kroll_czarli 921 #39351 Posted December 21, 2012 big001, jak się guma spisuje? Zamówiłem sobie również, ale już dwa tygodnie na nią czekam. 0 Moja strona na FB Instagram Share this post Link to post Share on other sites
Santino 917 #39352 Posted December 21, 2012 Ja wczoraj tak:A dzisiaj: 0 Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany. Share this post Link to post Share on other sites
big001 0 #39353 Posted December 21, 2012 (edited) big001, jak się guma spisuje? Zamówiłem sobie również, ale już dwa tygodnie na nią czekam. Guma super. Polecam. Ostatnio częściej noszę na gumie niż na bransolecie. To jest 45-tka i na gumie wygląda na trochę mniejszą. Guma zmienia charakter tego zegarka. Edited December 21, 2012 by big001 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jaro_swatcH 1238 #39354 Posted December 21, 2012 piękny ten Dynamik!muszę się rozejrzeć za takim do kompletu u mnie dzisiaj jeszcze nadgarstek cieszy 0 Share this post Link to post Share on other sites
lort 3342 #39356 Posted December 21, 2012 hej Jaro gdzie wyrwałeś tego Surf-a? jakiś portal aukcyjny?szukam go i szukam. kolega quub ma takiego. Fajny jest! jeżeli któryś z Was będzie chciał go sprzedać to dajcie znać. LORT 0 Share this post Link to post Share on other sites
@rtur 10 #39357 Posted December 21, 2012 Świetny ten Zenith! 0 @rtur Share this post Link to post Share on other sites
Hakan 0 #39358 Posted December 21, 2012 Dawno nie noszony, ostatnio zagościł na ręce. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jaro_swatcH 1238 #39359 Posted December 21, 2012 hej Jaro gdzie wyrwałeś tego Surf-a? jakiś portal aukcyjny?szukam go i szukam. kolega quub ma takiego. Fajny jest! jeżeli któryś z Was będzie chciał go sprzedać to dajcie znać. LORT w Łodzi na spotkaniach zegarkowych takie rozdają Był tydzień u mnie, zaraz wraca do Quuby, a po nowym roku mam nadzieję przygarnąć go na dłużej 0 Share this post Link to post Share on other sites
pawelb29 806 #39360 Posted December 21, 2012 Seiko Sumo 0 Deus Dona Me Vi Share this post Link to post Share on other sites
Jaro_swatcH 1238 #39361 Posted December 21, 2012 już się z Quubusiem podmieniliśmy 0 Share this post Link to post Share on other sites
SphinX 77 #39363 Posted December 21, 2012 Mery Krismes... 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bukszpan 8 #39364 Posted December 21, 2012 @Sphinx no weeź, pokaż go więcej 0 Share this post Link to post Share on other sites
Mirosuaw 38617 #39365 Posted December 21, 2012 Na tej fotce wygląda jak kaktus 0 Share this post Link to post Share on other sites
Woytec60 179 #39366 Posted December 21, 2012 Kolejny dzień... 0 Pozdrawiam, WojtekDążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa. Share this post Link to post Share on other sites
carlito1 59 #39367 Posted December 21, 2012 Panie i Panowie, koleżanki i koledzy, mam zaszczyt przedstawić mój nowy nabytek Przeszło dwa tygodnie czekania i wreszcie jest !!! Zegarek kupiłem w zasadzie w ciemno, nie przymierzając go wcześniej, trochę się obawiałem rozmiaru, czy nie będzie za duży - absolutnie nie, jest idealny na moją łape Bardzo się też ciesze, że zdecydowałem się na jasny kolor tarczy, jest obłędny Ale mi się łapy trzęsą 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Share this post Link to post Share on other sites
irekm 1050 #39368 Posted December 21, 2012 Gratuluje , swietny wybor 0 Beware the fury of a patient man. Share this post Link to post Share on other sites
Bartek79 1704 #39369 Posted December 21, 2012 Gratki Ziom choc ja bym wzial niebieska badz czarna tarcze. Ach te AP ;-)Jak bransoleta w porownaniu do Rolka? 0 Share this post Link to post Share on other sites
@rtur 10 #39370 Posted December 21, 2012 Rewelacja! Gratulacje. Zmień tylko datę bo 31-go to przecież nie będzie 0 @rtur Share this post Link to post Share on other sites
rafalklis 0 #39371 Posted December 21, 2012 Adriatica A12406.5224 0 Share this post Link to post Share on other sites
carlito1 59 #39372 Posted December 21, 2012 (edited) Dzięki chłopaki, strasznie cieszy ! Bartek, to prawda co chłopaki mówili, że bransoleta w AP, to absolutne mistrzostwo świata, i ja również się z tym zgadzam Choć ta z Rolka jest również na bardzo wysokim poziomie. Tutaj filmek, warto zobaczyć : http://m.youtube.com/#/watch?v=Bh1Xww576Yc&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DBh1Xww576Yc&gl=PL Edited December 21, 2012 by carlito1 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Share this post Link to post Share on other sites
Stierlitz 254 #39373 Posted December 21, 2012 Gratulacje Carlito!Fantastyczny zegarek, a z rozmiarem chyba lepiej trafić nie mogłeś. 0 Share this post Link to post Share on other sites
TeJot 116 #39374 Posted December 21, 2012 Michał, winszuję! Niech się nosi i cieszy ! 0 "Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."pozdrowienia, Tomasz Share this post Link to post Share on other sites
akism 1243 #39375 Posted December 21, 2012 Śliczny,płaściutki ,super wykonany na świetnym werku..Cóż więcej chcieć?Coś mi się zdaje,że będziesz sprzedawał rolka DD 0 Share this post Link to post Share on other sites