Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny ;)

Choć jednak wolę hesalit mimo mniejszej praktyczności

 

Dziękuję. Ostatnio porównywałem sobie swojego Spidiego z Kolegi z hesalitem- ciut lepiej faktycznie wygląda hesalit, ale tylko póki nie jest porysowany ;)

Za to dupka z nawiązką mi to rekompensuje :P

 

 

ng129_SNC03414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Dziękuję. Ostatnio porównywałem sobie swojego Spidiego z Kolegi z hesalitem- ciut lepiej faktycznie wygląda hesalit, ale tylko póki nie jest porysowany ;)

Za to dupka z nawiązką mi to rekompensuje :P

 

 

ng129_SNC03414.jpg

 

Swego czasu była partia Hesalit + Szafir na zadzie, to zacne zestawienie :)

Szkoda tylko, że szklany tyłek oznacza już tylko 3ATM zamiast 5 dla Speediego. Niby niewielka różnica, ale jednak zawsze jakoś tak bezpieczniej przy edc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była partia Hesalit + Szafir na zadzie, to zacne zestawienie :)

 

Nie kojarzę takiej wersji, ale sporo było/jest różnych wersji specjalnych/limitowanych, więc nie wszystkie muszę znać :rolleyes:

 

 

 

Szkoda tylko, że szklany tyłek oznacza już tylko 3ATM zamiast 5 dla Speediego.

I tu Cię ucieszę- mylisz się, bo przy szafirze też jest 5ATM, także bezstresowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie kojarzę takiej wersji, ale sporo było/jest różnych wersji specjalnych/limitowanych, więc nie wszystkie muszę znać :rolleyes:

 

Niestety bardzo krótko ją produkowali na przełomie wieków,  Omega Speedmaster "Hesalite Sandwich" 3572.50

I tu Cię ucieszę- mylisz się, bo przy szafirze też jest 5ATM, także bezstresowo :)

O, faktycznie, a pamiętam że jeszcze niedawno sprawdzałem i było właśnie 3atm mniej (zresztą jak mój ze pełnym deklem był na przeglądzie to sprawdzili go tylko do 3ATM...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj taki młyn i praca na tempo, że zapomniałem nawet daty nastawić... a że zdarza mi się to dość często, gorący ze mnie zwolennik zegarków bez daty jest ;)

 

78951737390557443076.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w3cbmFQ.jpg

q0EsM3A.jpg

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z AD Omegi, to większość klientów podobno żałuje po czasie wyboru wersji z hesalitem.

Coś w tym może być- przy używanych zegarkach jest trochę inaczej- ma trochę rys tu i tam, swoje przeszedł, to tak nie boli, a wręcz niektórzy mówią, że dodaje to charakteru.

Natomiast jak ktoś kupuje nowy zegarek za, jakby nie patrzeć, trochę kasy, to chciałby jak najdłużej cieszyć się zegarkiem, który faktycznie wygląda jak nowy.

A hesalit niby aż tak bardzo łatwo rys nie łapie, ale bądźmy szczerzy- kto miał, ten wie- jedne ryski się pojawiają, drugie znikają-

chce mieć się ładne szkło , to trzeba bardzo uważać... lub kupić z szafirem ;) Ale każda wersja ma swój urok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0a62dc5f-7747-4f88-98e9-8979dedb524f.jpg

Ładna gadzina :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak rozmawiałem z AD Omegi, to większość klientów podobno żałuje po czasie wyboru wersji z hesalitem.

To pewnie kwestia mentalności - dla mnie okresowa polerka szkiełka to taka sama radość jak codzienne nakręcanie mechanizmu. Takie magiczne drobiazgi współtworzące magię mechanicznego klasyka.

A do tego ten szary ring wokół tarczy by mnie dobijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, zrozumiałe, ze uważasz swoją wersje za najlepsza z najlepszych, ale udowadnianiem na sile ze inne wersje są gorsze jest trochę nie na miejscu i odbiera kolegom radość z posiadania innej wersji Speeda niż Twoja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Spidi jest fajny, ale najbardziej koszerne są te z hesalitem B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na bazarku był niebieski Speedmaster z haselitem - do dzisiaj żałuję, że go nie kupiłem


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taka nowość ;)

Gratuluję jest super niech się nosi :)

A u mnie...

post-41915-0-52261000-1410975471_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Mateusz, zrozumiałe, ze uważasz swoją wersje za najlepsza z najlepszych, ale udowadnianiem na sile ze inne wersje są gorsze jest trochę nie na miejscu i odbiera kolegom radość z posiadania innej wersji Speeda niż Twoja ;-)

 

Może nie aż tak - jeżeli ktoś chce zegarek wyglądający zawsze jak nowy to szafir zdecydowanie lepszy, 1863 też miło oglądać zresztą - ale mnie po prostu kręci to "życie" zegarka i jego vintage'owość :)

 

Podobnie żałuję, że nie ma Seamastera 300 nowego w wersji z hesalitem i pełnym deklem (a już szczególnie to drugie).

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek

post-59414-0-05463000-1410978443_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Wiem zdjęcie kupa ale za zegarkiem podarek od braciszka który wrócił z Albanii  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.