Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Ten, Twój zegarek powinien się nazywać Shogun, zawsze mi się tak kojarzył. Japoński arystokrata w zbroi.

post-48316-0-62804500-1480110554.jpg

Pozdrawiam, Marek

Seikaczy chyba najwięcej na forum,ja dziś męczyłem kwarca w automacie o dość nietuzinkowej stylistyce.Stara linia arctury ciekawsza od nowej..

13702081355455532970.jpeg[/url

Dziś zagościł na szwedzkim nato z Cheapestnatostrap  ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Zapewne zrobiłeś takie zdjęcie, żeby wywołać gównoburzę... Ja napiszę tylko, że jesteś dziwny. Bardzo. 

Edited by Krygo

Dokładnie. Przecież kazdy wie że to chińskie nato.

Chińskie, nie chińskie ale widać takiej jakości, że koledze na zdjęciu aż d*pę urwało.

ng6mnrm.png

Chińskie, nie chińskie ale widać takiej jakości, że koledze na zdjęciu aż d*pę urwało.

Nie wiadomo, może sika jak dziewczynka :)

Bardzo dobrze zrobił! NARESZCIE! - i bezpieczniej niż za kierownicą, i prawie tak samo ohydnie jak z butami i stopami w tle  :P  :D  :lol:

Brawo ten Pan!  B)

A Wy to pewnie zegarek zdejmujecie do wycierania pośladów, żeby później sprzedać na bazarze w stanie 9,9/10

to co ? zegarek Vintage nie jedną d*pę oglądał ? :D  :lol:

Edited by Burns

Zapewne zrobiłeś takie zdjęcie, żeby wywołać gównoburzę... Ja napiszę tylko, że jesteś dziwny. Bardzo.

Nie chciałem wywołać żadnej gownoburzy (cokolwiek to znaczy).

Zabawne jest to, że jak coś nie leży w Twoim poczuciu humoru (bo zakładam, że wbrew pozorom coś takiego posiadasz) to nazywasz to dziwnym.

Dziwne to jest Twoje spinanie się. Napij się piwa (albo melissy) i złap trochę dystansu.

Peace.

Nie wiadomo, może sika jak dziewczynka :)

Nie pogrążaj się już, dobrze?

Nie wiem, gdzie Ty dupe widzisz na tym zdjęciu, ale Twoja wyobraźnia zagalopowala za daleko. Kolejny, który nigdy nie sra,

Brawo, godne podziwu.

Edited by apsel__92

Następnym razem zrób zdjęcie nad kiblem jak już skończysz. To już będzie apogeum dobrego humoru.

Następnym razem zrób zdjęcie nad kiblem jak już skończysz. To już będzie apogeum dobrego humoru.

Dzięki za propozycję, przemyśle to. Przynajmniej będziesz miał o czym dyskutować.

Hej. A może z czajniczkiem jeszcze fotkie strzelisz? Będzie 2 -0 ;)

Da się zrobić ;)

Edited by apsel__92

A gdyby tak założyć temat "Jaki zegarek masz dziś na kiblu" można by zbudować niezłą bazę w jakich godzinach polskie społeczeństwo najczęściej wypróżnia się i czy dany zawodnik ma regularne stolce ;)

A gdyby tak założyć temat "Jaki zegarek masz dziś na kiblu" można by zbudować niezłą bazę w jakich godzinach polskie społeczeństwo najczęściej wypróżnia się i czy dany zawodnik ma regularne stolce ;)

Pomysł fajny, niestety nie wszyscy mogliby to przełknąć. Przecież dla niektórych to takie mało eleganckie i niewystarczająco poważne.

Zapowiada się "kisiel" #2

Nie ma tylko ikonki z popcornem...

Przywiązałem się do niej na CW ;)

Czy można coś z tym zrobić?

Aż tak dobrze nie śledzę wątku, żeby to kojarzyć. Mógłbyś przybliżyć w kilku słowach historię tego kisielu?

Edited by apsel__92

Trochę wyrozumiałości..Szanowny kolega założył zegar na gumie od gaci, a te zgodnie z obowiązującymi nas wszystkich prawami fizyki, opadły swobodnie na posadzkę, niezauważone przez zajetego podziwianiem swojego sikora fotografa.. 

Zaczyna sie robić ciekawiej niż w Brazylijskiej telenoweli :)

Panowie poza tematem trochę

YouTube : @TUDORWATCH:Fabric

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Aż tak dobrze nie śledzę wątku, żeby to kojarzyć. Mógłbyś przybliżyć w kilku słowach historię tego kisielu?

A prąciem bardzo:

Edit: może ktoś wkleić tą pouczającą lekturę estety? Bo na tapatalku nie mogę skopiować

Klub miłośników zegarków Tisell

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/136498-Klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-Tisell&share_tid=136498&share_fid=19044&share_type=t

Edited by Prezesso79