru23 19778 #337615 Posted 2 hours ago (edited) Mam i swój tryt w kopercie 40mm z szafirem Edited 2 hours ago by Petru23 7 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87821 #337616 Posted 1 hour ago 8 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Majick 808 #337617 Posted 1 hour ago Nowy do kolekcji 7 Share this post Link to post Share on other sites
pmwas 9873 #337618 Posted 1 hour ago 13 godzin temu, Petru23 napisał(-a): Usuń jeszcze napis Parnis i w to miejsce (zakrywając ślad) walnij "pmwas" ala tabliczka. Coś jak tu Pomysł byłby w dechę, ale technicznie trudne. Szukałem nawet jakiejś fajnej tarczy, żeby z Parnisa został tyko całkiem fajny mechanizm, ale na popularnych stronach nie ma niczego wartego uwagi. Zresztą chyba nawet zostawię tą tarczę na pamiątkę, że kiedyś posiadałem wczesnego "strojnego" Parnisa 😆 0 Miłego dnia! Share this post Link to post Share on other sites
rmak 27582 #337619 Posted 1 hour ago 2 godziny temu, Genovese_ napisał(-a): Kozacki ten Aquatimer - szczególnie na tym kauczuku przyciąga oko ! 😎 Dziękuję. Ten pasek to nowy zakup, ale bardzo ładnie mi się skomponował jako wakacyjniak. 1 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76716 #337620 Posted 1 hour ago 16 godzin temu, hrabia napisał(-a): to ja tylko podpowiem, że Kolega wrzucił tu neptuna, piękny zegarek, jeden z najpiękniejszych tzw. noworusów Mogę trochę poprawić 🤭🤭🤭 🤗🤗🤗 6 Share this post Link to post Share on other sites
KobyS0 8836 #337624 Posted 14 minutes ago (edited) W dniu 14.06.2026 o 11:40, Daito napisał(-a): Fajny Edited 13 minutes ago by KobyS0 0 Share this post Link to post Share on other sites